90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
chod na www.centrum.sk, prihlas sa na mail ako dieta90@centrum.sk , heslo dieta . Niekto dobrucky to tam kedysi davno dal. Prosim, nevymazavat!!!
Odpovedať
ahojte chudulky .tak ako sa vam dari ?ja som zatial na 3 dni a celkom v pohode to zvladam no a mam uz kilecko dole.tak sa veelmi tesim ,ze to zacina uz zaberat. dnes mam UH tak bude pizza z celozrnnej muky a paradajky a paprika.,ako obloha.tak sa drzte a prajem krasny den vsetkym ,aj ked je u nas zamracene. papa
Odpovedať
ja mam dnes ryzu so zeleninou :)
Odpovedať
ja mam vitaminy. zeleninova polievka, karfiol a melonik nejak si to podelim
Odpovedať
Profilova fotka
Olla dievcata. Ja mam dnes vitaminy. Dost som sa toho bala, ale cca do 11:00 som nebola vobec hladna a teraz tlacim ovocny salat s mandl. lupienkami :-D
Odpovedať
Ahojte baby, citam citam a ste ma navnadili na 90 dnovu dietu. citala som, dietu mate aj v elektornickej formu poslete prosim aj mne na mail? PROSIIIIIIMMMMMM na januskap@gmail.com Dakujem vopred veeeelmi pekne :)
Odpovedať
chod na www.centrum.sk, prihlas sa na mail ako dieta90@centrum.sk , heslo dieta . Niekto dobrucky to tam kedysi davno dal. Prosim, nevymazavat!!!
Odpovedať
hudobnicka dakujem ti veeelmi pekne uz to mam stiahnute zajtra v praci vytlacim prestudujem a od pondelka idem na to drzte paste aby som mala dost silnu volu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ladiegoodie •tak to ti drzim palce:} popros niekoh z rodiny, nech drzi s tebou:} je to lepsie:}...no, ja mam uz za sebou 5. ty den....vcera mal byt vitaminovy:} ale bola som u kamosky a pre nu nijake diety neplatia :-D tak som musela spackat kapustovu polievku s masovymi gulkami :-D al;e mala som problem zjest tu porciu, musela som dojedat polku tak o hodinku:}zaludok pekne stiahnuty ;-) nevazila som sa, lebo nasa vaha ukazuje aj 4x za sebou na tom istom mieste 4 rozdielne vahy :-D a vacsinou smeruje rucicka nahor ]-( ale na obleceni trosku citim, hlavne brusko, pas :-D dnes sme mali vybrny hovadzi salatik a rybku mnam mnam..ako tak citam, to nas bude straaasne vela krasnych stihlych:} :-D :-D :-D :-D super, vsetkym drzim paluchy ;-)
Odpovedať
dnes som mala ryzovy den, zase (vcera tiez), ale bolo to z donutenia, lebo som mala prijimacky na vysku (tiez zase) a musela som sa najest v meste a kedze som bezlepkacik, cestoviny nemam sancu zohnat v restike. Zajtra ovocie!!!
Odpovedať
ahojte mate problemy s chudnutim? velmi lahko vam poradim.mam len 20 rokov ale podarilo sa mi to.... cvicila som, nejedla som, drzala vseliake diety a nic nepomohlo a prisla som nato ja sama a ako nato.... 8-) vypadala som ako balonik taky viac nafuknuty a uz som sa za seba hambila ale mi to nedalo a dodrziavala som jedalny listok... zaklad su ranajky ak si ich nedate na obed ste hladne a viac zjete... neberte si to tak ze mate nadvahu takze budete jest len ovocie a zeleninu neni to tak jecte maso, slaninu alebo podobne masne veci nevadi to.... ja som sa riadila podla tohoto dala som si zakazdym pripomienku na telefoooon::: 1. ranajky o 7-8 rano 2.desiata niake to jablcko alebo chlebik 0kolo pol 10 rano 3.obed- baby nezabudajte na polievku je to zaklad a naberte si aj vela nevadi to-12.00 4.olovrat-ja som si tak najcastejsie davala pred vecerou krupicovu kasu alebo pudincek o 15.00 5.vecera- najlepsie to co bolo na obed ale len polovicku s toho ak uz nemate z obeda tak si dajte co len chcete aj masne veci ale malo -o 17.00 DOLEZITE:nejecte po 17.00 potom je uplne zbytocne ze ste cely den nejedli ked sa napchate vecer.vazne mne to pomohlo. a nezabudajte na pitny rezim. dufam ze niekomu pomozem ahojte drzte saaaa ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
u mna nejest po 17 je absolutne nerealne, o 17 sa tu vascinou konci este len obed. Ale Tvoja dieta ma zmysel. Ja dnes bojujem s vitaminkami, uz druhy den mam prijimacky na vysku, neskutocne, ake stresy nam robia. Takze ani jest nechuti. Ale vecer si asi pojdem dat nieco dobre na upokojenie... Este mi chyba tak 5 kil zhodit. Ako to ide vam?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby....tak dnes zacinam s touto dietou opat......ladiegoodie zacala si ju dnes? Mohli by sme ju drzat spolu co ty na to? Baby ja som ju drzala...skoncila som v marci a je to super dieta.....schudla som 13 kg a vratili sa mi 3kg......mojim problemom su hlavne sladkosti...a v tejto diete mi az tak nechybali, ako ked ich mam kazdy den....
Odpovedať
ja som nalozila masko v sobotu, tak mas este aj dnes bielkovinovy den, lebo muz nelubi taky druh masa. davam si ho z uhorkovym salatom. Zajtra si dam asi upecene zemiaky v trube. poradte nejake recepty. ja robim stale tie iste jedla. Jeinabe ja som akoze po niekolky krat zacala od prveho, ale ked som porusovala ani to nepocitam. ale ideme v juli na svadbu talk musim schudnut do satou, lebo ich neobleciem. tak pis kazdy den co si jedla a co budes, aby som mala inspiraciu.
Odpovedať
Ahoj vralen, tak dnes som mala na obed zeleninové rizoto a k tomu paradajkovo-uhorkový šalát... podľa mňa sa teraz bude lepšie držať diéta ako v zime, lebo je viac chutnejšieho ovocia....v zime len pomaranče, mandarínky a banány....už mi to išlo hore krkom.....zajtra rozmýšľam nad zapekanými cestovinami.....recepty som nachádzala aj na jednej stránke, len musím ju nájsť a tam sú aj tie cestoviny....idem prelistovať, možno nájdem....a ty máš ktorý deň?
Odpovedať
ja stale zacinam a stale porusujem. zajtra rozmyslam nad cestovinami ale neviem akymi
Odpovedať
poslem ti to do IP ok?
Odpovedať
Baby nemate niekotra alebo neviete kde by som to mohla najst nejake rozdelenie potrevin co mozem presne kedy nech to nepokazim bo to cem na 100% dodrzovat... len uvidime ako dlho to vydrzim a iank na ranajky ovocie fuuha neviem ci mi z toho nebude zle :( A roztek alebo chlebik mozem kedy? a este som sa chcela spytat ked mam ovocny den asi si to nemozem spombinovat s jogurtom cize bielkovinou co? :( kuurnIK :(
Odpovedať
Profilova fotka
ladiegoodie nemas tu knizku? pretoze tam mas vsetko napisane na hodinu, co mas jest, takze by si sa nemala zmylit...no, hej, na rano by si mala iba ovocie, mne tiez byvalo zle, takze som vzdy zjedla maly suchy chlieb alebo nieco take...no a neviem, ci ten jogurtik mozes cez ovocny den:{{{ale vies co? ja to nedodrzujem na 100% tak noa? ved kolko obmedzime stravy, tak preco si nemozeme dovolit maly prehresok? :-D hlavne, ze sa navecer nenapchas a nejes sladkosti a slaninu:} inak v pohode, ked nemozes vydrzat, prejedz nieco...snad nebudes drzat dietu na ukor svojho zdravia, no nie? :-D
Odpovedať
Ahoj, není tu někdo, kdo by chtěl začít? Prázdniny jsou moje jediná šance, kdy se trochu uhlídat, ale moje vůle je táááák maličká :-( . Vždycky je lepší nebýt v tom sám ;-).
Odpovedať
Vies co? Ja chcem zacat. Asi od pondelka, lebo zajtra mam este dost stresy. Zacaa som aj minule, ale nevydrzala som. Ale teraz uz vazne...
Odpovedať
Já chci taky až od pondělí, zkusím zítra vodový den, ale nebudu to ještě nějak stresovat :-). V pondělí musím na mega nákup, už mám sepsaný seznam :-D, jej to bude investice :-D.
Odpovedať
Ja sa tiež hlásim, ale až od prvého (streda). V utorok mám skúšku a pohovor na doktorandské, tak už teraz viem, že to bude krízový deň. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj ja som dalsia do klubu :-) . Zacinam stresovat, kedze do svadby mi ostava uz len 56 dni a v plane je schudnut 10-15 kil :-|
Odpovedať
Kam ides na doktorandske? Len prosim, ie do Ruzomberka. Ja som tam s doktoratom sekla po dvoch rokoch. Nema to uroven... (ale to nepatri do temy). Takze - baby, zaciname!
Odpovedať
hudobnicka - idem do Zvolena (teda rada by som :-N ) Uvidíme čo z toho bude... mima 26 - to je dosť. Nebojíš sa, že potom z teba šaty spadnú? ;-)
Odpovedať
Tak že by nás bylo přeci jen víc? x-) Já se toho už teď děsím, mám vůli strašně malou, potřebuju spřízněné duše, které mě podrží :-N. Ale v plánu je taky 10-15 kil. Ale musím, prostě musím, nechci jednou v 25 vážit 100 kilo |-| .
Odpovedať
Jak jste na tom číselně? Mně se při posledním vážení ukázala pěkně zakulacená 70,0kg a to byla poslední kapka, řekla jsem si, že to už nesmím nechat zajít dál :-| (kde jsou ty časy, kdy jsem si s 58 připadala tlustá). Takže startovní míry 96/78/104 (výška 163cm). Chtěla bych se dostat zpět pod šedesátku a hlavně si to udržet, i když o váhu mi ani tak nejde...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,holky. Tak jsem k vm zase po dlouhé době nakoukla,abych vás povzbudila.Dietka mi skončila na konci bžezna a zhozené kilogramy jsem NEPŘIBRALA,BA NAOPAK šlo ještě kilečko dolů. A Evi,s těma financema,budeš překvapená,ale my s dietou strašně ušetřili,za celý měsíc jsme utratili to co normálně za týden....Zhubla jsem celkově 7kg
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, asi se k vám taky přidám. Potřebuju zhubnout alespoň 8 kg, teď vážím 72kg (měřím 177 cm) a to už je hrozný číslo, potřebovala bych se dostat pod 65 kg. Koukám, že 90ti denní dieta je fakt oblíbená :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?