90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Majuska01 - v diete su 4 podstatne dni, ktore sa obmienaju, musia ist vzdy posebe. Podstatne su ranajky, len ovocie. 2 jablka, kompot, alebo susene ovocie. 1 den - bielkoviny (maso, syry, vajcia) nikdy nemiesat spolu napr. Vajcia a syr, alebo maso so syrom. Plus na obed krajec chleba a 2 dc vyvaru aj z kocky. Na veceru to iste ako na obed ale bez chleba a vyvaru. 2 den - skroby ( zemiaky, ryza, fazula, sosovica) na obed krajec chleba aj vyvar na veceru to iste, bez chleba. 3 den - uhlohydraty (pizza, cestoviny) na obed, na veceru kus kolaca, torty, pizze alebo 12 dag cestoviny. A kocku horkej cokolady. 4 den- vitaminy ovocie a zelenina. 29 den - len voda. To je cistiaci den. Chleba len tmavy alebo zitny a pod. Je to super dieta, ked chces nejake recepty poslem, na ranajky si zvyknes rychlo, potom a ti upravy metabolizmus. Je to fakt super. Vecere su polovicne ako obed. Napr. 2 vajicka na obed 1 na veceru. Ked ti nieje nieco jasne dopisem. Ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
Moc ti děkuji, jen jsem se chtěla zeptat, jestli nekdo nemáte rozepsaný jidelnicek na celé 3 měsíce. Jednou už jsem se tu na to ptala a někdo mě to tak poslal, ale bohužel jsem to vymazala :-| ja se totiž potřebuji držet nejakého řádu, protože jinak to dlouho nevydržím :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky tak mám za sebou zdárně 4 dny a docela dobrý hlavně se musím hodně ovládat večer když si manžílek rozdělá nějaký dobroty k telce ]-( ale odolávám. Chtěla jsem se jen zeptat včera při ovocným dni jsem nejedla ovoce krom teda rána, ale zeleninový saláty.To by asi až tak nevadilo a spíš že tento den je napsáno snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře.No a já jelikož jsem byla v práci tak jsem stíhala ale bez svačin, prostě si nemůžu sednout kdy chci já, ale podle lidí.Snad to nevadí. :-) Dneska budu mít rybu moc se těším hoonečně maso.no jdu vařit....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.... majuska01....:Skús si v kníhkupectve pýtať knihu: 90 dňová rozlišovacia diéta. To je ona! Máš tam recepty na celých 90dní.Plus rôzne alternatívy ak ti náhodou jedlo nechutí. Stojí okolo 280sk alebo 9,30€ ;-)
Odpovedať
holky já mám po 40 dnech dole sedm kilo, vůbec jsem nečekala že to pujde tak rychle. Přirotom jsem se snažila rok zhubnou možně i nemožně a utrpě jsem zhubla tři kila a do týdne je měla zpátky. Ted už jsem přešla na dělenou stravu s tím že dopoledne jím jen ovoce. Musela jsem přibrzdit v té striknosti, protože bych za chvíli byla moc vyhublá to nechci mám ted 57 kilo a 170 cm začínala jsem na 64,5 kg. Myslím, že u mě mělo nejvetší vlit že jsem přestala dopoledne jíst Já jsem totiž byla vždycky hubená dokud jsem nesnídala pak jsem viděla ty pořady o tom jak se člověk musí k snídani futrovat celozrných chebem a jak je sndaně nejduležitejší a hned jsem začala nabírat. myslím že tenhle zpusob jezení je dobrý pro lidi co hubnou ze sto kil a jsou zvyklí se hrozně přežírat. Já měla nahoře jen tak 4 kila a to pravidelné jídlo bylo příčinou. ted si dám dopoledne ovoce a pak jím dělenou stravu, nedržím se už přsně jídelníčku devadesáti denní diety. Jí hodně lustěnin a paprik /dělám si je tepl na cibulce trošce oleje/ nejím téměř pečivo, dám si ráda maso se zeleninou nebo polévky. Jedla jsem tak léta a držela jsem si váhu. Byla chyba že jsem se inspirovala jídelníčkem paní cajthamlové, protože jsem po nem přibrala, dle mého je to jídelníček pro obézní a ne pro ty co potřebují dohubnout 5 kilo. Rozhodně jsem ráda, že jsem na tuhle dietku pnarazila pomohla mi hnout s metabolismem a hlavně najít cestu k dělenému stravování, které mi vyhovuje anepovažuju ho za dietu. Jedla jsem tak asi devet let a nebýt televize nikdy bych se nedostala na váhu, která mě přivedla sem. pro mě to obžerství co vidím u cajthamlové není
Odpovedať
ahoj holky, tak se jdu ode dneška znovu vrhnout na tuhle dietku, snad to vydržím dýl než minule - 2 týdny :-D
Odpovedať
tak se mi podařilo zhubnout ještě kilo. Mám ted 56 kilo a 170 cm. Stále dopoledne ovoce a dělená strava po zbytek dne. Jsem tak ráda, že mě tahle dieta "nakopla"
Odpovedať
boze, baby, ja tiez uz musim zacat nieco zo sebou robit. naposledy som bola na weight watchers, vydrzala som iba 2 tyzdne ale schudla som 4kg, ktore som teraz pribrala naspat. len ja uz nemam tu trpezlivost. a halvne teraz som uplne sama ako prst, lebo som sa so snubencom prestahovala na novy zeland a jeho mama v kuse vari. ale do svadby, ktora bude v septembri buduci rok, by som chcela dat dole aspon 7kg. vzdy som mala okolo 52-55, a minuly rok som na dovolenke pribrala 5 a potom cez rok dalsich 5kg a teraz mam okolo 62 a uz sa na seba neviem ani pozriet. uz mam sice kupene svad. saty, ale tie sa daju este upravit. ak by som vas mohla poprosit o informacie ako na to a ako zacat. a ak sa daju aj nejake napady co jest. moj e-mail je "lenkad@hotmail.co.uk" a ak sa chysta niektora este len zacat, tak by sme mohli spolu a potom sa porovnavat, ja to uz asi fakt nedokazem sama :-((
Odpovedať
Ahoj. můžu poprosit nějaké info, recepty na můj mejl l.zoulova@seznam.cz Děkuju
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, od neděle se chci pustit do 90denní dietky. Není tu některá z vás, která bude taky začínat? A vás holky co už ji absolvujte nebo jste absolvovaly - jaké jste měli úskalí? Já se bojím, že nebudu mít pro začátek dostatek pevné vůle....ale tak kamarádka bude začínat se mnou tak snad nám to vydrží a konečně budeme samy se sebou spokojenné.
Odpovedať
tak holky po svátkách jsou dve kila nahoře, takže od zítra striktně dopoledne zase jen ovoce a budu zase dělit stravu chci si udržet tech zhruba 57 kilo. Holky vy co začínáte pročtěte si diskusi najdete tu odkazy i recepty a nebojte fakt to funguje ted mi psal kámoš že jsem ho tak navnadila že se do toho pustil taky a má dole osm kil a jede dál ;)
Odpovedať
mayenka .. mám 170 cm a 63 kg teraz cez sviatky som určite pribrala minimalne 2 takže 65 .. a vždy som mávala 54kg a vyzerala som celkom dobre :) takže sme na tom dosť podobne :D len ty si už aspon v tej polovičke tak mi držte palce :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj leniatko...tak ja zacinam zajtra tiez...dost sa bojim lebo moja pevna vola je hrozna ale mozme sa navzajom podporovat a pojde to lahsie...hm???
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby ked vidim kolko vazite, tak ja mam teda co dohanat. ja mam 73kg pri vyske 173cm :-S uvidim, co na to moja pevna vola, zajtra by som chcela tiez zacat s chudnutim... mohli by sme si porovnavat vysledky...co vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojek holky, pořád přemýšlím jak přiít o pár kilčo a docela jste mě navnadili na tuhle stravičku...kdysi před 10 letama....uuuf to už je dávno :-D...jsem držela 4měsíce dělenou stravu a dostala jsem dolů 8kilčo ( když jsem pak začala jíšt normálně, tak mi nic nepřibylo, až v posledních 2letech ) ale to jsem byla ještě mladá :-D a pořád v pohybu.....no a teď sedavé zaměstnání dalo vzalo za své a už to mám z5 :-( sice teda po těch 10 letech ale je to tu...a tak bych ráda zkusila tuhle 90dnovku... pls můžete mi někdo poslat ten jídelníček rozepsaný...moc by mi to pomohlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak novy rok, nova predsevzeti . Takze bych se rada pridala a zkusila taky nejakou dietu co jsem jeste nezkousela. Mozna by mi pomohla. Muze mi nekdo poslat jak se tato dieta drzi s rozpisy a poradit mi . nemam silnou vuli , ale chci to tentokrat dodrzet , jenpotrebuju nejak zacit a vedet jak a co se ma spravne jist !! A pripravovat . Dekuji moc vsem za rady .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky. Doporučuji vám pročíst si celou diskuzi. Najdete tam jednak celou dietu a jednak spoustu užitečných informací. Já tu dietu držela asi 4-5 měsíců. Nehubnu moc rychle, protože mám poruchu štítné žlázy a taky už to se mnou a mou vůlí není takové, jako když jsem byla mladší a bezdětná. Úskalí. Pro mě je největší problém je si připravit jídlo na den dopředu. Jiné to je když jsem v práci, jiné když jsem doma a vařím i pro manžela a synka ( jinak v týdnu se oba stravují ve školce a v práci a večeři řeším formou rychlovky pouze pro syna, nebo studenou večeři ). Taky je pro mě problém myslet dopředu a nakoupit si potraviny předem. Většinou větší nákup děláme 1x týdně a pak průběžně nakoupíme v malém obchodě jen to nutné. A občas se mi stane, že neseženu co potřebuji ( v našem Tescu mají hnusné maso, takže maso kupuji pouze v místní masně. Ale tam se dostanu zhduba jen 2x v týdnu, někdy ani to ne ). Jo a taky mám malý mrazáček, takže v tom taky vidím problém..... A další problém je začít teď, po Vánocích. A přestože jsem se přes Vánoce hodně držela zkrátka, mám o kilo víc :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, prida sa niekto? ja dnes zase raz zacinam:)
Odpovedať
Ja tiez zase zacinam... a tentokrat to vydrzime!
Odpovedať
ja vas obdivujem..ze mate volu...resp. chut..ja som zacala cvicit pilatesa, ale vzdy bud pre chorobu alebo cosi ine som prestala..mam sedave zamestnanie, byvala som v praci dlho do noci..som si povedala, ze uz nebudem jest sladke - 5 dni som vydrzala...a vcera som neodolala :(((...ale strasne chcem schudnut..pri vyske 177 cm mam vyse 85 kg... znie to strasne,a le chcem s tym nieco spravit..len sa bojim, ze kadejake diety rozhadzu vsetko, co sa da..a potom to pojde znova nahor...takze asi fakt len upravit stravu a cvicit..ale budem zvedava na vase uspechy..podporujem vas!!! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hudobnicka cauko! juj aka som rada, ze je tu aj niekto stary znamy ;-) musime vydrzat, lebo mne sa to moje kvasenie uz vymklo z pod kontroly :-( piratka, som na tom s tou vahou a vyskou takmer rovnako ako ty. to, ze nieco so sebou spravim si vravim uz rok a pol ako aj to, ze treba "len upravit stravu a cvicit". zostava to stale vsak iba pri tom "treba". nad tym ,ze sa mi nieco v tele rozhadze nerozmyslam. to, ze moje telo musi so sebou vlacit vsetko to nahonobene sadlo je pren myslim ovela horsie... preto som si povedala ako onehda majda pavelekova "tak uz dost" :-D. viem, ze sama to nezvladnem, som strasny slaboch, co sa jedla tyka, a tak som zase zacala nakukat do tejto temy a dnes som sa kloecne odhodlala, ze zacnem. may the beast come... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, citam si vase prispevky a viem ako sa citite, hoci nepotrebujem schudnut nejak vela, ale uz asi 10 rokov sa trapim s vahou, nejake roky je to ok, potom zas priberiem 5 kil, teraz som v stadiu chudnutia, resp upravy vahy a hlavne spevnovanie postavy. Rada by som sa s vami podelila o par skusenosti a to co mne pomohlo.. nikdy som nedrzala ziadnu dietu, nevidim v tom vyznam, dolezite je totiz naucit sa kombinovat spravne potraviny, vediet kedy co mozte jest atd... nechcem tu robit propagandu a taktiez sa nesmu uvadzat linky, takze len tolko, ze ak si chce niekto nieco dobre precitat o stravovani, navod ako a co jest, na co si dat pozor, vela dolezitych info o glykemickom indexe potravin a podobne, tak odporucam elektronicku knihu ktoru napisal Vlado Zlatos a je zadarmo na stiahnutie na jeho stranke, ak niekto chce, poslem link. Mne to dost pomohlo, naozaj treba porozumiet jedlu a nasemu traveniu, ako to funguje a podobne. Dalsia vec je, ze ak mate radi sport, ale neviete sa sama donutit ist do fitka, tak mne pomohlo to, ze si platim clenske vo fitku, nie su to male peniaze a nie kazdy si to moze dovolit, ale ak mozte, skuste to.. naozaj sa clovek potom na to cvicenie inak pozera, ja chodim tak casto ako vladzem, ked nejdem dost ma to stve, lebo sa sama vlastne oberam o peniaze, a kedze chcem byt do svadby fit, tak sa snazim tam byt kazdu volnu chvilu. A ak nie ste typ na fitko, staci ist von behat, to je najlepsi sport na chudnutie, a samozrejme popri chudnuti je potrebne aj naberat svalovu hmotu, pretoze len vdaka nej vam bude organizmus lepsie spalovat tuky... takze nestaci byt len chuda, treba mat aj svalstvo.. nemusia byt z vas kulturistky, ale dobry pomer svalstva , vody a tukov je dolezity. A este jedna informacia ktoru mi minule povedal jeden trener, najlepsi sposob ako sa zbavit tukov napr na bruchu je po 16.00 nejest ziadne sacharidy, takze ziadne pecivo, zemiaky, cestoviny, ryza.. iba maso so zeleninou alebo ryby.. samozrejme upravene dietne. Drzim vam palce.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky držím jí týden :-) ale včera jsem porušila k večeři pivo a pizzu na bílkoviny :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cauky zensky, damy a vsechny super baby - tak dnes se k vam oficialne pridavam a zitra zacinam s dietou. Shodit mam co a doufam, ze to pujde celkem rychle, aby me to neodradilo - tam mi drzte. Diky ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, nevite nahodou, kde najit nejake recepty na 90ti dnovku? Dekuji
Odpovedať
Profilova fotka
Mile zienky co vam slubuje 90dnova dieta??? Kolko kil dole??? Zda sa mi ze som objavila lepsiu pri ktorej som pri poctivom dodrziavani za prvy tyzden zhodila 7kg a za dva mesiace 15 myslim ze to je celkom pekna vaha dole a nieje to ziadne zdraviu skodlive netreba pri tejto diete uzivat ani tabletky a dokonca ani cvicit uplne stacia prechadzky a kila su prec :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-o a co je to za dietka? mohla by si k tomu viac napisat, popr. hodit mi info do rp? ale zdrave chudnutie je 1kilo za tyzden.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
emily - tato dieta nieje skodliva a preco chudnes 1kg na den je jednoduche vysvetlenie. Pri tejto diete musis pit vela vody a ta sa aj prvy tyzden vylucuje preto na vahe stracas kilo na den. Pri spravnom dodrziavani by sa malo schudnut 7kg na tyzden no dalsi tyzden uz pojdu dole tuky takze potom sa bude chudnut pomalsie co je normalne take 1 za 3 dni pokial sa dieta neporusuje nieje to nic zle len si treba zvyknut na inu stravu ako bezne jedavame :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prvni 4 dny za mnou - a musim potvrdit - zadny hlad - ani pri vitaminovem dnu :) vaha jde pomalu ale jiste dolu
Odpovedať
caute, tak dnes je moj 16-ty den a 2 kilecka dolu. celkom sa drzim, aj ked najhorsie mi pridu tie ovocne dni, a potom mam zaludok taky stiahnuty, ze sa na druhy den na to maso vobec necitim. pride mi to dost tazke na zaludok. ale da sa to vydrzat. a strasne mi chuti pit bujon, je to taka oklamana polievocka :-)) drzim palce vsetkym co sa snazite schudnut.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?