90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
noo kočky, pochválte sa ;-) ako pokračujete v diéte? :-)
Odpovedať
Ahoj Holky. Tak me zbyva uz jen 33 dni do konce. Je to horsi a horsi a tech prohresku je cim dal tim vic. No tento posledni mesic se budu snazit ze vsech sil to opet dodrzovat tak prisne jako ten prvni. Jinak zatim 8.5 kg dole, manza 11 kg. A co vy ostatni? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mam dnes 82.den, cez vikend som uz predcasne absolvovala poslednu vodu, lebo takto by mi vysla na velkonocnu nedelu a to by asi nedopadlo najslavnejsie ;-) moje vysledky -7kg a dalej to uz nejde :-| tento tyzden uz dietu nebudem tak striktne dodrziavat, ale budem sa snazit cez sviatky obmedzovat-nakolko to pojde... :-x vsetkym prajem vela sil a drzim palce ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a este pridam jeden motivujuci cinitel :-) akurat som si skusala saty(vel.42), ktore som si kupila v decembri a mala som ich oblecene tusim 27. dec. a to som vtedy len stahovala brucho, aby som v nich nejak vyzerala... pred chvilou som sa do nich navliekla a teda brucho uz nemusim vobec stahovat a aj ten zips vzadu je zrazu nejaky volnejsi a faldiky zmizli :-) ktovie mozno by som uz obliekla aj 40-ku! :-) ;-) ak kvoli tymto momentom to robime nie? ;-) x-) 8-) vela zdaru!
Odpovedať
michelle22 gratuluji.... kila nejsou důležíté, jde o to cítit se dobře. Já držela dietu asi 3 týdny dala jsem dolů taky 7 kg, šlo to hodně rychle. Ted ji asi 3 týdny nedržím, ale cpu páté přes deváté, dieta vůbec žádná, samé oslavy - opět začínám. Váha mi šla o 2kg nahoru. Popravdě se nedivím.... Tak jsem tady opět. Budu přispívat, jen se bojím, že už to tak rychle nepůjde. Tak 5kg by bylo super. Všm ostatním, hodně štěstí a síly při hubnutí...
Odpovedať
Profilova fotka
tabarka- no to sa aj ja bojim aby to neslo hore :-| nemusi ist dole len nech nech hore :-) ;-) aj mna dakedy chytia take zachvaty, poviem si- dam si len kusok ale potom to uz ide samo ako z kopca, dokelu ]-( a neboj, aj ked to nepojde tak rychlo dole, ale zase pojde dole trvalejsie ;-) za 3 tyzdne 7 kg- fiiiha! to je dost vela... inak babulky- co hovorite na sladenie medom? napr. v caji, kave...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte girls, ja som začala pred 4 dňami, včera 1. ovocný deň za sebou, ale bol to zabiják, nechcem vedieť čo ma čaká na vodný deň :-x Potrebujem dať dole 4-5 kg, dúfam že to zvládnem a nerezignujem ako pri delenej strave po 2 týždňoch, kedy som zhodila iba 30 dkg :-S
Odpovedať
Ahojky, tak to ja zase musim rict, ze mne ovocny den vyhovuje a nemam vubec hlad. Na ovoci jsem si vzdycky pochutnala. Jinak si tu dietku uzivam, kdyz mam sacharidy, tak si vecer zajdeme s drahym na nejaky zakusek nebo zmrzku do kavarny a nalezite si to uziju :) Hlasim, ze zatim 4 kilca dole...
Odpovedať
Profilova fotka
madleine a ako dlho ju už držíš, resp. po kolkých dňoch si zhodila 4 kg?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata...chcem sa vas len spytat....akurat som zacala drzat tuto diatu...dnes mam 3 den :) Velmi mam rada cerealie s mliekom alebo jogurtom...ze kedy vlastne v ktory den si ich mozem dat?Pretoze mlieko je zivocisneho povodu a cerealie rastlinneho...poradte...dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, v tejto kombinácii si to nemôžeš dať....jedine že by si si ich dala s džúsom namiesto mlieka....
Odpovedať
Profilova fotka
S dzusom?No to som este neskusala ale moze to byt chutne....a v ktory den?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mirka007- daj si tie cerealie v 3. den, vtedy sa mozu vyrobky z muky, a podla mna kebyze si napr.na veceru v tento den odpustis zakusok a das si namiesto neho tie cerealie s jogurtom/mliekom, bude to ok ;-) vzdy mi to pride zdravsie ako kus torty :-)
Odpovedať
allesandra07 - dneska je to asi 14 dni, myslim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
madleine to je super :-) ja po 5 dnoch mám už kilo dole....kočky a neviete poradiť, že ked zhodím požadované kila, mám s tým prestať? Lebo zas vychudnutá moc nechcem byť, chcem dať dole tých 4-5 kg.... s tými cereáliami je to dobrý nápad, ved v torte je tiež krém z mlieka....určite to vyskúšam. Dnes mám škrobový deň a na obedík špenát so zemiakmi.... :-p pekný dník
Odpovedať
Profilova fotka
allesandra- v tej mudrej knizocke :-D sa pise- ze ano, ked chces schudnut menej ako oni udavaju (18-25 kg) mozes skoncit skor. ved sama uvidis ako ti to pojde ;-) inak uz to zase zacina- velkonocne vypekanie=pokusenie :-D tak sa drzme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nehovor, mám tu na stole v práci upečeného Veľkonočného barančeka :-) a pokúša ma veru dosť, asi ho odložím na UH deň namiesto torty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze barancek ma po chlebe :-D :-D my sme vcera piekli, aj som si zobla ved by ma roztrhalo :-) ale dnes som uz tie sladke mnamky odlozila na najvyssiu policu :-) inak vcera som si kupila lanove semienka, dnes som si ich dala do jogurtu, vraj maju vela vlakniny.. tak vyskusam... same ale chutia hnusne 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
a napr. Jogurt ješ kedy? počas bielkovinového dna a na večeru?
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam dnes tusim 84.den takze uz si ordinujem vlastne papanie :-) prechadzam pomaly na normalnu stravu, ale cestne podla zasad zdravej vyzivy :-) dnes som mala na ranajky ten jogurt... ale inak by som ho supla do bielkovin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
michelle a kolko si doteraz zhodila?
Odpovedať
Profilova fotka
7 kg mam dole, viac to nejde uz asi 3-4 tyzdne, jednoducho som ostala stat na tej vahe...
Odpovedať
Profilova fotka
ale aj tak dobre, držím palce aby sa podarilo aj viac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata ja mam dnes len 4 den a uz mam 2 kg dole...je to mozne?Nemozem verit....dnes mam ovocny den...robila som si zapekane ovocie na obedik a na veceru bananik s orechami....takze uvidime.... MMM ten spenatik je dobry napad takze uz mam obedik na sobotu....:) Dakujem za inspiracou...
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, všetky sa držte počas sviatkov....ja už to vidím ako to nezvládnem :-) Dnes mám špenátové lasagne, ale bude ich pripravovať mamča, tak dúfam že tam nešupne nejaký syr :-D Vela šťastia a krásne sviatky všetkým :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievacata chcela by som vas velmi poprosit ak mate niektora nejake receptiky ci by ste mi ich mohli poslat na moj mail : mirka007@gmail.com Pretoze ja nemam tu knizku tak vymyslam recepty len tak z hlavy a niekedy je to dost tazke :((( Som v Londyne a knizku som si zabudla doma kupit....dakujem vopred... A drzim veeelke palce cez velku noc....budte silne a pevna vola :)
Odpovedať
Ahoj holky,muzu poprosit o zaslani diety do ip?
Odpovedať
ahoj, mam za sebou 13.ty den a zatim mi to vychazi tak, ze co tyden, to kilo dolu... zacinala jsem na 61, takze snad se dostanu na cca 52,53kg (merim 159, takze to podvyivou neskonci)... jsem dost omezena tim, ze moc jidel nemuzu, takze mam dost jednotvarnou travu-sunka s chlebem, brambory vareny ve slupce s maslem, testoviny s bolonskou a jako ovoce jim jen zavareny, syrovy (krom bananu) nemuzu... ale nestezuju si. akorat mam chute, kdyz si pritel dava sladke v den, kdy ja nemuzu, protoze nez mam sladke povolene, je lednice prazdna... a tahle delena strava ma pro me jeste jedno pozitivni-mam streva v klidu, zadne silne prujmy a caste chozeni na velkou. mam ohromnou radost a okoli na me poznalo, ze uz nejsem tak vycerpana z bolesti. je to skvele. vsem preju, at to vydrzite pres svatky... je to pokuseni co? vsude sama cokoladka a jine sladke mnamky...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby tak som opäť medzi vami. Som sa rozhodla, že dnes začínam odznova. Ale idem rovno na zemiačiky, lebo mäsa mám vyše hlavy :-)
Odpovedať
caute, tak ja mam dnes vodu. snad to vydrzim. cez sviatky som uplne vsetko porusila. preto si davam vodu. posielajte zaujimave recepty. ako sa robi to zapekane ovocie? po velkej noci mame toho strasne vela.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?