90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
caute cice, ododnes sa pridavam aj ja. drzte palce :-) uz mi dako skrka v bruchu po tom ranajsom jablku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky...tak ja som sa dala na 90 dnovú presne 11.3.2009 a zatiaľ som zhodila 9,5 kg.Je to prvá diéta,ktorá má na mňa neaký účinok...tak dúfam,že ešte raz toľko dám dole. ;-) Som si celkom na tie ovocné raňajky zvykla aj keď mi občas hlavne cez víkendy,keď ranajkujeme celá rodina spolu ťažko padne papať jablko..keď vidím ako sa decká a muž napchávajú vianočkou alebo párkami... :-) niekedy musím odísť z kuchyne :-D ...dnes mám škrobový,tak sa teším,,,máme zemiaky v práci na obed,mäsko ponesiem domov...
Odpovedať
aj ja mam dnes skrobovy. dam si spenat so zemiakmi. muz si rozkazal palacinky, to bude utrpenie, ta vona.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
aknedz,mne sa tiež stane,že poruším,ale len decetne :-D ...väčšinou si z niečoho odhryznem,tak si vždy hovorím,že veď to bolo len na trošinku...obhajujem samu seba pred sebou :-) Už som mala aj taký týždeň,že mi váha stála a nič,som mala chuť seknúť s tým...ale potom sa tá mrcha ručička na váhe zasa pohla o kúsok nižšie :-p a to necvičím,si myslím,že by to bolo lepšie...len nestíham,ale už začnem,aspoň bicyklovať a aj prácu mám sedavú,takže žiadna sláva,,,
Odpovedať
Profilova fotka
wow stanulik, tak ty mas za sebou obdivuhodny vykon, gratulujem x-) riadne ma to motivuje, ked take nieco pocujem baby, ako si pripravujete tie salaty, ked tam nemoze byt olej? doteraz som si vzdy do saltov robievala vinaigrette: zmes olivoveho oleja, par kvapiek vody, octu,korenia. bez toho mi tie salatove listy ani nechutia. si pripadam ako zajac :-|
Odpovedať
Profilova fotka
helabela - to vinaigrette ako píšeš,tým si myslím,že nič nepokazíš...ja si tiež robím šaláty s takýmto nálevom ale len keď sa mi chce :-) ...väčšinou to chrúmem len také surové :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, jestli chcete poradit 100% dietu, tak sem můžu dát odkaz. Sama jsem od ledna zhubla 14kg. Dietu už sice nedržím, ale také už netloustnu. Je to vážně supr!!! :-)
Odpovedať
mjanickam - tak sem s ní... rad není nikdy dost...., já držela tuhle dietu, ale jen chvilku dala jsem dolů 7kg, ted chci ale zase začít....S jídlem roste a chut... nejprve mi 7kg stačilo, ale teď bych ráda dala dolů jetě pár těch kileček... a co vy holky jak vám to jde....
Odpovedať
ja chodim aj cvicit dvakrat do tyzdna airobik plus dvakrat posilovna, uz asi tristvrte roka a nic. teraz drzim tuto dietku, tak uvidim, ale musim sa priznat, porusujem ju. s malym deckom sa to lahko neda a este musim varit robotnikom na stavbu. ale budem sa snazit. dneska ideme na opekacku, mam uhlohydraty, no to si nemozem dat. neviem ci vydrzim. nakladala som maso dva plne vajdliny.
Odpovedať
Profilova fotka
rozhodla jsem se taky něco dělat se svojí postavou, ale spíš přemýšlím o tom - když dáte do svatby dolů třeba 10kg, tak to už je na těle sakra vidět ... znamená to, že budete týden před svatbou znova vybírat šaty? neříkejte mi, že po minus 10kg z vás ty šaty "nespadnou" - prostě nebudou sedět ... já mam vybrané šaty, které jsou vzadu na zip, nikoliv na šněrování, takže bych musela opravdu vybírat znova omlouvám se, moc to sem do tématu nepatří, ale když tu čtu o těch zřetelných výsledcích tak mě to napadlo :-)
Odpovedať
Janiii saty sa daju zuzit
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zacala som drzat dietu, dnes mam skrobovy den - som na sushi so zeleninou - ale mozem k tomtu sojovu omacku?
Odpovedať
Ahojte babulky.Tak dnes to prislo aj na mna-chrumkam si jablcko a to su moje dnesne ranajky...na obed budem mat grilovane mäsko...to sa vobec moze????a mozem pit vodu z citronovou stavou alebo by to mala byt len cista voda???
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Hadam to vsetko dobre zvladnem.Juuuj to ti verim ze si hladna...neboj aj ja budem ked ten den na mna pride...a vodny den to bude strasne.......ale drzim palckey aknedz aby si to vsetko pekne zvaldla....a zajtra sa zase napapkas
Odpovedať
ja mam dnes cestovinky :)
Odpovedať
Profilova fotka
cestoviny aj u mna:) celkom dobre sa to v tento den zvlada zajtra asi nastane velka kriza. vcera vecer som bola aj s manzelom pozvana na zajtrajsiu svadbu vypomahat, kedze znami tej rodiny, kt boli zajednani nemozu ist. manzel sa ma starat o pijatiku a ja, pocuvaje dobre, o ZAKUSKY :-N :-N :-N baby a to mam mat ovocny den :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
tak tady to je mrkněte www.kgdolu.estranky.cz
Odpovedať
tak ja som mala akoze dnes tiez ovocny den. asi tak do piatej som to vydrzala na jednom banane a pol pomaranca, ale mama upiekla kakaove, tvarohove, orechove a lekvarove buchty. no ktora by ste neodolala? tak a bolo po ovocnom dni. zajtra mam masko, tak to bude ok. budem robit pecene maso a dam si ktomu zeleninu.
Odpovedať
ja mam ovocny den zajtra a to ideme na cely den na hory liezt po skalach, uz vidim, ako vsetci na nejakom medzistanovisku vytahuju chleby so salamou a ja ovocie.... joooooooj. Ale jeden den snad prezijem, nie? Vyhoda je, ze ak si so sebou nezoberiem vlastny chlieb, tak vyjedat im nebudem, lebo som bezlepkacik a tak nemozem, ale asi budem pekne nervozna.
Odpovedať
Profilova fotka
mjanickam: velmi nechapem ako to na tej stranke www.kgdolu.estranky.cz fungfuje? to musim napista tej pani a ona mi napise co mam jest, alebo ako? dakujem velmi pekne za odpoved ja som drzala tuto (90 dnovu)dietu minuly rok, asi mesiac a pol, viac som nevydrzala, lebo ma to psychicky ubijalo!takze jasne ze som schudla, ale aj naspat pribrala, a najviac ma stve ze na brucho, lebo nikdy som ho nemala a teraz mam :-((((((((((((( nie je to lepsie s delenou stravou?????? nevyskusali ste?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte diatacky. Ja som tuto dietu drzala pred dvoma rokmi a zhodila som vtedy cca 10 kg. Zial za tu dobu som nieco zas nabrala spat lebo si nedavam pozor a teraz sa do toho musim pustit zas. ...ci chcem - ci nechcem. Svadba je na obzore = 29.8. Uz s tym planujem zacat asi tak 2 tyzdne, ale stale to len odkladam. Drzim vsetkym palce :-)
Odpovedať
Ahojte.Ja som dnes na druhom dniku....vecer sa mi poriadne triasol zaludok ale zvaldla som to..len dufam ze ked skoncim z touto dietov nebudem to mat za par mesiacov naspät lebo to budem velmi smutna....
Odpovedať
já při první dietě zhubla 15kg za 2 měsíce a taky jsem za půl roku skoro polovinu nabrala zpět,protože jsem až neúměrně žrala a teď jedu do svatby druhé kolo a za 5 dní mám 3 kilča dole,což je tím že už nežeru a taky se snažím cvičit,tak doufám že do svatby za ty 2 měsíce zhubnu zase těch 10-15 kilo
Odpovedať
baby, myslite, ze ta dieta funguje, aj ked ju trosku modifikujem? Napriklad vecera nie do 20:00, ale okolo 22:00? A na ranajky napriklad banany? Kedze tu sa obeduje az okolo tretej, ked zjem jablko, umieram od hladu uz o desiatej rano. A s tymi porciami je to tiez u mna take rozne - nie vzdy sa da obedovat a vecerat to iste, dnes som napriklad na obed mala trochu chobotnice, krevety, rukolovy (?) salat a na veceru len aktimel, lebo som bola prezrata. A co s vinom? Mozeme? Nemozeme? Pri ovocnom dni musim mat medzi jedlami odstup tri hodiny?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
aknedz, to sa ti ani necudujem, ze trosku porusujes. ja ked mam stres, tak by som len jedla. na chvilu na to kasli, mas teraz ine starosti. a potom sa k nam zasa pridas. :-) tak drzime palce na statnici, nech je to cim skorej za tebou. i ked ty si teraz asi prajes, aby si mala este aspon dnicek k dobru navyse. ;-) hudobnicka, aj ja "dlavim" na rano banan+ine ovocie. inak by som do obeda nevydrzala. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute cice, ako sa vsetkym dari:) ja mam dnes skrobovy, tak sa tesim na zeleninove rizoto, juuuj uz nech je pol dvanastej :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?