90 dňová diéta. Máte s ňou skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte uz asi otrepana tema ale predsa. potrebovala by som zhodit takych 10kg ale ide to moc tazko. uz len preto ze pracujem v zahranici v McDonalde takze vsetko zakazane mam stale podnosom a free. kamoska mi poradila 90dnovu rozlisovaciu dietu. ze s nou zchudla viac ako 10kg. no neviem ci ozaj tak zchudla bo sme sa uz 2roky nevideli a len si piseme. ma s nou daktora z vas skusenosti. viete poratit dake typi ohladom tejto diety? vraj sa tam moze aj sladke. jo a poznate aj dake dobre cviky na brusko? som cerstvo zasnubena. este presne nemama termin svadby ale cas bezi rychlo a ja chcem byt krasna v ten den ako kazda jedna. a okrem toho je tu zas leto diky moc
Odpovedať
ahojte kočky! =-) =-) to čo je s tou stránkou? akože ja už nemám slov na niektorých ľudí :-| tak ja asi nabieham na tú rozlišovaciu tiež, treba mi to pre môj dobrý pocit ;-), takže dnes si dám na obed kuracie mäsko na prírodno so zeleninovým šalátom... maginka, no super, že ti to ide dole :-)
Odpovedať
Holky tak co vas hubnouci status? Minuly tyden se mi vaha moc nepohnula. Slo dolu jen 0.5 kg. No lepsi nez nic, ale doufam, ze tento tyden bude lepsi. Pujcila jsem si rotoped, tak snad me par minut ze dne zbyde, abych na nem zajezdila. Mela jsem cross trenager. Ten je nejlepsi, ale je moc velky a pote co jsme koupili novou sedaci soupravu, nebyl kam dat a bohuzel musel z domu. :-( Planuju si koupit stepper, je maly a vleze se vsude. Rotoped mam pujceny jen na mesic. Tak se drzte kocky!
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky ;-) tak som mala cez vikend 2.vodny!!! a musim sa pochvalit, ze az na nejake jablcko som ho dodrzala, takze som na seba aj pysna, nakolko ta prva voda ta u mna dopadla katastrofalne :-( aj som sa cudovala ze mi ani nejako nehraju cigani v bruchu :-D ale cvicit som predsa len nesla-to by uz asi moje telo tak dobre nezvladlo, teda aj byt len o vode a este aj cvicit :-| ale zato dnes sa chystam poskackat si na aerobik- to je asi jedine cvicenie co ma bavi a aj ho odporucam ;-) banninka- mat doma nejaky ten ''diablov pristroj'' je urcite velka vyhoda...tak si ho ten mesiac uzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baninka...aj ja mám steper. Super sa zhadzuje z nôh aj zo zadku. Kúpila som ho dosť lacno za 33€(cca 1000Sk).Tak odporúčam michelle...tak super, že si zvládla druhú vodu.Aj si sa vážila? Koľko šlo dole od začiatku dietky?
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka- no to neviem, som na intraku uz 2.tyzden- takze sa odvazim az teraz ked pridem domov, ale neratam s nejakym obrovskym poklesom... :-|
Odpovedať
ahojte ..:-) ja som za tieš konečne pred tromi týždňami odhodlala na 90-dňovku..lenže pred tým so si dala na štyri dni ínú diétu na naštartovanie a aby si organizmus trošku zvykol na zmenu..ide to celkom dobre za tie 3 týždne som schudla 4 kilo,takže som celkom spokojná...z brucha to ide dole celkom pekne...ale z nôch to ide veľmi pomaličky, viete mi poradiť..ako sa dá tomu pomôcť? aby som dostala do formy trochu aj stehná a zadok...táto diéta je super...lebo človek môže jesť skoro všetko, len si to musí správne zadeliť...jediné čo ma mrzí je ...že tie kilá čo idú dole..poznačia aj prsia..
Odpovedať
majky.pomoze ti jedine cvicenie... aby to islo rychlejsie.. :-) :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, prosim vas poslite mi do IP nejake recepty a cely princip tejto diety. Prvykrat teraz citam tieto riadky, tak sa nato asi dam. Moja meta je 8 kg dole. Tiez by som chcela vediet ci sa ta vaha vracia spat po preruseni, resp. po ukoncení tejto diety. dakujem ;-)
Odpovedať
ahoj merilin... skus: www.centrum.sk a rihlasovaci emeno... dieta90, heslo dieta.. je tam vsetko ..dufam ze to opat nejaky stastlivec nezamze...je to hruza..
Odpovedať
Kocky, mam otazku. V praci nemam obednajsiu prestavku a velmi som si oblubila( aj ked nezdrave) sackove polievky. Tie do hrnceka alebo Vifon. Vifonky si davam len s korenim olej stale vyhadzujem. Ku ktoremu dnu ich mozem jest?MOzem vobec? NEchcela by som sa toho vzdat ;-) Je to jedine teple jedlo co mam v praci, kedze sefova teoria je, ze mikrovlnka by tu posobila ako keby sme boli v jedalni. Tak s kolegynou mame v kancelarii len rychlovarnu konvicu
Odpovedať
Profilova fotka
merilin....máš IP ;-) no a k tej vifon polievočke. No ja si ju tiež občas dám. Dávam si ju vtedy, ked by som mala mať uh. Možno sa to nesmie, ale občas polievočky proste musíme :-p
Odpovedať
Profilova fotka
michele...a kedy ideš domov? Teraz cez víkend? :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, holky, tak vás všechny zdravím. A taky vítám nové členky ;-) . Mě za pár dní čeká první voda. Pokušení jsou čím dál častější a větší. Celkem ustojím, ale víkendy jsou těžké. Celkově se ale cítím super. Mám dole něco přes šest kilo, ikdyž už to jde dolů hůř a hůř. Bude to asi i tím, že sem tam prostě hřeším ]-( . Doufám, že se mi podaří dát dolů ještě pár kileček. Ale v mých prvních příspěvcích jsem psala, že bych byla vděčná i za pár kilo 4-5, což už se mi zplnilo. :-) Tak se držte... Plavecká sezóna se blíží... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko chuduľky... tak ja dnes ovocko. Hádam to nejako zvládnem.Ale už som si aj zvykla....a isto to bez prehreškov nebude ako sa poznám :-N tabarka....takže ty si už schudla čo si chcela. Už to stačí len udržiavať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, že se pořád držíte, to je dobře. Jste šikulky. :-) Já už přes měsíc jím normálně a musím tedy říct, že jsem zatím nepřibrala, i když jsem dietu nedržela až do konce. Pořád mi jsou ty menší kalhoty, co jsem si koupila po úbytku váhy. :-) Ale legrace je, že jsem si teď znovu byla vyzkoušet své svatební šaty a paní v salónu mi řekla, ať už víc nehubnu, že už to v pase nepůjde víc stahnout.... :-D to je bomba..a proč jsem asi hubla. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka....no to je dobré. Tak teraz ti zakazujú chudnúť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka- no teď mám 62,5, takže celkově jsem zhubla 7kg :-) ale fakt mě překvapuje, že kila jdou malinko dolů i když vlastně dietu nedržím, jen se jí řídím...tak holky nemusíte mít strach, že byste po skončení diety přibraly, pokud budete jíst střídmě:-)
Odpovedať
Ahoj devcatka, ja dnes taky ovocicko. :-D Ted pujdu najit nejaky receptik jak upravit kureci masicko. Porad to delam podobne, tak bych chtela vyzkouset neco jineho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maginka...ja som už zhodila nejakých 9kg. Takže teraz mám 65kg. Mne to stačí...a už to ani ja tak striktne nedodržiavam. Ale dávam si bacha čo zjem a vždy si poviem, že dnes mám taký den a jem to, čo treba.
Odpovedať
ahojte kočky! tak ja si dnes dám opäť mäsko ako včera so šalátom..., ešte mi zostalo troška, čo som si priniesla z domu, tak nech to nemusím vyhadzovať... a včera som aj troška cvičila ;-)... inak rovnako ako maginka, tak aj ja pozorujem, že kilá idú pomaličky dole, i keď strikntne už 90-tku nedodržiavam...
Odpovedať
Ahoj holky, pisu asi po tydnu, ktery byl naprosto sileny..furt me honili nejake chute, ale docela jsem to ustala, akorat mam 37. den a furt jen ty dve kila dole..asi delam neco spatne, ale premyslim, ze s tim seknu...na me ta dieta zrejme nepusobi. Do posilky chodivam sice jen jednou tydne, ale driv jsem nechodila vubec, tak jsem myslela, ze mi to pomuze...skoda! Taky je to mozna tim, ze byvam furt desne hladna..jak vy pisete, ze si date obed a po tom ani treba nevypijete ten vyvar, tak me to ani nestaci a jist 3krat denne je podle me malo..byla jsem zvykla na nejake male svacinky, at uz jen teba zitny rohlik, nebo oblozeny knockebrot, ale v teto diete to nejak neni a nezvladam to :-( Vy se ale drzte, hezky si planujte jidla, ale ja vas asi opoustim :-( papa
Odpovedať
Profilova fotka
krataskovi- a manžel hubne?asi to na tebe opravdu nezabírá, ve správném stravování hladovat nemáš...tak zkusíš něco jiného? Třeba si počítat kalorie? Na druhou stranu, někomu se to rozběhlo až po 2 vodě
Odpovedať
maginka87:Ahojky, no pritel taky nehubne..asi proste neco delame spatne, bud treba malo pijeme, nebo mame malo pohybu..fakt nevim. Meli jsme vyzkousenou Lenku Korinkovou a asi se do toho vrhneme zase...tato diea je hodne podobna, ale mame oba hlad...takze zkusime proste furt nekombinovat ty potreviny, ktere k sobe nepatri, ale budeme mit jen ty dve skupiny a uvidime :-)Kazdopadne vsem dekujeme za drivejsi podporu. Ale v ten patek, kdy ma byt ten vodny den, tak ten chci zachovat nehlede na to, ze zmenim typ diety :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky.bystricanka chcela by so sa ta spitat kde taku knihu hladat? ak mozes tak mi porad v tom alebo niektora s vas,ked mi viete poradit....dik
Odpovedať
Maginka tak to je super, ze tak ides dole....dufam, ze ked sa ja postavim na vahu, tak bude rovnaka, dufam, ze tam nebude viac, lebo ma porazi....ale snazim sa nejest uz po piatej a tak.... Bystricanka uz mas len kolko dni do konca?Ide ti to pekne dole...... Evusinka tak to musi byt super pocit, ked ti tak vo svadobke povedala....tak dufam, ze ani nebudeme priberat...a ty si ako dlho drzala tu dietu?A robis preto nieco, aby si nepribrala?
Odpovedať
Profilova fotka
kocky aj si pocitate kolko KJ alebo kalorii za den zjete?kolko by to asi malo byt, ak chceme schudnut?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, bystricanka - hej, domov idem teraz v piatok, takze v sobotu rano sa odvazim a odvazim sa ;-) inak za minule 2 tyzdne nic moc no...- pol kilecka za necele 2 tyzdne :-| a asi aj teraz to bude tak... sak sa svet nezruti nie? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no..... tusim ze sa zruti, kedze nikto nic nepise...... :-) :-) ;-)
Odpovedať
evusinka tak tiez tak tajne dufam ze sa mi v salone stale no iste.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky,tak mne asi nikto nepomoze :-( ,skoda velmi by som to chcela skusit do svadby mam len 5 mesiacov a potrebujem zhodit 8 kilecka,tak Vas proskam kto mi poradi? :-| tak pa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?