90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Maginka - blahozelam :-). Na tej diete ma pritahuje najviac to, ze je tam minimalny jojo efekt. Emmili - Ja som vazila stale okolo 50kg avsak vsetko sa zmenilo prichodom do Londyna fast foodmi a pekne som sa vysplhala na 69kg. S mierami som na tom velmi podobne Tebe 98-80-105, avsak vyska len 150cm, takze je najvyssi cas zacat so sebou nieco robit ;-)
Odpovedať
Magdi, to ale bude u nás problém, nám vyváří maminka :-D. Já si budu muset všechno kupovat zvlášť místo toho :-D. Super x-). Tak kdo začíná od pondělí, udělala jsem si včera barevnej kalendář na odškrtávání podle bílkovin/sacharidů.... Můžu poslat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Emmili, mozes mi to prosim poslat?
Odpovedať
emmili, môžem taktiež poprosiť? :-) Ja sa len strašne bojím, že to nevydržím, moja pevná vôľa nie je až taká pevná ako sa tvári ]-(
Odpovedať
Jé, holky, písněte mi do IP maily sím :-D. Můžu poslat i celou tu dietu s recepty, kdo nemá ;-).
Odpovedať
Já spoléhám, že když se nás sešlo tolik, tak se budeme vzájemně držet a podporovat :-D. Doufám, protože sama na to fakt nemám :-(. A jak nemám k něčemu škrtací kalendář, tak to taky nemá smysl, proto jsem si ho vytvořila :-D. A toto je moje motivační foto :-D, žádná vychrtlina, tak bych se k tomu chtěla zdravě přiblížit :-N:-D http://img.osobnosti.cz/foto/natalia-...
Odpovedať
OK baby, ja zacinam na 57 kg, 161 cm, miery 87 - 73 -93. Uz mi lezie na narvy, ako sa do nicoho nezmestim a na plazi sa bojim zohnut, alebo sadnut, lebo mi tie faldy previsaju. Takze od zajtra! Kto nema dietu, chodte na www.centrum.sk , do e-mailu dajte adresu dieta90@centrum.sk , heslo: dieta . Je tam cela kniha, len ju prosim nevymazte!
Odpovedať
Hudobnicka, a jéje, v těhlech mírách jsem si taky připadala strašně tlustá :-D, dnes to nepochopím :-D. Tak já už se láduju pomaranči, musím si jít prostudovat rozložení jídel. V kolik hodin jíte? Snídaně v 9 - oběd ve 14 - večeře v 19? Pro někoho, kdo vstává v 5 do práce by to muselo být utrpení. Já si vstávám pěkně v půl desátý, tak je to pro mě akorát :-N, ale není to špatně?
Odpovedať
Byvam v Spanielsku a v obleceni, ktore sa tu nosi vyzeram katastrofalne - nic nezakryje! Ranajkujem okolo 9:00, obed okolo 14:00, ale s vecerou musim ckat na mileho, takze 22:00... nic moc pre dietu. Dnes - kuracie prsia so zeleninovym salatom a orechami :). A co vy?
Odpovedať
Já si dnes dám vajíčka :-D, pro začátek, se zeleninkou. Kuře jsem si nerozmrazila, tak příště... :-) Právě jsem se vrátila z nákupu - šla jsem pěšky do města (7km) a pak táhla kilák na autobus nákup - minimálně 25 kilo!!! Fuj, to byl porod. Pak už jsem naštěstí jela domů autobusem, ale takhle už jsem se nezapotila parádně dlouho... Teď si chřoupu meloun x-). Když už jsem se s ním táhla :-D
Odpovedať
Jo 80% toho nákupu je zelenina a ovoce :-D
Odpovedať
Holky, pls, co znamená tablička? To neznamená celá tabulka čokolády asi, co? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie, myslim, ze ti znamena jeden kusok, alebo jeden rad po sirke. Mna to kurca caka v chladnicke, ale nie som schopna ist varit, je tu neskutocne horuco, okolo 35°C, komu by sa chcelo stat za sporakom... Bude musiet pockat, kym sa trochu ochladi.
Odpovedať
:-D Chudák kuře :-D. Tady je dnes (konečně) taky trošku léto, jdu ven, místy dokonce prosvitne sluníčko 8-).
Odpovedať
Profilova fotka
tablička= čtvereček:-)
Odpovedať
Sakra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
evi,ber to s rezervou,nedržela jsem tu dietu přísně a kila stejně šli dole
Odpovedať
:-D :-D :-D No jo, já vím, stejně to moc přísně nevydržím dlouho :-S. Ale tak ta čokoláda je na tom nejlepší :-D
Odpovedať
A mělas pravdu Magdi, nakoupila jsem si 20 kilo zeleniny a kdovíčeho a celý to nestálo ani 500 8-) .
Odpovedať
baby, tentokrat to vydrzime, vsak?
Odpovedať
Jasně ;-). těch 91 dní končí přesně 27.9. a 28.9. máme výročí a prostě budu krásná a štíhlá!
Odpovedať
Ja mam 13.9. jeden velmi dolezity koncert a tiez chcem byt krasna a neodolatelna... aj pre publikum :)
Odpovedať
Jéje, jsi slavná, jo? :-) A co děláš za hudbu? Zpíváš nebo na něco hraješ? :-)
Odpovedať
Nie som slavna :) Pracujem ako dirigentka, ale v septembri mame taky specialny koncert - budem dirigovat spojenym polsko-katalanskym zborom a trosku od toho zalezi aj buducnost :) Ale ako dirigent som cely cas postavena k publiku zadkom a tak im tam aspon nechcem vystavit na 2 hodiny velky kufor :) Dnes zemiaciky s hraskom, pecene, chrumkave... ale az ked bude chladnejsie. Ako sa dari?
Odpovedať
Jéje, tak dirigentka x-), to já absolutně neslyšim tempo :-D. Já se chystám na brambory s květákem (karfiol) a asi s rajčaty zapéct x-). Teď jdu vyvalit tu bílou velrybu trochu na slunce 8-).
Odpovedať
Ja tiez nepocujem tempo a preto dirigujem. Mozem si tempo urcovat, ako sama chcem:) Ja zas trcim dnu so zapnutou klimou :( Vonku sa neda dychat. Dobru chut!
Odpovedať
Jéje, každý má něco, tady se jún rovnal aprílovému počasí, tak si to jdu konečně trochu užít :-D.
Odpovedať
Kuku, tak co, neporušujete? 8-)
Odpovedať
Mňám, já uš se těším na špagety :-D
Odpovedať
ja si dám bezlepkovu pizzu :) a zmrzlinu!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?