90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
Pralinka27: v prosinci jsem zhubla z 96 na 93, ale to jsem s tím tak nějak začínala, takže jsem to nedodržovala tak poctivě, no a od Nového roku, to fakt dodržuju a to jsem zhubla z těch 93 na 84. A s tím sportem, vím, že bych s ním měla začít, jenže při mejch blbejch směnách, kdy dělám třeba celý týden noční, na to fakt nemám, takže to šlo zatím bez sportu.
Odpovedať
ked mam chut na kukuricu, mozem ju jest kazdy den? nebudem vykrmena ako prasa? :-)) Ked som hladna, mozem jest aj viac krat za den? lebo ked si dam o dvanastej obed a o tretej veceru, ja som hladna ako vlk.
Odpovedať
holky popiste mi kouzlo teto diety.)
Odpovedať
vilka, i ja si myslim, ze o jednostranou nevyvazenou stravu se v teto dietce nejedna. Vsak telo nepotrebuje kazdy den napr maso. Tady se dny stridaji pravidelne, takze pravidelne telu das to, co potrebuje. Kdyby jsme cely tyden jedli napr jen to maso a zadny skroby nebo Uh, tak nereknu. Ja musim rict, ze se citim mnohem lepe nez pred "dietkou"
Odpovedať
Ahoj holky, dá se tato dieta dobře vydržet? A jak asi tak rychle se při ní hubne? A dá se, když má třeba člověk hlad, dát si nějakou zeleninu navíc? Já se teď vrátila z dovolený a pěkne - vyloženě- rozežraná a ta představa, že si dám jen snídani, oběd a večeři a nic mezi mě úplně děsí :-D Tak jestli máte někdo nějaké povzbudivé zprávy,tak šup sem s nima, ať to po obědě hned zas neskončím :-N Díky a hubnutí zdar... x-)
Odpovedať
ahojte devcata, tak diky vam jsem tuto dietu objevila a musim rict, ze jsem mile prekvapena :-) Jsem na patem dnu a dnes rano jsem se vazila vic jak 2 kila jsou pryc. Ani se mi to nezda nejak drasticke a konecne se naucim jist pravidelne. Je ale pravda, ze docela dost sportuju a trochu se mi pri cviceni tocila hlava, ale bylo to jen jednou a snad vyjimecne. Vase uspechy me motivuji ;-)
Odpovedať
Ahoj Holky, vitejte mezi nama. To me tesi, ze jste se pridaly, aspon nas tu bude vic. Murarka, vydrzet se to da. Je jasne, ze prvni dny bude citit hlad, ale zkus to vydrzet. Pokud to nebude zvladat, tak si mezi jidlem dej nejakou zeleninku. Hubne se rychle. Zvlast ty prvni kilecka jdou rychle dolu. Ja budu mit za par dni druhou vodu. Do prvni vody to slo u me rychle, po vode to jde pomalu, ale doufam, ze po druhe vode se to opet rozbehne. Ale kazdy to ma jine.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, tak ako pokracujete? ja mam dnes uhlohydraty, takze sa ako pravy "sladkostkar" tesim na nieco sladke ;-) madleine22- mne ta vaha isla na zaciatku tiez takto rychlo dole ako tebe, lae teraz uz nejde, mam nejaky 72 den, tak sa preto snazim vela sa hybat a chodim aj 4xtyzd. cvicit, musim tej vahe trosku dopomoct aj takto :-) ale dnes rano som zacitila bolest v kolenach takze to zas nebudem prehanat a spomalim, nechcem skoncit na ortopedii... a s tocenim hlavy som to mala aj ja, ale to bolo preto ze som nepila. murarka- zeleninka naviac- to sa da, ja ked mam chut na nieco, tak si nakrajam mrkvicku a pomalicky ujedam, je to vzdy lepsie ako siahnut po sladkom...a pozitiva- skus ju a sama uvidis, ja som na tej diete zatial chybu nenasla ;-) tak vela stastia vsetkym!!! ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vralen- ja tie casove odstupy medzi jedlami nejako neriesim( tusim 4 hod a 3 hod v iny den ci ako to je..) obedujem okolo 12.30 a veceriam okolo 17.hod, ked mam potom este hlad, dam si ovocko... neviem ako ine baby... a aku kukuricu myslis? taku tu v konzerve ci varenu? tu v konzerve som si pridavala k masku, a tu varenu som zatial nemala... tak tak no ;-)
Odpovedať
to michelle22: je mi jasne,ze se vaha po case zastavi, to telo uz taky pak nema z ceho hubnout ze :-), ani nechci tak moc, tak 4 -5 kilecek bude stacit. S tim cvicenim to opravdu neprehanej, pokud citis kolena. Kombinuj to treba s pilatesem, perfektne tvaruje postavu a i kdyz se to nezda, je to docela fuska a hlavne nezatezuje klouby. Tak hodne zdaru a snad uz nam zacne to jaro ]-(
Odpovedať
myslela som mrazenu a uvarenu. dnes som si dala vodicku. snad sa mi scvrkne zaludok a potom lepsie vydrzim. zajtra mam masko-upecene kuriatko a chcela by som si k tomu dat uhorkovy salat (cesnak, sol, cukor, korenie, ocot), no neviem ci ho mozem. uz sa tesim. no je uz po druhej hodine a ja som vydrzala na vode, snad to zvladnem do vecera. musim sa priznat, ze porad mi tecu sliny na zajtra.
Odpovedať
ahoj babule.. potrebujem radu.. citala som ze v bielkovinovy den by sa nemaili miesat mliecne vyrobky s tymi masovymi.. ale ked si dam na obed masko na veceru uz mozem mliecne vyrobky??? musim sa priznat ze prvykrat som tu dietku asi po tyzdni vzdala, ale tentokrat som odhodlana vydrzat co najdlhsie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte vsetky.. mohli by ste mi poslat aka to je vlastne dieta? som leniva sa hrabat v historii tejto temy.. :-( a podari sa mi do mesiaca trosicka schudnut? o chvilu je svadba a mam pocit ze som pribrala..a bojim sa ze sa nezmestim do satov.. :-( dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
vralen- to si si dobrovolne dala tu vodicku? :-) fiiiiiha... vsetka cest.... tak drzim palce, zvladnes to a zajtra ta bude potom cakat odmena- myslim to kuriatko ;-) aj ten salatik, si myslim, je super salvinka- neviem ci som dobry priklad,ale ja som to na zaciatku dodrziavala, ze na veceru to iste ako na obed,ak bolo mäso tak na veceru som ho dojedla atd., lebo to som este nemala skolu a varila som si co som chcela, kedy som chcela a ako...teraz ked som v skole uz si dam aj napr. na obed rybu a vecer cottage cheese, alebo naopak, tak neviem... madleine22- jojoooj moje telo este ma z coho ;-) nejake 4 kg by este smelo mohli ist dole :-) ja viem pilates je super, co sa tyka efektu ale tu, kde chodim cvicit to nie je nic moc s tym pilatesom...nebavi ma tak ako to ostatne... :-(
Odpovedať
ano, dobrovolne som si dala vodu. idem na airobik a potom rychlo do postele, lebo by som zjedla aj ladnicku s dverami. dala som si ale dve kolienka uvarene.
Odpovedať
caute baby...ozyvam sa po dlhsej dobe... salvinka - v prvych 90 dnoch diety by sa malo jest na veceru to, co na obed... v dalsich 90 dnoch je to uz benevolentnejsie a mozes jest na obed inu bielkovinu a na veceru zase inu bielkovinu alebo mozes cez den v ramci jedal prestriedat b, uh alebo s...to je uz na tebe na co mas chut... Keby som nemohla jest na obed to, co na veceru, tak by som to riesila asi tak, ze by som sa snazila jest podobne jedlo ako bolo na obed...tzn. ked bolo na obed maso, tak na veceru by som si urobila nieco masove aj ked nie uplne take, aky bol obed... Ja som doma na MD, takze si jedlo mozem prisposobit tak, ako mi vyhovuje...Chapem vsak tych, co sa stravuju v praci, ze velakrat nemaju tie moznosti. vralen - ten uhorkovy salatik je super a kludne ho mozes - len to neprezen s cukrom...
Odpovedať
ssuu- a je to velky pruser ked sa ten obed s vecerou nedodrziava?? ked som doma, tak mi to problem nerobi, uvarim si to iste aj na vecer ale kedze do prace chodim kazde dva dni a to od deviatej rana do desiatej vecera, vtedy je to horsie.. este aj malu segru musim posielat stale do obchodu aby mi bud ovocie na ranajky alebo nejake ine potraviny kupovala z coho si musim niekedy aj dva dni dopredu navarit.. takze v mojom pripade to je tazke.. len dufam ze tym ze trosku mixujem si neznicim celu dietku..
Odpovedať
dnes mam druhy den tehle diety a hlasim, ze jsem slaba, protoze vcera jsem mela tak velky hlad, ze jsem si dala par obilnych polstarku s horcikem a vapnikem... to asi nemuzu ze jo... a chci se taky zeptat, jestli muzu misto cerstveho ovoce zavarene, protoze cerstve jist nemuzu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, holky já tu dietu neznám. můžete mi říct jak na ní? vdávám se za 2 měsíce a kdybych dala 5 kg nezlobila bych se...
Odpovedať
luca.sirael: posledni jidlo si dej v 17:00 a zhubnes...a nejez sladkosti a bile pecivo.
Odpovedať
chtela sem se zeptat jestli tato dieta je trvala? nebo po skonceni 90dnu se zase tloustne.
Odpovedať
alishia, neznám dietu, která je trvalá... jediné co je trvalé, tak jíst zdravě celý život 8-) Ale i tak na tuhle dietu nedám dopustit :-)
Odpovedať
alishia no ja som tu dietu nedokoncila skoncila som okolo 55 dna kvoli toceniu hlavy a schudla som priblizne 10 kil... skoncila som s tou dietou priblizne pred 1,5 mesiacom a zatial sa drzim na tej vahe... ani kilo hore.... tak snad to bude trvale... skoda ze som nedokoncila celu 90 dnovu ale necitila som sa dobre. A stale mam problemy s tym tocenim no ktovie ci to vobec ma nieco spolocne s tou dietou... mozno ani nie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, měla bych prosbičku. Neposlala by mi některá z vás tuhle dietku na email janagalkova@seznam.cz? Jsem diabetička a nemůžu najít žádnou, kterou bych mohla dodržovat :-( Už zkouším všechno :-( Děkuju moc!!!
Odpovedať
Profilova fotka
alishia: Já držela dietu pouze 33 dní a shodila jsem za tu dobu 8 kg. Pak jsem skončila, protože jsem byla celkově hodně slabá, klepala jsem se, bylo mi špatně, nemohla jsem vyjít ani pár schodů, taky mě chytaly křeče do nohou, takže nic moc. Holt rychlý úbytek. Každopádně to bylo v lednu - je to už 2 měsíce, co dietu nedržím a nepřibrala jsem ani kilo...
Odpovedať
ja teda neviem.. druhykrat zacinam drzat tuto dietku a druhykrat ma chytila choroba.. taka som slaba .. a to som nebola chora uz vela vela rokov.. bude to nahoda ci som skutocne tak oslabena kvoli 90dnovke???
Odpovedať
tak koukam ze tahle dieta asi bude pekny mazec kdyz je vam z toho zle:( ja nemusim hubnout, ale chtela sem vedet jak to funguje a koukam ze hodne rychle.) ja musim spis zpevnovat po diteti brisko:(( a z kolika na kolik ste zhubly?
Odpovedať
Profilova fotka
Alishia: Já zhubla z 62 na 54. Jojo, jde to strašně rychle a takový rychllý úbytek během tak krátké doby samozřejmě nic zdravého není. Ale každý to holt snáší a zvládá jinak. Při dietě se nehladoví, takže není problém to vydržet a ještě kdž vidíš ty úbytky, tak tě to strašně motivuje. Aspoň já to tak měla. Takže 3 týdny jsem byla plná euforie a cítila se výborně, že jsem hubla, no, ale pak začaly problémy. Já to s tím bříškem mám taky tak a s tím bohužel žádná dieta nepohne....teď jsem se dala spíš na cvičení. Ale plánujeme po svatbě s mým nastávajícím další miminko, takže teď to asi ani nemá moc význam. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja som drzala tuto dietu aj s manzelom (potreboval podporit :-D ) a schudla som z 59 na 53 manzel z 95 na 82. Dalo sa to v pohode zvladnut, len som musela stale varit (jedlo sme si nosili aj do prace) co uz taka zabava nebola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
salvinka- hej moze to byt aj dietou, davaj si pozor, pi vela vody, neviem ako striktne ju dodrziavas, ale mozno nie je na skodu trosku zvolnit tempo, a nedodrziavat to tak prisne... radsej pomalsie ale zdravsie ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?