90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,holky jdu vás podpořit,už to je přes 2 měsíce,co jsme s přítelem skončili s dietou a i když normálně jíme,tak jsme nepřibrali ani deka:-)ta dieta je fakt skvělá
Odpovedať
ja mam dnes vitaminkovy den, ale mam pocit, ze sa u mna nic nehybe. Snazim sa dodrziavat dni, akurat ze jem vecer neskor a zatial nic. Teda hmotnost neviem, lebo nemame este doma vahu (zariadzujeme sa), ale co sa tyka rozmerov - tak to nejak nepocitujem. Asi by som chcela vsetko strasne rychlo :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam dnes cestovinky, co je skvele:) tiez zatial nic nebadam, 8-( iba, ze brusisko mierne splaslo. asi by sme vela chceli po tyzdni, co hudobnicka? :-D maginka gratulujeme k uspechu a nepriberaniu. vy ste ako dlho drzali dietu? kolko sa vam podarilo dat dolu?
Odpovedať
Profilova fotka
hela-dietu jsme drželi clých těch 93 dnů, přítel dal dolů 15kg a já 7,5...on hubnul z větší váhy ;-)
Odpovedať
Helabela, my to tiez vydrzime, vsak??? (zatial mi nic nesplaslo, ale mozno po dnesku, po vitaminkoch) :-p V podstate sa mi pocas dna ani jest velmi nechce, mame tu 32 stupnov, takze komu by sa chcelo, ale zas tie vecere... to mam za cely den . Baby, drzme sa!!!
Odpovedať
ked ja by som mohla jest stale. nikto nezajeda? zajtra mam ovocie, no skusim neporusit. nemate nejaky dobry recept na obec z ovocia? alebo zeleniny?
Odpovedať
ja som si dnes urobila misku s nakrajanym melono, jahodami a bananom :) Vecera to iste.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sem tam zejedam =-) vcera napr. som mala cestovinovy den a som si namiesto kolaca dala dve horalky :-S este aj kustik cerstveho rohlika. to sa budem dnes cez ovocny musiet riadne drzat, aby sa to vykompenzovalo. recept nijaky specialny nemam, na obed zbehnem do zavodnej jedalne a dam si len salat a po zvysok dna ovocie. len sa mi to lahko hovori, otazka je ci to vydrzim. vralen ak si doma alebo mas moznost "varit si" skus ten osmazeny banan s ovocnou stavou a orieskami, co tu baby tolkokrat spominali. keby som bola doma urcite ho vyskusam. hudobnicka aj ja chcem take krasne slnecne pocasie 8-) to sa to sadielko potom lepsie pusta :-D a ty ako po ovocnom dni? nic nesplaslo?
Odpovedať
poslite recept na ten osmazeny banan. nechce sa mi hladat.dik
Odpovedať
Profilova fotka
varlen ja len citujem str 48: "Taky je moc dobrý smažený banán! 2 kousky banánu nakrájíš na kolečka a osmahneš na troše másla. Ke konci přidáš trochu medu a můžeš i oříšky (kešu, mandle). Další dobrý, teplý recept na vitamínový den je, že si na kousky nakrájíš různé druhy ovoce - pomeranče, nektarinky, banán, kiwi, dáš na pánev, malinko osmahneš, přidáš vanilkový cukr a to je taky bašta!" alebo st 42 v "cica nezer": 4.den- ovocie , dzusy, peceny banan na masle +jahody+mandle -vynikajuce ,oriesky
Odpovedať
ale ked je vitaminovy den, moze sa med? A cukor? A maslo? (Stale som si myslela, ze maslo su bielkoviny) . Po vcerajsku trosicku splaslo, uvidime, ci dnes nenarastie. Ved sme len na zaciatku :) Dnes mam na obed zeleninovy kolac (varena zelenina zaliata naslahanymi bielkami)i a salat. Ale co je super, pri tejto diete ma netaha tak strasne na cokoladu pocas inych dni, pretoze viem, ze uz za dva - tri dni mozem. :)
Odpovedať
ahojte dievcata, ja uz mam tiez za sebou 90 dni :-D hudobnicka, vitaminovy den je len na zeleninu a ovocie. maslo by som zaradila medzi bielkoviny.
Odpovedať
Článok sa načítava...
a drim vam palceky, da sa to zvladnut.
Odpovedať
takze ten "smazeny banan" sa nehodi v podstate na ziadny den... Ovocie mozeme len na ranajky? Dnes mam ryzu - zeleninove sushi :)
Odpovedať
ja som jedla ovocie niekedy aj vecer =-) vo vitaminovy aj na obed a veceru...
Odpovedať
lindka, kolko si hodila? Ako ti to slo?
Odpovedať
zhodila som 10 kg, teraz sa to snazim udrzat, uz mesiac. nedodrzujem dni, ale stale (vacsinou :-D ) delim potraviny.
Odpovedať
Asi uz zacinam byt otravna s tymi otazkami, ale nemam knizku, ani ziadne recepty a tak sa v tom snazim nejak zorientovat. Neprekaza, ak si dam na ranajky viac ovocia? Napriklad melon (nie cely!!!) a k tomu banan a jahody? Ked ranajkujem a deviatej a s obedom musim cakat tak do tretej a potom s vecerou do desiatej, tak by ma iba o melone asi porazilo. Alebo ak sem-tam zobnem nieco ine? Napriklad pol zemiacika cez proteinovy den, alebo ako dnes - par gramov lososa v sushi? (asi to beriem vsetko prilis vazne, ale myslim to vazne! Moja buduca svokra ma lepsiu postavu nez ja. To nesmie pokracovat!)
Odpovedať
dolezite je aby si nehladovala. daj si viac ovocia na ranajky alebo skus si dat na desiatu hrst orechov - nie solenych alebo susene ovocie. Skor to vydrzis do tej tretej.
Odpovedať
Tak co, ako sa dari? Ja som vcera musela obetovat jeden den diety v zaujme vyssieho dobra a rodinnych vztahov - rodinny obed u babky. Ale dnes ovocujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
co clovek koli babke a zachovaniu mieru v rodine neurobi?:) aj ja ovocujem, musim to dnes vydrzat, lebo v poslednej dobe som sem tam porusovala. vcera namiesto kuska kolaca, rovno dva kusy torty x-) den pretym som zhltla dva zakusky z vysluzky zo svadby. ale inak sa mi celkom zda, ze tie kila idu dolu. len aby to tak aj zostalo... ty ako hudobnicka, uz nieco citis? badas?
Odpovedať
moj priatel hovori, ze ma pocit, ze to ide trosku dole, ale ja neviem, musim si zaobstarat vahu! A po vcerajsom obede bolo brucho naspat :) Mas nejake dobre recepty na vitaminkovy den?
Odpovedať
caute, ja mam dnes tiez ovocicko. strasne mi skrkoce v bruchu. na ranajky som si dala banan a asi pojdem spat, aby som to vydrzala. poradte co na obed?
Odpovedať
ja som na ranajky zniesala banan a melon, na obed... asi skusim nakupit nejaku zeleninku a urobit polievku. Ale neviem, ci stihnem, lebo este mam nejaku robotu a o druhej tu zacina siesta a vsetko bude zatvorene. Ak nestihnem, budem asi ozierat balkonove kvety :)
Odpovedať
aj ja by som si dala melon, ale na dedine ho este nezozenes. niekto raz spominal, ze akoze na obed a veceru by sa malo cez vitaminovy den uz iba zelenina? inak tie balkonove kvety patria do dnesneho dna, tak dobru chut :-)
Odpovedať
my tu mame teraz melonovu sezonu, su vsade :) ako ti ide chudnutie? A ako dlho uz drzis dietu?
Odpovedať
ja som strasne neporiadna. zacala som tento mesiac, ale skoro stale porusujem. no cez vikend som si dala tiez ovocko, no na vecer som vzdy nieco uzobla co nemala. ale bolo kilo dole. no to je len vikyv vahy, na druhy den bolo zase. za mesiac ideme na svadbu a musim sa zmestit do siat, ktore mi vysia v skrini. ked nemam fantaziu na recepty. no ale poradila si mi. pojdem si urobit polievku. moze sa tam dat aj hrach a bujon?
Odpovedať
ojej, vidis, to neviem. Zeleny hrasok asi ano, bujon neviem, ja nedavam masovy, ale zeleninovy, alebo len vegetu. Zeleny hrasok asi nema skroby.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
aknedz vitaj spat! a gratulujemeeeeee!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?