90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky, posielam link na super receptíky k 90 dňovej diete http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php... ja som cez velkú noc tiež porušila, ale vraciam sa späť do starých kolají :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a kto cez veľkú noc neporušil? Preto je najlepšie začať po sviatkoch, lebo to sa nedá odolať, ked sa vyvárajú a vypekajú dobrotky :-| x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka- tak vitaj! :-D ;-) cez sviatky som aj ja porusila co sa len dalo :-) fajnotky, kolaciky, vinecko....jaaaaj x-) tak si drzme palce a hor sa spat do starych dietnych kolaji!! 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A chcem sa opýtať, počas vitamínového dna je dovolená aj zelenina? Napr. zel. polievka, alebo nejaká udusená zelenina? Lebo v knihe uvádzajú iba ovocie ale na tej stránke, čo som sem dala link je vo vitamínovom dni aj kopa zel. receptov.... Viete niekto poradiť?
Odpovedať
Profilova fotka
alesandra...ja ked som túto dietu držala, bola som len na ovocí a po mesiaci mi išlo krkom. Ja si myslím, že ked je to vitamínový den, tak sa môže aj zeleninka, kedže aj tam je vitamínov habadej :-) michele...dakujeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
allesandra- ako pise bystricanka- je to vitaminovy den, takze zeleninka sa moze tiez, ja som si robila hlavne zeleninove polievky- por, mrkva a paprika+bujon,alebo paradajkovy pretlak/paradajky baby, ja sa bojim ist na to 90-dnove udrziavanie, bojim sa ze sa kila vratia...a ze to ovocko rano to nezachrani... :-| zacala ste niektora aj s tou udrziavackou? ako to dopadlo? hmmmm?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky taky potřebuji pomoct zhubnout zkoušim to a stále nic mám 58 kilo a 153 cm.....do svatby potřebuji zas 8 kilo shodit mám na to 3 měcíce.poradte mi jak na to
Odpovedať
Profilova fotka
no to by ma tiež zaujímalo, či sa to potom nevráti, tie kilá.....
Odpovedať
Holky, tak ja hlasim, ze jsem pres velikonoce vsechno pokazila...uff :-( Ale zase najedu na dietku. Uz mi zbyva jen 23 dni. Je to boj. Luuca, a tuto dietku si zkousela?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,holky, hlásím se skoro měsíc po ukončení diety, dala jsem dole ještě 2 kila a to jím úplně všechno, sladký,zmrzlinu,smažený... sice jen někdy a v malým množství,ale jím...takže se fakt nemusíte brát jojo efektu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooooo maginka,dakujeeem za tvoje povzbudive slova... to som potrebovala pocut/ citat ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, kde je kdo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dievčatá, dajte mi nejaký typ na UH den, ktorý si môžem dať v reštike, idem na celý den preč.....dakujem :-)
Odpovedať
tak ja mam dnes skrobovy, dam si opekane zemiaky v trube a asi uhorkovy salat alebo uvarenu kukuricu. mozem to snad. allesandra07 mozes si dat napriklad pizzu, alebo cestoviny.
Odpovedať
Profilova fotka
allesandra-ako pise vralen- najlepsie su asi cestovinky, nejaky cestovinovy salat so zeleninou... alebo pizza+sampinony, zeleninka... vralen- opekane zemiaky su aj moje oblubene ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky...aj ja drzim dietku dnes mam presne 2 tyzdne ...a 3 kg dolu...ale chcem sa s vami o niecom poradit...mam taku pracu ze robim v noci ,spavat chodim tak rano o 5 tej....a mam tu dietu taku prehodenu s tymi casmi...pise sa ze posledne jedlo sa moze jest do osmej hodiny ale kedze ja som este strasne dlho hore potom idem umret od hladu tak neviem ako to riesit....poradte...dakujem....
Odpovedať
Ahoj Mirka, i ja pracuju do noci. Proste si to posun tak, aby si posledni jidlo mela cca 3 hodiny pred spanim.
Odpovedať
dievcata, nechcem vam brat iluzie z chudnutia, ale poznam konkretne pripady mojich kamaratok, ktore tuto dietu drzali, krasne schudli. Netrvalo to ale dlho, iba ked este aj po ukonceni obmedzovali sa v jedle, ale teraz jedna po pol roku a druha po roku, ked uz s tym prestali, su na tom opät v povodnom stave s kilami navyse. Len preto Vam to pisem, aby ste neboli sklamane, pokial sa vam to nahodou stane, ze nie ste jedine, a nie je to ziadna 100% ucinnost.
Odpovedať
milocka29, samozrejme, to nie je pre mňa žiadne prekvapenie :-) dokonca si neviem predstaviť, že by existovala diéta, po ktorej by sme mohli "žrať", čo by prišlo pod ruky a zuby a bez následkov :-D to je krásne sci-fi :-D takže ja si uvedomujem, že po skončení troch mesiacov neprejdem na klasické nezdravé stravovanie. veď predsa horko ťažko zhodené kilá a centimetre nezahodím len tak ;-) napríklad ja si viem celkom reálne predstaviť, že by som sa takto stravovala už na furt :-) možno bez ovocných dní a vodných dní :-) samozrejme, až na nejaké výnimky, to je snáď jasné :-D nie som z kameňa, aj ja zmäknem pri pohľade na sladkosť ;-)
Odpovedať
Souhlasim s Claudee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
milocka29: ja poznám kopu ludí ktorí to držali a dokonca po rokoch si štíhlu postavu udržali...poznám aj chlapov. Takže sa dievčatá nedajte odradiť, podla mna ako hovorí claudee ked sa človek aj po dietke nezačne prežierať a nevráti sa spať ku všetkým zlým návakom aj vo varení, je tam velká šanca si váhu udržať.... michelle: a pizzu si robíš sama, alebo si ju dáš aj v reštike?
Odpovedať
Ahojte baby...chcem vás povzbudit....ja som s dietou skoncila asi pred mesiacom aj nieco a zatial vaha sa mi drzi, mozno 1-2kg hore dole a schudla som 13kg.....tak len sa drzte....a je to fakt dobra dieta, da sa na nu zvyknut....a jem teraz aj sladke, snazim sa nejest biele pecivo.......tak nevzdavajte to ;-)
Odpovedať
Taky jsem s ní začala od neděly. Zítra mám vitamínový den. Ale na co se nejvíc těším je dnes po práci, protože si můžu dát čuko-čuko- čukoládku :-D V podstatě to jde vydržet, až na to, že já má moc ráda pivíčko na zahrádkach a při dietě samozřejmě nesmím :-(
Odpovedať
galapi-ja ji drzim celkem poctive, ale pivicko nebo vinecko si sem tam dam a myslim, ze se to nijak podstatne neodrazi na uspechu :) urcite lepsi, nez si dat treba nejakou umelou limonadu. Myslim, ze nejlepsi je, pokud mas zrovna den "cukry", protoze alkohol jsou vlastne sacharidy,ne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte babule...Chcem sa spytat ci sa nechysta niekto drzat dietu od 1.maja?Ze by sme zacali spolu a slo by to mozno trosku lepsie.....
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj aknedz tak to by mozno slo.ja chcem zacat od 1 maja len sa trosku bojim....ze budem hladna:((((a potom ma boli brucho:(
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?