90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som sa tiez par dni neozvala, ale praca ma vycerpava a nevladzem uz potom ani tukat do pc... :-p Ja dnes mam masko, som si bola kupit morcacie prsia, tak nakrajam na kocky a trosku oprazim na oleji a nakoniec tam dam omacku (tiez kupenu) vola sa ze "5 byliniek"....tak uvidim, mnam x-) Emmili, to mas super, ze ti to islo tak dole, ale suhlasim s adel, ze ked raz pominie ten najvacsi smutok a stres, tak sa tie kilecka mozu veeelmi rychlo dostat naspat (ale prajem ti nech to tak nie je.. ;-) ) Ja mam za par dni dostat svoje dni...a uz to aj citim na mojij chutiach...jedla by som vsetko, hlavne to co nemozem ...sladkosti...aj dnes som zmastila rafaelo, potom amiceli a dala som si aj horku cokoladuu s cili co mi ostala este z UH dna...uff ]-( co uz...hormony blbe :-p Adel to je fajn, ze uz cudzi ludia na tebe vidia nejake rozdiely...inac vzdy to tak byva, ze ten co ta vidi kazdy den nebada taky rozdiel, ako ten co ta nevidi tyzden, dva,..mesiac...zbada to rychlejsie...a super je ze si obstala aj v tej cukrarnovej skuske.. :-D len tak dalej drzim palce.. ;-) hudobnicka, ked budete mat pauzu na jedlo, tak sa im otoc chrbtom :-D nech nevidis ako si pochutnavaju.. ...:-D ...ale nie zartujem...myslim, ze ked pojdes na nejaku narocnu turu, tak malu vynimku si daj, aby si vladala chodit po horach a niekde tam neodpadla nebodaj...daj si aj ty k ovociu nejaky tmavy rozok, alebo hocico ine...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, přicházím Vám říct o výsledcích po 30ti dnech diety. Jsou to dnešní míry.... váha 62,6Kg ( původně 66Kg, takže -3,4Kg ) x-) pas 76cm ( -2cm ) boky 96cm ( -1cm ) stehno L 55cm ( -2cm ) stehno P 56cm ( -3cm ) prsa 92cm ( -2cm :-S ) hrudník 80cm ( -6cm :-o 8-) x-) Jinak ve vodní den jsem jedla hlavně meloun, a pila samozřejmě. doma jsem si dala miniplátek lámankového chleba, 3 trojúhelníčky taveného sýru :-S a pak jsem si udělala v MWT popcorn ]-( Hrozně mě to motivuje a mám energii pokračovat. Jo a největším překvápkem pro mě bylo, když jsem na sebe navlékla 3/4 džínové, celkem upnuté kalhoty, které jsem si koupila před 2 lety, měla je na sobě párkrát a od té doby mi ležely ve skříni.Takže jsem je dnes ráno zkusila a už jsem si je rovnou na sobě nechala a vyrazila jsem v nich do práce. Bomba, super, jsem nadšená. Ještě to teda není úplně ono, ale jsou mi a cítím se v nich dobře
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem se dlouho neozvala.. Mám toho v práci dost a tak nestíhám psát.. Mám dnes opět vitamínový den, včera jsem se strašně přejedla.... Zlobím se sama na sebe, takže jsem dnes na sebe hodně přísná.. Mám kilo a půl dole, míry zatím nevím, neměřila jsem se... Ale snad to brzy napravím a míry dodám.. A přesto, že mám dole relativně málo, tak už si toho všiml můj šéf a prý dobrý, tak jsem ráda :-) Snad to vydržím i dál
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby noo ja som stou dietou zacala dva roky dozadu nedrazala som ju presne podla receptov trosku som zhresila ale schudla som okolo 8 kilou za dva mesiace ta dieta je super ale bola by som rada keby ste ma do nej dotlacili aj teraz...neviem sa do nej nejako dostat lebo mam novu pracu a je to sedava praca ziaden pohyb....pred letom som chodila cvicit zumbu a kila isli dolu ale teraz som prestala lebo idem na operaciu slepeho creva. a po nej nebudem moct zo dva tyzdne nic jest okrem sucharov...a bojim sa ze ked potom zacnem jest normalne tak zase priberem este viac chcela by som schudnut takych 10 kilov....podporte ma nieje tu niekto s pd kto by ma psychicky podporil??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lilinko. A kdy tě čeká operace? Já mám teď taky sedavé zaměstnání. V podstatě sedím u PC. Jediný pohyb který mám je 1,5h týdně tance, sem tam jedu na kole, hodně chodím pěšky a nejvíc mi dává zabrat přesouvání se do práce, z práce, pro syna. Průměrně 2km denně nachodím. No není to moc, ale v tom rodinném shonu je to dost. co je to zumba? To vůbec neznám. Každopádně začala bych s dietou až po operaci ( pokud tě čeká v blízké době, ne až 2 měsíce ). Budeš už po ní vyhládlá a nastartuješ se možná líp. Ale začít hned, jak ti dovolí normální stravu.... jestli už jdeš do toho s tisíci výmluvami, tak to je špatný.... musíš se sama rozhodout že to chceš. A tou podporou Bys pro nás mohla být ty s tvou zkušeností. ;-) Nabrala jsi pak zase zpět? Nebo chceš pokračovat ve shazování? Dodržovala jsi ještě ty další 3 měsíce udržovací režim? nebo ses na to vykašlala :-D :-N Každopádně pojď do toho, budu ti držet palce. Víc pro tebe ale asi momentálně udělat nemůžeme, dokud nebudeš sama chtít.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Adelunka noo ja som naspat pribrala 3 kila.neni to vela ani malo....na operaciu idem uz teraz 17 v pondelok..takze asi zacnem az po operacii...ja mam najhorsie to ze moj priatel ma vkuse napchava...mam 67kg a výšku 166 cm takze som take male pivo:))) :-) ]-( 8-) mne sa tu najviac paci to ze sa tu super podporujete:)) Zumba to je cvicenie ako latinske tance spolu s fitnes je to super zabavis sa pri tom a dopotis ze steba odyde aj ta posledna kvapka vody :-D :-D :-D :-D :-D ...ten dalsi udrzovaci rezim som uz nedodrziavala...nabrala som kila az po dvoch rokoch...lebo som zacala vecer papat!!!a chcela by som este zhodit tych 10 kg...vyhovorky nemam jednoducho po operacii musim a hotovo....a ja mam tuto dietu strasne rada a strasne mi vyhovuje lenze ja ked si poviem dieta tak sa mi do toho moc nechce musim si to nazvat inym nazvom aby som sa do toho upne zazrala:))Adelunka dakujem ze si sa mi ozvala a ty si uz kolko schudla a ako dlho to uz drzis?? :-p :-p :-p :-D :-D :-D ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lilinko, tak to už do pondělka vydržíš a po propuštění začneš... Beztak budeš mít nějakou šetřící dietu pro střeva, takže počítám, že týden budeš na vývaru ;-) a uvidíš, že určitě 3Kg necháš ještě v nemocnici. Pak se bude hned líp začínat. I já jsem malé píííívo :-D Mám 158cm. Začala jsem na 66Kg a 12.8. jsem měla váhu 62,6Kg. A držím to měsíc a ještě ne úplně poctivě. Když mám bílkoviny, tak si neodpustím morazellu. A minule jsem si dala maso a večer jogurt, i když by se to míchat nemělo.... A včera jsem si zašla na oběd do hospůdky, neb jsem si nic nestihla připravit doma, a dala jsem si brambory s obalovanými žampiony, a večer jsem pak udělala manžílkovi to samé a pěkně jsem si nacpala pupek.... :-D ( tím smaženým ). Cítím se naprosto báječně. Když jdu po ulici, cítím, jak na mě chlapi čučej. I když možná nečučej na mě :-N , ale koukají mým směrem a mě to pak dělá moooc dobře 8-) . Dala jsem si cíl, že chci shodit 6Kg, ale vypadá to, že mi váha půjde ještě dolů a to jsem snad ani nečekala. Před otěhotněním jsem měla 54Kg a kdybych se dostala na 58Kg, ta budu asi na vrcholu blaha. Ale to jsou další 4Kg a to je ještě dost na to, abych plánovala.... No a počítám, že příští léto začneme péct synáčkovi sourozence ;-) , tak chci začínat pěkně s čistým štítem.... Díky za osvětlení Zumby.... mě stačí na zpocení, když tančím klasiku latinu. Učím se od nuly a jedeme sestavy jako v Letś dance ( na ten způsob ). Mám za sebou cha cha, teď jedeme rumbu :-D Opravdu, taky vřele doporučuji pro ty, které se chtějí potit :-D Tak Lilinko, hlavně ať Tě to po operaci moc nebolí a pěkně se k nám připoj, budeme rády. Rozpis na 90ti denku máš, nebo jí chceš poslat?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky je někde tahlo popsané jako přehled abych nemusela pročítat diskuze? Díky
Odpovedať
Profilova fotka
adelunka ak mozes posli mi ho budem velmi rada:)) si velmi zlata:)) x-) :-. :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pošlu tedy večer. Dalfy, Lilinko, napište mi do interní pošty váš mail. Do IP by to bylo strašně dlouhé a pro vás nepřehledné... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, stále nevím, kam vám mám tu dietu poslat... :-| tak mi napište tu mailovku ;-) Ať to můžete prostudovat a nachystat se na začátek...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky,holky,od září chceme s manželem znovu začít s dietou,skončili jsme s ní v březnu a shozené kilogramy jsme nepřibrali a pak jsem ještě 2kg zhubla,ale po dovolené a letním grilování jsem ty 2kg nabrala,s dietkou jsme byli spokojeni,cítili jsme se dobře,tak začneme znovu,nebudeme to tedy dodržovat úplně striktně,chyběli nám tam totiž jogurty,ale i tak se tady můžeme podporovat:-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute holky, tak uz aj ja som zacala s touto dietkou, uz som na 13 dni ale este som sa nevazila, snazim sa vydrzat do vodneho dna a snad budem skakat od radosti :-D co sa mi feeest paci je ze sa normal tesim na jednotlive dni a co si budem varit, sa nemozem dockat kedy si co uvarim... :-D sa mi paci ze sa tu vsetky tak pekne navzajom podporujete a davate si rady, tak som si povedala ze sa sem tiez zapojim a ked budem mat nejaku otazku tak sa opytam....a dufam ze mi poradite :) tak zatim cafky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ma hned napadli dve otazky ;-) mozem jest oriesky v hociktory den, ci len vitaminovy (4 den)? a ja som bola zvyknuta pit vela mlieka a jest vela mliecnych vyrobkov, co mi bude chybat, teda hlavne ten vapnik...ale som si kupila vapnikove tabletky, myslite ze to nevadi si davat kazdy den? akoze neni to porusenie kombinacie?? dakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že tu je nějaké mrtvo. Maginko, vítej zpět. To je paráda, že máš dobré zkušenosti a jdeš do toho znovu. Můžeš nám pro rekapitulaci říct, o kolik Kg jsi přišla celkem a z jaké váhy? ( to bude pro nás motivace... ). Jinak s jogurty.... no osobně je k životu nepotřebuji, ale jednou za čas ho mám taky ráda. Hipulko, vítej mezi námi. Tak pokud nejsi zvědavá opice jako já, tak se nevaž a vyčkej na vodní den.... S oříšky..... jíst smíš opravdu jen ve vitamínový den. Ale když si zobneš slunečnicové semínko jindy, podle mě zase tak moc se nestane :-N :-N :-N ( právě slunečnici zobu a mám dnes UH den :-N :-N ). Co se týče mléka. Piju kafe za 2hrnky obden. Neoslazené kafe bez mléka bych nepozřela. A že toho mléka si dávám hodně.... Sladím umělým sladidlem ( ale to už roky ). Ale zase záleží na tom, co je pro tebe hodně mléka.... víc jak půl hrnku by bylo už asi větší prohřešek... Jinak vapnikove tablety nejsou vůbec nutné ;-) Ale samozřejmě oříšky i mléko kdykoli prohřešky jsou. Znění diety je přece jasné :-p Jinak ke mě..... Včera jsem dobrala hormony a očekávám své dny. Na váze mám kilo navíc a pěkně mě to štve.... ale je pravda, že třeba všera jsem si udělala rajčata s majolkou a dala si kousek chleba, to vše ve 22:00 ]-( ]-( ]-( ]-( Tak nechápu, proč se tak divím... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, vsetky nove vitam medzi nami a tesim sa ze sa pripajate... maginka veru napis nam ako to bolo ked si drzala dietu prvy krat, kolko sa ti podarilo dat dolu a ci si ju striktne dodrziavala...sme zvedave.. :-D hipulka...ja mam tiez rada oriasky a musim sa priznat, ze ich jem dost casto...aj kazdy den si zobnem zo studentskeho mixu a mlieko tiez kazdy den ale len do kavy..pijem ju bez cukru s mliekom...a dari sa mi chudnut aj tak no a teraz sa musim priznat, ze som bola 4 dni doma na Svk, a teda som riaaadne zlyhala s dietou :-( ]-( mali sme oslavu asi 3 dni a ja som cele dni pila a jedla vsetko to co mam zakazane, napr...vecer o deviatej pizzu zo vsetkym vsudy, ale neskutocne fajnuuu :-N , a kolaciky a sladkosti, chipsy, pila som sekt inokedy pivo, tvrde...no proste zuuurka co uz... tak som zvedava ako sa mi to odrazi na vahe zajtra mam ovocny den a potom vodny...druhy v poradi....no a po nom zacinam posledny mesiac diety, tak som sa zaprisahala, ze ten posledny mesiac budem viacej prisnejsia na seba aby som zhodila tie kila.....
Odpovedať
Ahojte baby
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby ja sa pripajam do temy aj ked nedrzim 90 dnovu dietu ale tento tyzden mam cely ocistny,co znamena ze iba vylucne pijem stavy,vodu,caje a snazim sa do svad siat vyzerat co naj,ale hlavne mam popolnocne satenove a stale mi z nich trci brucho,tak sa ho snazim zbavit.Lebo behom dvoch rokov som z antikoncepcie pribrala 10 kg,strasne ked pozeram starsie fotky.Ale uz sa stravujem striedmejsie,uplne som vylucila sladke,asi 3 mesiac a veru to pomaly ide dolu,skoda ze tak pomaly.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte damy, pridavam sa k vam aj ja, lebo vidim, ze sa tu da najst kopec uzitocnych rad. Zacala som s 90dnovkou pred troma dnami, akurat dnes papam len ovocnickov. Chytila som nejaku chripku a tak to nechutenstvo mi pomaha prezit ovocny den. Uvidim ako mi to pojde dalej a ci budem schopna vydrazat. Inak ja tiez zboznujem kavu s mliekom a vobec mliecne vyrobky. Myslite, ze mozem teda namiesto kolacika, ci zmrzky si dat jogurt? Ved aj zmrzka je mliecny- teda smotanovy vyrobok, nie? Dakujem za rady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky.... docela to tu poslední dny nežije.... Vítám Lucy a Antigua. Antiguo, jogurt si dej v bílkovinný den. Je škoda nevyužít toho, že si můžeš dopřát něco skladkého..... Jinak mě čeká zítra druhý vodní den. Ale tento měsíc, běda běda. Váha stagnuje ( no aspoň že neleze nahoru ). To byl měsíc přežranosti a stydím se. Sice jsem dodržovala takové ty zásady, že mám bílkoviny atd, ale třeba jsem si ke kafi i přesto dala dortíček ( teď jsem pekla rodině 3 dorty, prostě samá oslava ). O víkendu jsme grilovali krůtu ( ne sami, to byla hromadná akce pro 25 lidí ), ale to mi naštěstí vyšlo na bílkovinný. Jenže k tomu byl i guláš, chleba a taky minizákusek a co si budem namlouvat, i nějaký panáky padly ]-( :-D takže tak to se mnou vypadá. Dnes váha 63,1Kg ( 3Kg mám stále dole, takže i přesto super ), ale potřebovala bych se zase pořádně namotivovat...... Asi si zase přečtu celou dietu, ať mám přehled. Už se těším na čtvrtek. Čeká na mě pravý Švýcarský sýr. To se nedá s tím, co se tu prodává, srovnat.... Tak všem držím palce, a napište jak to jde vám. A co Emily?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky...no po tom ako som to skazila chcem zacat od zajtra znovu v praci som si zrusila obedy aby nelakali....a musim sa dat dotoho!!! dokonca som si kupila dvd na cvicenie lebo mam brucho ako pneumatiku tak to musi do troch mesiacov ist dole!!! dufam ze ma v tom podporite:)) budem rada...hlavne sa bojim prvych 2 az 3 tyzdnov!!!ale ja to dam:)) ako sa mate ostatne vidim ze sa drzite:)) tak vela stastia vsetkym:))pap:))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky spolubojovnicky ...nove vitam medzi nami a drzim palce a hlavne nech vam vydrzi odhodlanie dobojovat do konca. Adelunka tak ako dopadol tvoj 2 vodny den...ja mam este cele 3 tyzdne do konca diety, ale musim sa priznat ze vaha stagnuje ale mojim pricinenim....jednoducho som sa dostala do stadia, ze moj mozog a sebavedomie su spokojne s mojou postavou a nejako uz vedome porusujem..a vzdy si doprajem cosi zakazane...napr. dnes som mala bielkoviny a na veceru som si dala maso so salatom a chlebom k tomu pivo a este aj dezert... :-N :-| :-S...no co k tomu dodat...ale vaha mi stoji zatial.... a v podstate chcem zhodit uz len nejake 1-2 kg....tak hadam sa prekonam... A chcem pokracovat aj po diete s jedenim ovocia na ranajky, nejako mi to vyhovuje.. :-) Ale tymto nechcem davat zly priklad ostatnym babam,ok?? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Anelko,, doslova katastrofa ]-( Ale děkuji za optání :-p Začalo to převčírem. Koupila jsem si meloun. A včera ráno jsem si ho chystala do práce ( nemám v práci moc prostor pro úpravu jídla a meloun je zrovna neskladný ) a jak jsem ho rozkrojila, byl uvnitř už prostě hnusný, zkažený. Tak jsem se pěkně naštvala, protože jsem s ním počítala a neměla čas někde lítat pro nový. Snídala jsem až v 11h a to 5 švestek a kousek vína. No a když jsem si konečně koupila 1/4 melounu ( u místního "zelináře", samo s přirážkou, ale aspoň člověk vidí, co kupuje ), bylo asi 18h. Jenže mezitím naše bábinka nachystala slavnostní oběd - bramborový salát a řízky :-x :-N :-x a co myslíš.... to víš že jsem neodolala. Ale alespoň jsem si nandala fakt malou porci na malý talířek. Vyloženě na ochutnání. A večer jsem ještě zakousla párek, kousek sýra a 2 hořické trubičky ]-( :-S Né, to opravdu nebylo o hladu. To bylo jen o chutích. Hlad jsem víceméně ani neměla.... No nejraději bych si pleskla přes pusu. Dneska mám bílkoviny. Jenže ráno jsem dala dělat guláš, ale půl hodiny na hovězí nestačilo a tak mám prd a budu ho dodělávat asi až v 17h až dorazím z práce s vyzvednutým dítětem od babičky ( protože dítě marodí ) takže asi si půjdu koupit velký jogurt a nějak to do toho guláše překlepu... Anelko, koukám, že jsme na tom s tou vůlí blbě co. Jak jsem ale byla na té víkendové krůtě, viděla jsem už fotky a děs běs. Musím se zase nakopnout....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) tak vas obdivujem baby, ze aj ked mate deti, dokazete bojovat :-) ja som zatial na seba pysna, ale to je preto, ze drzim dietu este len 11 den. Zatial sa mi podarilo obstat aj na krstinach, kde bolo teda pochutok pozehnane a este som aj doma vypekala torticku a kolac. Moja povodna vaha 69kg - teraz 66kg. Cakam ako to pojde dalej. Akurat som si vyhliadla fitko a zacinam pracovat na spevnovani od piatku. Pri mojom hnusnom sedavom zamestnani a dlhych nadcasoch v praci sa na mna toho teda nabalilo. Ale snad sa do svadby vypracujem Ciel = 61 kg :-D Uvidime ... Vela zdaru a sil prajem ;-)
Odpovedať
děvčata prosím vás kde najdu tu dietu?? je tu strašně moc stránek, je někde odkaz na dietu v češtině? dík
Odpovedať
mayenka: posli mail a ja ti ju preposlem... ;-)
Odpovedať
:-) děkuji mail máš v interní poště
Odpovedať
Holky prosím vás. jestli jsem to dobře pochopila. ty dny jsou za sebou bílkovinový, UH, škrobový, vitamínový a 29.den je vodní? a je jedno kdy začnu? třeba kdybych začala dneska tak začnu bílkovinovým a jedu dál? děkuju...
Odpovedať
Profilova fotka
Vítám nové tváře 8-) Tiburcio, v podstatě nevím kočko, na co se ptáš. Dyť jsi to pochopila správně ;-) Začni, nebo zítra, to je jedno kdy ;-) , to bude první den a toč ty 4 dny za sebou. A až bude 29. den, budeš mít vodní a zase jedeš ty 4 dny dokolečka. Jo a má se začít dieta Bílkovinami, ale já začínala tuším ovocným. Hodně zdaru přeji všem x-) Já mám dole 3 kila. No mohlo to být víc, to vím, já hodně poslední měsíc porušovala.... ( večer jsem dlabala sýr i mimo bílkoviny, občas buchta mimo sacharidový večer atd :-N ) Ale zase jsem začala poctivě dodržovat, přestože už jsem skoro ve finiši. Prostě pojedu dál.... Jak jste na tom ostatní?
Odpovedať
děkuji : MONIKAC za přeposláí diety mailem, zkusím hubnout s vámi staří mi pět kilo a budu spokojená. Tak doufám to dokážu, taky nemám pevnou vůli :-( ale prostě zkusím zítra začít uvidíme - držte i palce, doufám nebudu líná si ty věci chystat :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?