90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Hudobnicka :-D, proboha :-D, vždyť ty jsi v zásadě hubeňour :-D.
Odpovedať
v zasade hej, mam 57 kil, ale na 161 cm vysky to dost vidno. Hlavne to brucho. :(
Odpovedať
Hudobnicka, tak to je prece dobra vaha!! Copak je tvuj milovany dokonaly? :-p
Odpovedať
no, on si o sebe mysli, ze je dokonaly. Ma 169 cm, 57 kil, vysportovany, pekny, upraveny... ale zodvihnut ma nedokaze :)
Odpovedať
Jé, já bych takovýho chlapa nechtěla :-D. Jsem teda prcek, 163cm, ale jak má chlap pod 175cm a pod 80 kilo, tak to pro mě není chlap :-N :-D. I když ten můj mi teda teď taky zhubnul a je skoro na 70 |-| . Chjo, těm chlapům to jde dolů samo, člověk aby to pořád vykrmoval :-D. Jinak 57kg je moje cílová vysněná váha x-), ale teď jsem se vážila a pořád jsem na 67 8-( ]-( .
Odpovedať
ja som tiez neplanovala takeho maleho chlapa, vzdy som snivala o velkom, silnom, nefajciarovi, trpezlivom, ... a teraz mam maleho, nezdvihne ma, fajci, vybuchne pri kazdej somarine, ale u nich je to vraj vsetko normalne. A hlavne som nikdy neplanovala cudzinca. A tak si sedim v Spanielsku a pocuvam od doorodca, ze som tucna.
Odpovedať
Hudobnicka, hrozný osud :-D:-D:-D, ale když ho miluješ, není co řešit :-D
Odpovedať
Já bych nesnesla vedle sebe chlapa, co váží míň než já :-D, takže už se sebou musím něco udělat, dostávám sen a chlapskou váhu :-p... :-D
Odpovedať
milujem ho, pomalicky ho mozno aj vycvicim, ved kazdeho chlapa si treba vytrenovat, nie? Ale toho brucha sa musim zbavit. Dnes: banany, broskyne, kiwi...
Odpovedať
Já se snažím vycvičit chlapa už dva roky a pokroky tedy zatím takřka neznatelné :-D
Odpovedať
no, cim starsi chlap, tym mensie pokroky je schopny robit... trpezlivost! Kazdy je vycvicitelny, len niektoremu to trva cely zivot. Moj sa uz napriklad naucil nechodit mi do kupelne, ked som tam a asi 8 slov po slovensky. Ma 32 rokov, toto stihol za dva roky, co sme spolu. :P
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej babenky tak to by sme neboli my zeny, keby sme do debaty o diete nezapojili aj chlapov, hm??? :-D :-D :-D Ten moj tiez po mne chce, aby som si drzala stihlu liniu.....a vlastne ja to chcem tiez, ale aspon mam dvojnasobny dovod na to... 8-) Ja mam chlapa riadneho....ma 187 cm a skoro 90 kg vysportovanych...... to ja mam 165cm a moja vysnivana vaha je 50 kg....treb mi 5kg zhodit... :-N Ja si mojho chlapa cvicim uz viac nez 4 roky, ale tak rafinovane, aby to ani nepostrehol....sice nie vzdy to vyjde, ale uspechy mam aj tak....hadam ma neprekukne a zisti, ze je pod papucou..(obcas.. :-D ) No obcas mu dovolim, aby on cvicil so mnou, takze sme v rovnovahe...ale hadam takto to ma byt, nie? ;-) hudobnicka, tak to sa tvoj drahy za tie dva roky moc slovenskych slov nenaucil....musis mu dat nejaku motivaciu na ucenie....teda navzajom si dajte....napriklad za kazde tvoje zhodene kilo sa on nauci zo 10 slovicok.....to potom uvidis ked bude po diete ako budete spolu po slovensky rozpravat.... :-) :-) :-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
No, já mám teda chlapa takovýho chudáčka...180cm, 75 kg a on prostě ne a ne přibrat, i když já si myslím, že spiíš než cpát se, by mu prospělo pořádně cvičit..ale to na něj vybalím, až se dostanu na 58kg (při 167 cm) :-D On mě teď podporuje v hubnutí, já ho pak podpořím ve cvičení... Anel, ten Tvůj nápad s tím, že se za každé kilo naučí 10 slovíček se mi líbí :-) :-)
Odpovedať
to je dobry napad, s tými slovickami :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, zdravím vás. Teda, vy jste toho napovídaly... Co se týče chlapů a převýchovy, tohle jsem už dávno vzdala ]-( . Fááákt, zbytečně plýtváte energií :-D A když už se něco podaří, přijde dítě a je všechno fuč :-D :-D Ivinko, jediné co mě napadlo na Tvůj dotaz, kam zařadit Pribiňáka, bylo na 91.den :-p Jinak dnes jsem se s jídlem odbyla. Lítala jsem po dr. K obědu rýže s kouskem šťávy z kuřete a polévka s květákem. A večer jsem si udělala rýži s vařenou mrkví nakrájenou na kostičky. Hudobničko, já myslím, že míry máš super, ale když jsem měla tolik co ty, tak jsem taky nebyla spokojená. Takže chápu 8-)
Odpovedať
Adel, já jsem trubka..než mi to došlo, chtěla jsem se jít podívat, co je to za zvláštní den, ten 91. :-D
Odpovedať
Mně dneska přišel karnitin, ale nechce se mi moc hýbnout zadkem :-D
Odpovedať
Ahojte baby, tak som sa KONEČNE rozhýbala a od 9.7. držím oficiálne 90 dňovú diétu :-) ...lenže ju vlastne držím poriadne len dva dni, pretože som porušovala, ako sa len dalo :-S ...ale potom som si išla vyberať šaty na kamoškinu svadbu...boli prenádherné.... a zistila som, že do 12.9. potrebujem schudnúť asi 2 konfekčné veľkosti.... :-( ...to ma nakoplo ako nikdy nič, takže som sa nahnevala a idem na to....fitko, squash, rotoped, aerobic a 90 dňová diéta...to bude záber, ale dúfam, že s vašou podporou to niekam dotiahnem ;-) takže držte palčeky :-D ...P. S. chcela by som sa vás spýtať koľko kg sú asi tak 2 konfekčné veľkosti....díky moc :-D
Odpovedať
Berusko, preji ti hodne uspechu, bude to sice makacka, ale urcite to das!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Berusko, asi záleží, jakou velikost máš... Já mám teď 40. Když vezmu 38 tak se do ní vejdu, ale je mi viditelnější špek. teď mám 66Kg. Velikost 36 jsem měla, když jsem vážila 54-56Kg. Takže v tuhle chvíli jsou u mě 2 konf. velikosti otázkou cca 10kg. Ale nevím, jestli bych při váze 54kg vlezla ještě do 36 ( sukně, kalhoty ).
Odpovedať
aky myslím, to není o kilech, ale o centimetrech ;-). Já třeba vím, že shodím dvě velikosti podprsenky a zadek se ani nehne :-D
Odpovedať
Aaaa, dneska mám narozeniny a k tomu vitamínový den..kráásně mi to vyšlo :-)
Odpovedať
Ivi, upřímnou soustrast :-D. A gratuluju :-D. Já mám rejži - mám hlad a ještě 3 hodiny do oběda |-| :-N . Jdu si dát nektarinku :-D
Odpovedať
Čaute baby, vďaka za vašu podporu, tú som presne potrebovala :-) mám veľkosť 40 - 42 a potrebovala by som tak 38, ale môže byť aj 36, nenahnevala by som sa :-D len som zvedavá, či to do septembra zvládnem....ale snáď hej.... ivinka....všetko najlepšie.....aj ja mám vitamínový, tak budeme oslavovať spolu :-D
Odpovedať
Tý jo, 36, to si ani neumím představit, že bych někdy mohla mít :-D. A to mám většinou 38/40 a teď už možná spíš 40/42 :-D. No snad se dostanu aspoň zpět na volnější 38 :-D
Odpovedať
emmili....ja si to tiež neviem predstaviť, bude mi stačiť aj tých 38....ale keď už bude 38, prečo by neskúr nemohlo byť 36...no nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, já mám dneska taky vitamínový. Zítra teda nevím, jak to vyrobím :-( Jak jsem si předepsala ty dny diety do sešitu, upsala jsem se a mám na zítra napsaný vodní den. Ale zrovna zítra, vlastně ani ne po týdnu diety, se mi do něj nechce. A zase si nechci ty dny posunout, bo bych v tom pak měla zase pěkný guláš, když už jsem si ty dny vypsala až do konce diety, tedy někdy do konce října :-S Tak to vypadá, že si udělám nejspíš na zítra bílkovinný den a v sobotu bude repete bílkovin. To pojedeme s partou Sázavu, tak si vezmu pěkně řízky a bude vymalováno. Zítra ráno manžel pojede se synkem na víkend k tchánovi do J čech ( tchýně je v nemocnici ), tak dneska chtě nechtě musím nachystat jídlo pro všechny 3, alespoň do soboty. Slíbila jsem jim pangase, ale brokolice si žáda zpracovat taky... Jinak dobrý recept na Zapékanou brokolici ( - nedietní úprava, ale dá se udělat tak, aby zapadla do naší 90ti denky - správně by se prý měl použít jen 1 druh bílkovin, takže vejce ano, anglická, smetana a sýr už ne ): brokolice, cca 3-4 vejce, smetana, strouhaný sýr a anglická slanina Brokolici na růžičky, krátce povařit aby změkla. Potom jí trochu víc pokrájím. Do zapékací mísy na dno dám pokrájené plátky anglické ( jen málo, aby to navonělo ), na to tu brokolici a zaleju rozšlehanými vajíčkami se smetanou. Na vrch posypu sýrem a ještě pokladu trochu anglické. No a pak šup na 20min do trouby. Můj muž i já se po tom můžeme utlouct. Takže zítra si dám asi teda tohleto.... Máte taky nějaký tip na recept který děláte? Ivinko, všechno nej k narozkám. Kolikáté? :-x
Odpovedať
Adel, to bude asi nejlepší, prodloužit si bílkoviny ;-). Já se na vodný den docela těším :-D. Bude to znamenat, že třetina je za mnou :-D... Beru, jasně 8-), věřím, že se ti to povede :-D. Ale sobě na to teda nevěřím :-S:-D
Odpovedať
Grrr, byla jsem se zvážit a 18. den a 68 kilo 8-( . To jsou pořád jen dvě kila :-p ]-( ]-( ]-( ]-( a už se to nehýbe ;-(
Odpovedať
emilli... ja si tiež neverím, ale treba byť optimistická a veriť v to, že to pôjde...takže ja zasa verím tomu, že aj ty to dokážeš :-D ...k tomu váženiu....možno máš pokazenú váhu :-) ...možno ti to pôjde naraz....teraz 2 kilá...potom sa znova odvážiš a budeš mať dolu ďalšie 4 :-) ja sa vážim každú nedeľu u rodičov pred obedom, tak som zvedavá... ale dúfam, že to bude aspoň pol kilečka, lebo ak nie, tak ma porazí :-S a keď budem mať 68 kíl ako ty, budem skákať 2 metre do výšky, takže si na tom dobre :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?