Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Celebrity weddings  vybrali sme

zuska_bluzka  •  94 fotiek
Domča vie aké je to mať na sebe cez 300tis eur. Toľko bola totižto hodná aj so šperkami v svadobný deň. Pre Miša má však určite nevyčísliteľnú cenu ;-) na hostine zaspievala aj Dara a Elán.
21Domča vie aké je to mať na sebe cez 300tis eur. Toľko bola totižto hodná aj so šperkami v svadobný deň. Pre Miša má však určite nevyčísliteľnú cenu ;-) na hostine zaspievala aj Dara a Elán.
9.7.2016 sa splnil detský sen Miša Navaru a z profi frajera sa stal profi manžel Domi Cibulkovej. Niekoľkometrová vlečka šiat Pronovias, pivónie, 260 hostí v Dóme sv. Martina, hostina v Oponiciach a k tomu slniečko :-)
529.7.2016 sa splnil detský sen Miša Navaru a z profi frajera sa stal profi manžel Domi Cibulkovej. Niekoľkometrová vlečka šiat Pronovias, pivónie, 260 hostí v Dóme sv. Martina, hostina v Oponiciach a k tomu slniečko :-)
Búrlivák Robbie Williams je už od roku 2010 tiež v chomúte. Zobral si krásnu Aydu oblečenú v šatách od Monique Lhuillier  v ich dome v Beverly Hills. Roly družičiek sa zhostilo 8 psíkov s kvetinovými obojkami.
1Búrlivák Robbie Williams je už od roku 2010 tiež v chomúte. Zobral si krásnu Aydu oblečenú v šatách od Monique Lhuillier v ich dome v Beverly Hills. Roly družičiek sa zhostilo 8 psíkov s kvetinovými obojkami.
Chelsea Clinton a Marc Mezvinsky sa brali v 2010. Šaty od Very, hostia ako Oprah a oddávajúci bol rabín aj reverend. O pol roka neskôr Chelsea revala exprezidentovi a možno budúcej prezidentke na ramene, že chce rozvod, ustáli to a dnes čakajú baby
2Chelsea Clinton a Marc Mezvinsky sa brali v 2010. Šaty od Very, hostia ako Oprah a oddávajúci bol rabín aj reverend. O pol roka neskôr Chelsea revala exprezidentovi a možno budúcej prezidentke na ramene, že chce rozvod, ustáli to a dnes čakajú baby
Ritnatá Kim K. v šatách od Very Wang a jej vyvolený, basketbalista Kris Humphries. Happily ever after im vydržalo presne 72 dní! celkové náklady na svadbu? krásnych 20 mil. dolárov. Oplatilo sa...
2Ritnatá Kim K. v šatách od Very Wang a jej vyvolený, basketbalista Kris Humphries. Happily ever after im vydržalo presne 72 dní! celkové náklady na svadbu? krásnych 20 mil. dolárov. Oplatilo sa...
Aaaa Kim po druhýkrát... Ruka v ruke pán a pani West. Chateau vo Florencii, šaty Givenchy, tisíce kvetov a úsmev č. 5... Náklady "pouhých" 30 mil. dolárov za týždeň trvajúcu európsku svadbu
8Aaaa Kim po druhýkrát... Ruka v ruke pán a pani West. Chateau vo Florencii, šaty Givenchy, tisíce kvetov a úsmev č. 5... Náklady "pouhých" 30 mil. dolárov za týždeň trvajúcu európsku svadbu
Takmer starú dievku Zoru Czoborovú mal v roku 2014 jej 81ročný otec možnosť prvýkrát viesť k oltáru. Brala si o 16 rokov mladšieho fešiho, Peťka. Štvrtková svadba v Zochovej chate. Svadobné šty od Jesusa Peira si Zora vybrala za 20 minút.
4Takmer starú dievku Zoru Czoborovú mal v roku 2014 jej 81ročný otec možnosť prvýkrát viesť k oltáru. Brala si o 16 rokov mladšieho fešiho, Peťka. Štvrtková svadba v Zochovej chate. Svadobné šty od Jesusa Peira si Zora vybrala za 20 minút.
Jozef Vajda s už manželkou Julkou zorganizovali v roku 2014 taktiež tajnú svadbu. Hostia došli na oslavu narodenín a bola z toho svadba! Celkom netradične vo štvrtok, obrad v kameňolome s hostinou v Devíne.
11Jozef Vajda s už manželkou Julkou zorganizovali v roku 2014 taktiež tajnú svadbu. Hostia došli na oslavu narodenín a bola z toho svadba! Celkom netradične vo štvrtok, obrad v kameňolome s hostinou v Devíne.
Tamara Heribanová a Braňo Šimončík sú od roku 2014 manželmi. Svadobné šaty Tami dostala od Lukáša Kimličku ako svadobný dar, "zbúchal" ich za 4 dni. Ženích v teniskách a bez kravaty/motýlika.
7Tamara Heribanová a Braňo Šimončík sú od roku 2014 manželmi. Svadobné šaty Tami dostala od Lukáša Kimličku ako svadobný dar, "zbúchal" ich za 4 dni. Ženích v teniskách a bez kravaty/motýlika.
a je to tam! aj mladšia z dcér Heribanových, Barbara, je vydatá. Za frajera Doda. Rodičia môžu mať srdce napokoji, dcéry nezostali na ocot. Lukáš Kimlička tentokrát len v roli vizážistu a kaderníka, nevestine šaty ušil Marcel Holubec.
5A je to tam! aj mladšia z dcér Heribanových, Barbara, je vydatá. Za frajera Doda. Rodičia môžu mať srdce napokoji, dcéry nezostali na ocot. Lukáš Kimlička tentokrát len v roli vizážistu a kaderníka, nevestine šaty ušil Marcel Holubec.
Sisa Lelkeš Sklovská a jej Ďuri sa brali vo veľkom štýle. Chateau Amade a Sisa v netradičnej žltej. Medzi pozvanými bol aj prezident hlavy štátu Ivan G. Ako svadobný dar dostali aj hviezdu, let balónom a iné vtákoviny.
10Sisa Lelkeš Sklovská a jej Ďuri sa brali vo veľkom štýle. Chateau Amade a Sisa v netradičnej žltej. Medzi pozvanými bol aj prezident hlavy štátu Ivan G. Ako svadobný dar dostali aj hviezdu, let balónom a iné vtákoviny.
Písal sa rok 1999 a z "posh spice" Victorie sa stala raz a navždy pani Beckham. V tom čase už na svadbe pobiehal aj ich prvorodený syn Brooklyn. Posh spice mala šaty od Very Wang a na hlave korunku z 18 karátového zlata s diamantmi
8Písal sa rok 1999 a z "posh spice" Victorie sa stala raz a navždy pani Beckham. V tom čase už na svadbe pobiehal aj ich prvorodený syn Brooklyn. Posh spice mala šaty od Very Wang a na hlave korunku z 18 karátového zlata s diamantmi
Katka a Peťo AKA Romualdo z Fantaghiro Saganovci prežívali skutočnú tour de svadba. Obrad v Dolnom Kubíne, fotenie s Jakubom Klimom na Oravskom zámku a hostina v Kempinski Štrbské pleso. Tentokrát nie na bicykli ale helikoptérou
Katka a Peťo AKA Romualdo z Fantaghiro Saganovci prežívali skutočnú tour de svadba. Obrad v Dolnom Kubíne, fotenie s Jakubom Klimom na Oravskom zámku a hostina v Kempinski Štrbské pleso. Tentokrát nie na bicykli ale helikoptérou
Neverník Charles spravil v roku 1981 z Lady Di princeznú a to pod drobnohľadom 750 mil. ľudí za TV obrazovkami. V roku 1992 začali žiť oddelene a o 4 roky na to sa oficiálne rozviedli. Di si neužívala slobodu dlho, v 1997 zahynula pri autonehode.
1Neverník Charles spravil v roku 1981 z Lady Di princeznú a to pod drobnohľadom 750 mil. ľudí za TV obrazovkami. V roku 1992 začali žiť oddelene a o 4 roky na to sa oficiálne rozviedli. Di si neužívala slobodu dlho, v 1997 zahynula pri autonehode.
Dievčatá nesťažujte sa na to, že vaše svadobné šaty sú priťažké. Diana mala "nenápadnú" 7 a pol metrovú vlečku a fňukala? Nie! Princezná nikdy nefňuká ;-)
6Dievčatá nesťažujte sa na to, že vaše svadobné šaty sú priťažké. Diana mala "nenápadnú" 7 a pol metrovú vlečku a fňukala? Nie! Princezná nikdy nefňuká ;-)
Zaľúbenci Charles a Camilla, Ich láska bola po rokoch naplnená v r. 2005. Civilný sobáš sa uskutočnil za účasti 30 hostí, bez rodičov ženícha. Cami nebol udelený titul princeznej z Wallesu ale ostala vojvodkyňou z Cornwall.
4Zaľúbenci Charles a Camilla, Ich láska bola po rokoch naplnená v r. 2005. Civilný sobáš sa uskutočnil za účasti 30 hostí, bez rodičov ženícha. Cami nebol udelený titul princeznej z Wallesu ale ostala vojvodkyňou z Cornwall.
Modrokrvný William a smrteľníčka Kate do toho "praštili" v roku 2011. Novomanželia požiadali hostí o prispenie na charitu namiesto svadobných darov. Svadba stála 20 mil. libier (z toho 400tis za kvetinovú výzdobu), hradili ju rodiny novomanželov.
5Modrokrvný William a smrteľníčka Kate do toho "praštili" v roku 2011. Novomanželia požiadali hostí o prispenie na charitu namiesto svadobných darov. Svadba stála 20 mil. libier (z toho 400tis za kvetinovú výzdobu), hradili ju rodiny novomanželov.
Nemalá pozornosť bola venovaná aj zadku nevestinej sestry Pippy. Obe Middletonové dievčence boli nahodené v šatách od Alexandra McQueena.
10Nemalá pozornosť bola venovaná aj zadku nevestinej sestry Pippy. Obe Middletonové dievčence boli nahodené v šatách od Alexandra McQueena.
Vždy štýlový pár Olivia Palermo a Johannes Huebl sa stali manželmi len za pritomnosti najbližšej rodiny a priateľov. Olivia mala na sebe svetrík, kraťasy a sukňu od Caroliny Herrera a na nohách Mr. Manolo..
7Vždy štýlový pár Olivia Palermo a Johannes Huebl sa stali manželmi len za pritomnosti najbližšej rodiny a priateľov. Olivia mala na sebe svetrík, kraťasy a sukňu od Caroliny Herrera a na nohách Mr. Manolo..
Od mr. a mrs. Smith k mr. a mrs. Pitt. Po početných pôrodoch a osvojeniach prišlo aj na tajnú svadbu Angeliny a Brada vo francúzskom chateau. Angelina v šatách Atelier Versace a v závoji zdobenom kresbami ich potomstva.
12Od mr. a mrs. Smith k mr. a mrs. Pitt. Po početných pôrodoch a osvojeniach prišlo aj na tajnú svadbu Angeliny a Brada vo francúzskom chateau. Angelina v šatách Atelier Versace a v závoji zdobenom kresbami ich potomstva.
Späť do roku 2000, stovky hostí, 50tis. kvetín, diamantové obrúčky, ohňostroje aaaa o 5 rokov rozvod. Sexsymboly tých čias, Jennifer a Brad
5Späť do roku 2000, stovky hostí, 50tis. kvetín, diamantové obrúčky, ohňostroje aaaa o 5 rokov rozvod. Sexsymboly tých čias, Jennifer a Brad
Nie len Brad ale aj Jenn sa posunula ďalej, presnejšie k Justinovi Theroux, z ktoreho spravila svojho zákonitého v auguste 2015. Svadba bola u nich doma v Bel Air a hostia si až do posledného momentu mysleli, že prišli na Justinovu B-day party.
1Nie len Brad ale aj Jenn sa posunula ďalej, presnejšie k Justinovi Theroux, z ktoreho spravila svojho zákonitého v auguste 2015. Svadba bola u nich doma v Bel Air a hostia si až do posledného momentu mysleli, že prišli na Justinovu B-day party.
Na druhej svadbe Jenn museli všetci odovzdať telefóny a aj preto nie je z nej jediný publikovaný záber. Mark Zunino však potvrdil, že takéto šaty navrhol pre nevestu. Od Brada dostali ako svadobný dar vázu plnú slnečníc.
4Na druhej svadbe Jenn museli všetci odovzdať telefóny a aj preto nie je z nej jediný publikovaný záber. Mark Zunino však potvrdil, že takéto šaty navrhol pre nevestu. Od Brada dostali ako svadobný dar vázu plnú slnečníc.
Bolože to slávy keď sa v decembri 1998 po pármesačnej známosti vydávala Adriana Sklenarikova po prvýkrát. Láska z lietadla, svadba na Korzike a tvrdé pristátie...
8Bolože to slávy keď sa v decembri 1998 po pármesačnej známosti vydávala Adriana Sklenarikova po prvýkrát. Láska z lietadla, svadba na Korzike a tvrdé pristátie...
Adriana a Aram Ohanian, Arménsky miliadár. Civilný obrad sa odohral na radnici v Monacu...
3Adriana a Aram Ohanian, Arménsky miliadár. Civilný obrad sa odohral na radnici v Monacu...
...hostina v luxusnom hoteli v Marakeši. Šaty mala Adriana od Zuhaira Murada za cca 70tis eur. Ručne vyšívané zdobené perlami a čipkou. Pred Aďou sa v nich stihla ukázať ešte Kylie Minogue.
1...hostina v luxusnom hoteli v Marakeši. Šaty mala Adriana od Zuhaira Murada za cca 70tis eur. Ručne vyšívané zdobené perlami a čipkou. Pred Aďou sa v nich stihla ukázať ešte Kylie Minogue.
V roku 2008 Beyonce a Jay-Z oficiálne oznámil svetu, že sú crazy in love. Od výzdoby až po nevestu všetko bolo biele, no svadobčania svoje foťáky a telefóny museli nechať doma. Btw šaty Beyonce navrhla jej mama, neveste sa nepáčili.
3V roku 2008 Beyonce a Jay-Z oficiálne oznámil svetu, že sú crazy in love. Od výzdoby až po nevestu všetko bolo biele, no svadobčania svoje foťáky a telefóny museli nechať doma. Btw šaty Beyonce navrhla jej mama, neveste sa nepáčili.
Zlatica Puškárová a Patrik Švajda sa po 15 rokoch spoločného chodenia stali manželmi. Holubice, spievajúca Mária Čírová a vlk ako symbol vernosti vyšitý na obleku ženícha.
14Zlatica Puškárová a Patrik Švajda sa po 15 rokoch spoločného chodenia stali manželmi. Holubice, spievajúca Mária Čírová a vlk ako symbol vernosti vyšitý na obleku ženícha.
Viem viem, je to vymyslená postava ale jej tu miesto patrí. Vyrástla som na jej vzťahu s Božským, prežívala spolu s ňou rozchody, sklamania a aj nové lásky a pritom čakala na svojho Božského. Carrie a šaty od Vivienne Westwood...
4Viem viem, je to vymyslená postava ale jej tu miesto patrí. Vyrástla som na jej vzťahu s Božským, prežívala spolu s ňou rozchody, sklamania a aj nové lásky a pritom čakala na svojho Božského. Carrie a šaty od Vivienne Westwood...
...aj keď svadba bola nakoniec maličká, na úrade bez pompy a slávy. V jednoduchom kostýme sa Carrie Bradshaw stala Carrie Preston. Dôkaz toho že na dokonalú svadbu stačia dvaja čo sa ľúbia.
1...aj keď svadba bola nakoniec maličká, na úrade bez pompy a slávy. V jednoduchom kostýme sa Carrie Bradshaw stala Carrie Preston. Dôkaz toho že na dokonalú svadbu stačia dvaja čo sa ľúbia.
V roku 2010 sa vydávala prvá z twinsiek Daniela, ktorá si brala svojho manažéra Braňa Jančicha. Plány o 9 deťoch sa však po troch rokoch manželstva definitívne rozplynuli, prišiel rozvod...
V roku 2010 sa vydávala prvá z twinsiek Daniela, ktorá si brala svojho manažéra Braňa Jančicha. Plány o 9 deťoch sa však po troch rokoch manželstva definitívne rozplynuli, prišiel rozvod...
Twinska Veronika Nízlová si brala Tomáša Krúpu. Ženích videl nevestu v svadobnych šatách až pred oltárom. To či s istotou vedel ktorú si berie je záhadou. Veronika? Daniela? Veronika?
5Twinska Veronika Nízlová si brala Tomáša Krúpu. Ženích videl nevestu v svadobnych šatách až pred oltárom. To či s istotou vedel ktorú si berie je záhadou. Veronika? Daniela? Veronika?
Nicky Hilton ukradla srdce a priezvisko tomu najprominentnejšiemu židovskému fešimu, Jamesovi Rothschildovi. Družičky v modrom, tisíce rôznofarebných ruží a londýnsky Kensington palace, adresa Kate a Williama.
4Nicky Hilton ukradla srdce a priezvisko tomu najprominentnejšiemu židovskému fešimu, Jamesovi Rothschildovi. Družičky v modrom, tisíce rôznofarebných ruží a londýnsky Kensington palace, adresa Kate a Williama.
Na mieru šité šaty od Valentino HC doladené na mieru robenými topánkami Louboutin s dátumom svadby, iniciálami novomanželov a spoločným priezviskom
Na mieru šité šaty od Valentino HC doladené na mieru robenými topánkami Louboutin s dátumom svadby, iniciálami novomanželov a spoločným priezviskom
Svadbou Andrey Verešovej a Daniela Volopicha sa vraj zmenilo meno nie len neveste ale aj ženíchovi, na Kravopich. Svadba za 2mil. v Mariánskych Lázňach. Novomanželia si za zábery z ich svadby zapýtali 100tis kč. Aspoň sa im čosi z nákladov vrátilo...
19Svadbou Andrey Verešovej a Daniela Volopicha sa vraj zmenilo meno nie len neveste ale aj ženíchovi, na Kravopich. Svadba za 2mil. v Mariánskych Lázňach. Novomanželia si za zábery z ich svadby zapýtali 100tis kč. Aspoň sa im čosi z nákladov vrátilo...
To, že svadobné prípravy nemusia trvať mesiace či roky dokázala Agáta Hanychová a Jakub Prachař. Tým na prípravu stačil jediný deň, v sobotu ráno sa zasnúbili a večer bola svadba o ktorej nevedela ani Agátina mama.
15To, že svadobné prípravy nemusia trvať mesiace či roky dokázala Agáta Hanychová a Jakub Prachař. Tým na prípravu stačil jediný deň, v sobotu ráno sa zasnúbili a večer bola svadba o ktorej nevedela ani Agátina mama.
Utajená svadba Heidi Klum a Seala bola skutočne mini svadbou. Nevesta s bruškom v šatách od Very Wang kráčala uličkou k ženíchovi, ktorý jej spieval pieseň napísanú špeciálne pre túto príležitosť za doprovodu huslistu. Jediným hosťom bola dcéra Leni.
6Utajená svadba Heidi Klum a Seala bola skutočne mini svadbou. Nevesta s bruškom v šatách od Very Wang kráčala uličkou k ženíchovi, ktorý jej spieval pieseň napísanú špeciálne pre túto príležitosť za doprovodu huslistu. Jediným hosťom bola dcéra Leni.
To ako vyzerala svadba Heidi Klum a Seala v roku 2005 v jeho dome v Mexiku síce nevieme, ale dvojica si svoje svadobné sľuby obnovovala každý rok, až pokiaľ to po siedmich rokoch Seala neprestalo baviť a rozprávke bolo koniec.
To ako vyzerala svadba Heidi Klum a Seala v roku 2005 v jeho dome v Mexiku síce nevieme, ale dvojica si svoje svadobné sľuby obnovovala každý rok, až pokiaľ to po siedmich rokoch Seala neprestalo baviť a rozprávke bolo koniec.
V roku 2015 si svoje áno povedali aj švédsky princ Carl Philip a Sofia Hellqvist. Myrta v nevestinej kytici podľa švédskej kráľovskej tradície pochádzala zo záhrad zámku Sofiero. Šaty boli od Idy Sjöstedt v troch odtieňoch bielej.
V roku 2015 si svoje áno povedali aj švédsky princ Carl Philip a Sofia Hellqvist. Myrta v nevestinej kytici podľa švédskej kráľovskej tradície pochádzala zo záhrad zámku Sofiero. Šaty boli od Idy Sjöstedt v troch odtieňoch bielej.
Prinášajú čierne svadobné šaty smolu? Párik od susedov Richard Krajčo a Iva Fruhlingová dokázali takmer nemožné, v priebehu jedného roka sa stihli zoznámiť, začať spolu randiť, zasnúbiť sa, vziať sa a aj rozviesť.
9Prinášajú čierne svadobné šaty smolu? Párik od susedov Richard Krajčo a Iva Fruhlingová dokázali takmer nemožné, v priebehu jedného roka sa stihli zoznámiť, začať spolu randiť, zasnúbiť sa, vziať sa a aj rozviesť.
George Clooney a Amal. Láska ktorá sa začala a bola spečatená v Taliansku. 3 dni trvala benátska svadobná noc s takmer 100kou hostí. Nevestu obliekol Oscar de la Renta, ženícha Armani. Hostia dostali ipad s piesňami podľa výberu Georga a Amal.
George Clooney a Amal. Láska ktorá sa začala a bola spečatená v Taliansku. 3 dni trvala benátska svadobná noc s takmer 100kou hostí. Nevestu obliekol Oscar de la Renta, ženícha Armani. Hostia dostali ipad s piesňami podľa výberu Georga a Amal.
Murad Osmann a Nataly Zakharova v šatách od Very Wang. Najznámejšia instagramova dvojica. Fotka v štýle #followmeto nesmela chýbať. Pre mňa osobne najkrajšia svadba ever!
Murad Osmann a Nataly Zakharova v šatách od Very Wang. Najznámejšia instagramova dvojica. Fotka v štýle #followmeto nesmela chýbať. Pre mňa osobne najkrajšia svadba ever!
Takto nejak mohla vyzerať svadba Mily Kunis a Ashtona Kutchera v roku 2015. Opäť tajná svadba, keďže newlyweds si neželali prítomnosť vrtuľníkov pre ktoré by vo svojich sľuboch počuli never namiesto forever. Hostina bola poňatá ako luxusná stanovačka
Takto nejak mohla vyzerať svadba Mily Kunis a Ashtona Kutchera v roku 2015. Opäť tajná svadba, keďže newlyweds si neželali prítomnosť vrtuľníkov pre ktoré by vo svojich sľuboch počuli never namiesto forever. Hostina bola poňatá ako luxusná stanovačka
2015 bol naozaj bohatý na tajné svadby. Cameron Diaz a Benji Madden sa vzali priamo v obývačke s hostinou na tenisovom kurte u Cameron doma. O zábavu sa postaral Benjiho synovec, ktorý strati jednu z obúčok a tak ju hostia štvornožky museli hľadať.
92015 bol naozaj bohatý na tajné svadby. Cameron Diaz a Benji Madden sa vzali priamo v obývačke s hostinou na tenisovom kurte u Cameron doma. O zábavu sa postaral Benjiho synovec, ktorý strati jednu z obúčok a tak ju hostia štvornožky museli hľadať.
Svoje šťastie v roku 2010 našla aj Nicole Richie po boku Joela Maddena. Okrem ľudských hostí sa svadby zúčastnil aj pán slon a páru spieval nevlastný otec Lionel Richie.
1Svoje šťastie v roku 2010 našla aj Nicole Richie po boku Joela Maddena. Okrem ľudských hostí sa svadby zúčastnil aj pán slon a páru spieval nevlastný otec Lionel Richie.
Prečo mať jedny svadobné šaty keď možeš mať rovno troje?! Nicole si povedala, že netreba byť prehnane skromná a všetky mala od Marchesy, pričom na rukáve jedných z nich boli vyšité mená novomanželov.
Prečo mať jedny svadobné šaty keď možeš mať rovno troje?! Nicole si povedala, že netreba byť prehnane skromná a všetky mala od Marchesy, pričom na rukáve jedných z nich boli vyšité mená novomanželov.
19.4.1956 sa z oscarovej Grace Kelly stala skutočná princezná. Svadby s Ranierom III. boli rovno dve, prvý civilný sobáš s hŕstkou najbližších a potom cirkevný za prítomností 600 hostí. Svadobné šaty šilo 36 ľudí 6 týždňov.
1219.4.1956 sa z oscarovej Grace Kelly stala skutočná princezná. Svadby s Ranierom III. boli rovno dve, prvý civilný sobáš s hŕstkou najbližších a potom cirkevný za prítomností 600 hostí. Svadobné šaty šilo 36 ľudí 6 týždňov.
V roku 2006 si Katie Holmes zobrala Toma Cruisa a s ním aj celú scientologickú cirkev. Armani od hlavy až po päty, talianský zámok a spievajúci Andrea Bocelli. V roku 2012 Katie z tohto manželstva precitla...
5V roku 2006 si Katie Holmes zobrala Toma Cruisa a s ním aj celú scientologickú cirkev. Armani od hlavy až po päty, talianský zámok a spievajúci Andrea Bocelli. V roku 2012 Katie z tohto manželstva precitla...
Jessica Biel a Justin Timberlake už pomaly klasicky: svadba v Taliansku, ženích spieva serenádu uličkou kráčajúcej neveste, avšak nevesta netradične oblečená v ružovom. Bielu prenechala družičkám :-)
17Jessica Biel a Justin Timberlake už pomaly klasicky: svadba v Taliansku, ženích spieva serenádu uličkou kráčajúcej neveste, avšak nevesta netradične oblečená v ružovom. Bielu prenechala družičkám :-)
Ciara a Russell Wilson do toho praštili v roku 2016 na anglickom zámku. Nevesta v krásnych šatách od Roberta Cavalliho vraj až do svadby so svojím manželom nič nemala…
17Ciara a Russell Wilson do toho praštili v roku 2016 na anglickom zámku. Nevesta v krásnych šatách od Roberta Cavalliho vraj až do svadby so svojím manželom nič nemala…
Miss world Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý Gregor majú od roku 2016 taktiež spoločné priezvisko. Družičky vo fialových šatách s kvetinovými vencami vo vlasoch, hostina na farme a kopec bodyguardov, ktorí novomanželov chránili dáždnikmi.
5Miss world Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý Gregor majú od roku 2016 taktiež spoločné priezvisko. Družičky vo fialových šatách s kvetinovými vencami vo vlasoch, hostina na farme a kopec bodyguardov, ktorí novomanželov chránili dáždnikmi.
V roku 2012 si vzal Vlastimil Hájek Zuzanu Belohorcovú. Svadba v Prahe bola narýchlo, vraj kvôli pracovným povoleniam do USA. V tom čase už mali 2 ročnú dcérku a plánovali spoločný život v Miami.
9V roku 2012 si vzal Vlastimil Hájek Zuzanu Belohorcovú. Svadba v Prahe bola narýchlo, vraj kvôli pracovným povoleniam do USA. V tom čase už mali 2 ročnú dcérku a plánovali spoločný život v Miami.
Rok 2006 sa stal osudným Marianne Ďurianovej a Liborovi Boučkovi, ktorý ešte aj po rozvode splácal túto vyše miliónovú parádu. Lednice, 5 metrový závoj, 120 hostí a ako darček živá kačka, prasa a ehm možno aj parohy?
9Rok 2006 sa stal osudným Marianne Ďurianovej a Liborovi Boučkovi, ktorý ešte aj po rozvode splácal túto vyše miliónovú parádu. Lednice, 5 metrový závoj, 120 hostí a ako darček živá kačka, prasa a ehm možno aj parohy?
V roku 2011 sa Aneta Parišková vydávala po druhýkrát, za zajačika Marka Sedlmaira z Kanady. V brušku s nimi vtedy bol aj malý Gabriel. Bohužiaľ ani toto manželstvo Anete nevydržalo.
10V roku 2011 sa Aneta Parišková vydávala po druhýkrát, za zajačika Marka Sedlmaira z Kanady. V brušku s nimi vtedy bol aj malý Gabriel. Bohužiaľ ani toto manželstvo Anete nevydržalo.
To, že na svadbu nikdy nie je neskoro dokázal božský Kája, ktorý si v roku 2008 ako 68-ročný vzal 31 ročnú Ivanu Macháčkovu. Kája sa ženil po prvýkrát a to vraj spontánne vo Vegas.
To, že na svadbu nikdy nie je neskoro dokázal božský Kája, ktorý si v roku 2008 ako 68-ročný vzal 31 ročnú Ivanu Macháčkovu. Kája sa ženil po prvýkrát a to vraj spontánne vo Vegas.
Ak by bola súťaž o najnesympatickejšieho muža v živote Ivety Bartošovej, tak by ju bez debaty vyhral Jiří Pomeje, s ktorým vstúpili v 2008 do zväzku manželského. Pomeje sa radoval, svadbu z väčšej časti zacvakali sponzori. Rozprávka so smutným koncom
4Ak by bola súťaž o najnesympatickejšieho muža v živote Ivety Bartošovej, tak by ju bez debaty vyhral Jiří Pomeje, s ktorým vstúpili v 2008 do zväzku manželského. Pomeje sa radoval, svadbu z väčšej časti zacvakali sponzori. Rozprávka so smutným koncom
Marek "Dedé" Hamšík si v roku 2014 zobral za svoju zákonitú Martinu, s ktorou v tom čase mali už dvoch synov. Nevestu si k oltáru v Beladiciach priviezol ženích na ferrari, aby mal istotu :-)
Marek "Dedé" Hamšík si v roku 2014 zobral za svoju zákonitú Martinu, s ktorou v tom čase mali už dvoch synov. Nevestu si k oltáru v Beladiciach priviezol ženích na ferrari, aby mal istotu :-)
Misska Lucia Senášiová sa v roku 2014 vydala za svojho talianského frajera Simone Ruggeriho. Tajná svadba sa uskutočnila na pláži v Miami.
10Misska Lucia Senášiová sa v roku 2014 vydala za svojho talianského frajera Simone Ruggeriho. Tajná svadba sa uskutočnila na pláži v Miami.
Svadobné zvony spravili bim bam v roku 2012 aj u Anne Hathaway a Adama Shulmana. Nevesta v svadobných šatách s farebným detailom od Valentina si brala svoju lásku na tradičnej židovskej svadbe. Anne má na hlave čelenku inšpirovanú 20tymi rokmi
5Svadobné zvony spravili bim bam v roku 2012 aj u Anne Hathaway a Adama Shulmana. Nevesta v svadobných šatách s farebným detailom od Valentina si brala svoju lásku na tradičnej židovskej svadbe. Anne má na hlave čelenku inšpirovanú 20tymi rokmi
Na tom istom mieste ako Anne mala ešte pred ňou svadbu Natalie Portman, ktorá si za muža vzala Benjamina Millepieda. Utajená židovsko-francúzska svadba na californskom pobreží.
1Na tom istom mieste ako Anne mala ešte pred ňou svadbu Natalie Portman, ktorá si za muža vzala Benjamina Millepieda. Utajená židovsko-francúzska svadba na californskom pobreží.
Nevesta v šatách značky Rodarte s kvetinovou čelenkou vo vlasoch. Jedlo bolo vegánske, namiesto torty makrónky a hostia ako darček nedostali mydielka ani magnetky ale semiačka divokých kvetov.
1Nevesta v šatách značky Rodarte s kvetinovou čelenkou vo vlasoch. Jedlo bolo vegánske, namiesto torty makrónky a hostia ako darček nedostali mydielka ani magnetky ale semiačka divokých kvetov.
V 2009 láska hory prenášala a Ivanka Trump konvertovala na judaizmus kôli Jaredovi Kushnerovi. Svadba v ockovom golfovom klube, šaty inšpirované Grace Kelly od Very a dokonalý melír :-) svadba "zbúchaná" za 3 mesiace
3V 2009 láska hory prenášala a Ivanka Trump konvertovala na judaizmus kôli Jaredovi Kushnerovi. Svadba v ockovom golfovom klube, šaty inšpirované Grace Kelly od Very a dokonalý melír :-) svadba "zbúchaná" za 3 mesiace
Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas si povedali áno v NY plaza hoteli za účasti stoviek hostí a 50tich ochrankárov. O šaty za stovku sa postaral Christian Lacroix. Snúbenci sa hrali na záhadných, ich pozvánky boli písané neviditeľným atramentom.
2Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas si povedali áno v NY plaza hoteli za účasti stoviek hostí a 50tich ochrankárov. O šaty za stovku sa postaral Christian Lacroix. Snúbenci sa hrali na záhadných, ich pozvánky boli písané neviditeľným atramentom.
V roku 2005 si zamilovaná Christina Aguilera brala Jordana Bratmana. O 5 rokov tento krok prehodnotila a požiadala o rozvod. Svadba v štýle zimnej rozprávky za 2 mil. dolárov sa skutočne oplatila... (aspoň Jordanovi).
4V roku 2005 si zamilovaná Christina Aguilera brala Jordana Bratmana. O 5 rokov tento krok prehodnotila a požiadala o rozvod. Svadba v štýle zimnej rozprávky za 2 mil. dolárov sa skutočne oplatila... (aspoň Jordanovi).
V 2002 si Paul mcCartney zobral "obľúbenú" jednonožku Heather Mills. Indicky ladená svadba (WTF???) za 3mil. s ohňostrojom a piesňou napísanou pre nevestu s príznačným názvom "Heather" zaspievali preživší členovia Beatles.
3V 2002 si Paul mcCartney zobral "obľúbenú" jednonožku Heather Mills. Indicky ladená svadba (WTF???) za 3mil. s ohňostrojom a piesňou napísanou pre nevestu s príznačným názvom "Heather" zaspievali preživší členovia Beatles.
Za najprominentnejšiu je často označovaná svadba Lizy Minnelli a Davida Gesta, ktorým za svedka bol M. Jackson. Panoptikum doplnila Elizabeth Taylor. Zaspievali si aj Tony Bennett a Stevie Wonder. Zaujímavou položkou bola kvetinová výzdoba - 700tis.$
3Za najprominentnejšiu je často označovaná svadba Lizy Minnelli a Davida Gesta, ktorým za svedka bol M. Jackson. Panoptikum doplnila Elizabeth Taylor. Zaspievali si aj Tony Bennett a Stevie Wonder. Zaujímavou položkou bola kvetinová výzdoba - 700tis.$
back to 2011 Kate Moss a Jamie Hince si sľúbili nekonečnú lásku, ktorá sa v roku 2015 skončila. Vychytená modelka pózovala v šatách od Alexandra McQueena "svadobnému fotografovi" M. Testinovi. Zoznam hostí znel ako pozvánka na fashion week.
2Back to 2011 Kate Moss a Jamie Hince si sľúbili nekonečnú lásku, ktorá sa v roku 2015 skončila. Vychytená modelka pózovala v šatách od Alexandra McQueena "svadobnému fotografovi" M. Testinovi. Zoznam hostí znel ako pozvánka na fashion week.
Kristína Turjanová si cez víkend brala svojho o 10 rokov mladšieho zajka Martina Vaculíka. Aj keď ich prvá svadba sa odohrala ešte pred narodením syna Marka, teraz si ju zopakovali v kostole a hostí usadili na garden party v Beladiciach.
6Kristína Turjanová si cez víkend brala svojho o 10 rokov mladšieho zajka Martina Vaculíka. Aj keď ich prvá svadba sa odohrala ešte pred narodením syna Marka, teraz si ju zopakovali v kostole a hostí usadili na garden party v Beladiciach.
Zuzana Haasová, Martin Kostka a jej prapodivná módna kreácia boli aktérmi svadobného dňa dnes už manželov Kostkovcov. Svadba o dvoch svedkoch v deň plný šestiek 16.6.2016 o 16:00
5Zuzana Haasová, Martin Kostka a jej prapodivná módna kreácia boli aktérmi svadobného dňa dnes už manželov Kostkovcov. Svadba o dvoch svedkoch v deň plný šestiek 16.6.2016 o 16:00
Najznámejšieho ženeniachtivého "slovenského" milionára Honzíka Novotného po adeptkách z reality šou, Mariane Ď. a jej pompéznom rozvode za ktorým mal byť práve on a Romane Škamlovej ho uchmatla žilinská deva. O hostinu sa postaral októberfest
1Najznámejšieho ženeniachtivého "slovenského" milionára Honzíka Novotného po adeptkách z reality šou, Mariane Ď. a jej pompéznom rozvode za ktorým mal byť práve on a Romane Škamlovej ho uchmatla žilinská deva. O hostinu sa postaral októberfest
Svadby Eriky Judínyovej a Štefana Skrúcaného sa zúčastnili len traja ľudia, rodičia to šťastie nemali, neboli pozvanými... Tajná svadba pre Eriku prvá, pre Pištu tretia v poradí sa zaobišla bez svadobných šiat a hostiny. Po obrade šla Erika makať
Svadby Eriky Judínyovej a Štefana Skrúcaného sa zúčastnili len traja ľudia, rodičia to šťastie nemali, neboli pozvanými... Tajná svadba pre Eriku prvá, pre Pištu tretia v poradí sa zaobišla bez svadobných šiat a hostiny. Po obrade šla Erika makať
Prvú 10ročnicu zvládla speváčka Kristína vo vzťahu so svojim manažérom Mariánom "bez papiera", tú druhú začali ako manželia a v chladnú októbrovú sobotu si za účasti najbližšej rodiny, mimoriadných utajovacích opatrení a SBSky povedali "ta ňe".
5Prvú 10ročnicu zvládla speváčka Kristína vo vzťahu so svojim manažérom Mariánom "bez papiera", tú druhú začali ako manželia a v chladnú októbrovú sobotu si za účasti najbližšej rodiny, mimoriadných utajovacích opatrení a SBSky povedali "ta ňe".
Svadba Sajfu a Veroniky Ostrihoňovej po prvé... V Zichyho paláci za účasti 7 ľudí (asi siedmi statoční) to bola generálka, ta pravá veselka nasledovala o týždeň neskôr vo veľkom štýle pozvanie prijalo 135 hostí a spievajúceho Paľa Haberu.
3Svadba Sajfu a Veroniky Ostrihoňovej po prvé... V Zichyho paláci za účasti 7 ľudí (asi siedmi statoční) to bola generálka, ta pravá veselka nasledovala o týždeň neskôr vo veľkom štýle pozvanie prijalo 135 hostí a spievajúceho Paľa Haberu.
nebyť Domi, mohla to byť svadba roka, Chateau Herálec, šaty od Borisa Hanečku inšpirované Grace Kelly, záplava kvetín a kytica, ktorá pristála v rukách Adely, aby ani tá neostala na ocot...
26Nebyť Domi, mohla to byť svadba roka, Chateau Herálec, šaty od Borisa Hanečku inšpirované Grace Kelly, záplava kvetín a kytica, ktorá pristála v rukách Adely, aby ani tá neostala na ocot...
do tretice všetko dobré (hádam) pre zúfalú manželku Evu Longoriu a jej zákonitého Jose Bastona. Na ich mexickú svadbu zavítala aj Victoria Beckham, ktorá nielenže odela nevestu od hlavy po päty ale ujala sa aj roly svedka.
7Do tretice všetko dobré (hádam) pre zúfalú manželku Evu Longoriu a jej zákonitého Jose Bastona. Na ich mexickú svadbu zavítala aj Victoria Beckham, ktorá nielenže odela nevestu od hlavy po päty ale ujala sa aj roly svedka.
Vanessa Paradis asi nemala dôvod na úsmev, keď sa v roku 2015 Johnny Depp po krátkej známosti s Amber Heard ženil na pláži vlastného ostrova. No aj v tomto prípade platí, kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najelpšie, v roku 2016 prišiel rozvod...
2Vanessa Paradis asi nemala dôvod na úsmev, keď sa v roku 2015 Johnny Depp po krátkej známosti s Amber Heard ženil na pláži vlastného ostrova. No aj v tomto prípade platí, kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najelpšie, v roku 2016 prišiel rozvod...
Rok 2005 a manželia cukrovatoví, t.j. Jordan Katie Price a Peter Andre a ich barbie (doslova) svadba na zámku. Nevesta priznala, že bola na antidepresívach, nečudujem sa, byť takto oblečná, potrebovala by som ich aj ja...
8Rok 2005 a manželia cukrovatoví, t.j. Jordan Katie Price a Peter Andre a ich barbie (doslova) svadba na zámku. Nevesta priznala, že bola na antidepresívach, nečudujem sa, byť takto oblečná, potrebovala by som ich aj ja...
nie síce skutočná, ale filmová Bridget Jones sa v treťom pokračovaní vydala (konečne!) kto bol vyvoleným? Mark alebo Jack? ;-)
5Nie síce skutočná, ale filmová Bridget Jones sa v treťom pokračovaní vydala (konečne!) kto bol vyvoleným? Mark alebo Jack? ;-)
Veľa zlomených sŕdc ostalo po svadbe Adama Levina a Behati (aj to moje, ale už som mu odpustila).Tajná svadba v Mexiku, ktorá pripomínala rockový koncert a sólo mala aj nevesta. Behati v šatách marchesa sekundovali VS anjelici, tiež v bielom.
10Veľa zlomených sŕdc ostalo po svadbe Adama Levina a Behati (aj to moje, ale už som mu odpustila).Tajná svadba v Mexiku, ktorá pripomínala rockový koncert a sólo mala aj nevesta. Behati v šatách marchesa sekundovali VS anjelici, tiež v bielom.
@aknellita no uznaj, 100x lepšie :-D
24@aknellita no uznaj, 100x lepšie :-D
Za najgýčovejšiu by sa dala označiť svadba Zuzy Plačkovej. Rúžová od hlavy až po päty, šaty za 20tis., no ako Zuzku poznáme, cenu vždy treba deliť min. troma. Darčekom pre hostí bola cukrovka...
17Za najgýčovejšiu by sa dala označiť svadba Zuzy Plačkovej. Rúžová od hlavy až po päty, šaty za 20tis., no ako Zuzku poznáme, cenu vždy treba deliť min. troma. Darčekom pre hostí bola cukrovka...
tvár nevesty Malin Bergfors nie je tak známa ako jej instragramová identita upcloseandstylish. Tá v roku 2007 vyhrala jackpot a zo sympatickej a štýlovej opatrovateľky multimilionára, 60tnika na vozíčku sa stala jeho manželka, ktorá vie ako míňať...
Tvár nevesty Malin Bergfors nie je tak známa ako jej instragramová identita upcloseandstylish. Tá v roku 2007 vyhrala jackpot a zo sympatickej a štýlovej opatrovateľky multimilionára, 60tnika na vozíčku sa stala jeho manželka, ktorá vie ako míňať...
V roku 2004 mala asi aj Elin pocit, že sa jej zadarilo a z opatrovateľky detí sa stala manželka golfistu, Tiger Woodsa. Ani svadba na Barbadose, šaty od Very a svadobný dar v podobe jachty nestačilo k tomu, aby sa Tiger neobzeral po družičkách.
V roku 2004 mala asi aj Elin pocit, že sa jej zadarilo a z opatrovateľky detí sa stala manželka golfistu, Tiger Woodsa. Ani svadba na Barbadose, šaty od Very a svadobný dar v podobe jachty nestačilo k tomu, aby sa Tiger neobzeral po družičkách.
Corinna a Michael Schumacherovci sú manželmi vyše 20 rokov (od 1995). Jazdkyňa na koni a jazdec F1 si však jeden druhého veľa neužili. Najprv hrala prím Michaelova kariéra a rok po tom čo kolotoč F1 opustil prišla tragická nehoda...
Corinna a Michael Schumacherovci sú manželmi vyše 20 rokov (od 1995). Jazdkyňa na koni a jazdec F1 si však jeden druhého veľa neužili. Najprv hrala prím Michaelova kariéra a rok po tom čo kolotoč F1 opustil prišla tragická nehoda...
Cez víkend sa blysla sestra Silvie Kucherenko, Števka, svojím speváckym a pohybovým výkonom venovaným manželovi. Pri výbere šiat sa nevesta riadila heslom menej je viac a tak sa svadby zúčastnili aj dva bochníky chleba/uši nevinného zvieraťa.
7Cez víkend sa blysla sestra Silvie Kucherenko, Števka, svojím speváckym a pohybovým výkonom venovaným manželovi. Pri výbere šiat sa nevesta riadila heslom menej je viac a tak sa svadby zúčastnili aj dva bochníky chleba/uši nevinného zvieraťa.
Áno má za sebou už aj Zdenka predná a Oskar Rózsa, ktorí zorganizovali halloweensku svadbu koncom októbra v BS. Nevesta zvolila model praktický pre kojace matky "vytiahneš a piješ".
Áno má za sebou už aj Zdenka predná a Oskar Rózsa, ktorí zorganizovali halloweensku svadbu koncom októbra v BS. Nevesta zvolila model praktický pre kojace matky "vytiahneš a piješ".
Pripíjam na večnú slávu a krásu novomanželom Nore M. a Ferimu K. AKA versačemu, ktorí k sebe pasujú ako málokto... Výhodou toho, že máte geja za manžela je fakt, že môžete spoločne zdieľať jeden šatník.
14Pripíjam na večnú slávu a krásu novomanželom Nore M. a Ferimu K. AKA versačemu, ktorí k sebe pasujú ako málokto... Výhodou toho, že máte geja za manžela je fakt, že môžete spoločne zdieľať jeden šatník.
V roku 2012 si Miriam Kalisová vzala muža roka, Martina Šmahela, za muža svojho života, ehm, pardón za muža nadchádzajúcich 4 rokov. Ako rýchlo ženích pribehol k oltáru, tak rýchlo z manželstva zutekal. Každopádne, odvážne šaty, Oponice a 100 hostí.
32V roku 2012 si Miriam Kalisová vzala muža roka, Martina Šmahela, za muža svojho života, ehm, pardón za muža nadchádzajúcich 4 rokov. Ako rýchlo ženích pribehol k oltáru, tak rýchlo z manželstva zutekal. Každopádne, odvážne šaty, Oponice a 100 hostí.
Po 4mesačnej známosti sa v roku 2003 brali Nora a Braňo Mojsejovci, svadba vraj za rovný milión Sk sa udiala v košickom hoteli Slovan. Norka bola rada, že ulovila zajka a Branko zase ocenil, že šampáňo tieklo prúdom.
4Po 4mesačnej známosti sa v roku 2003 brali Nora a Braňo Mojsejovci, svadba vraj za rovný milión Sk sa udiala v košickom hoteli Slovan. Norka bola rada, že ulovila zajka a Branko zase ocenil, že šampáňo tieklo prúdom.
V 2005 spravila Sandra Bullock chybu svojho života s Jesse Jamesom. Western svadba na ranči, mrkvovou tortou od sestry.Hostina zrejme nič moc, ich prvé kroky po svadbe smerovali do McDonalds a 5rokov na to utekala Sandra s rozvodovými papiermi na súd
V 2005 spravila Sandra Bullock chybu svojho života s Jesse Jamesom. Western svadba na ranči, mrkvovou tortou od sestry.Hostina zrejme nič moc, ich prvé kroky po svadbe smerovali do McDonalds a 5rokov na to utekala Sandra s rozvodovými papiermi na súd
V roku 2014 Novak Djokovic najprv vyhral Wimbledon (brnkačka) a potom si vzal svoju detskú lásku Jelenu za manželku. Evidentne tehotná Jelena žiarila v šatách Sarah Burton 4Alexander McQueen keď kráčala uličkou čiernohorského rez(ňa)ortu k manželovi.
V roku 2014 Novak Djokovic najprv vyhral Wimbledon (brnkačka) a potom si vzal svoju detskú lásku Jelenu za manželku. Evidentne tehotná Jelena žiarila v šatách Sarah Burton 4Alexander McQueen keď kráčala uličkou čiernohorského rez(ňa)ortu k manželovi.
V 2006 zbalila v bare v LA Camila Alves Matthewa McConaugheya, narodili sa im dve deti a o 10rokov si ho vzala za muža. Ich svadba je príkladom toho, že na VAŠEJ svadbe nič nie je povinné, vynechali svadobnú tortu aj prvý tanec :-)
V 2006 zbalila v bare v LA Camila Alves Matthewa McConaugheya, narodili sa im dve deti a o 10rokov si ho vzala za muža. Ich svadba je príkladom toho, že na VAŠEJ svadbe nič nie je povinné, vynechali svadobnú tortu aj prvý tanec :-)
Michael Phelps a jeho dlhoročná láska Nicole si povedali áno rovno 2x. Najprv tajne doma v Arizone a potom prišla veľká párty v Cabo. Do pozornosti dávam fakt, že krásna nevesta v šatách od Julie Vino bola na svadbe len 5 mesiacov po pôrode.
Michael Phelps a jeho dlhoročná láska Nicole si povedali áno rovno 2x. Najprv tajne doma v Arizone a potom prišla veľká párty v Cabo. Do pozornosti dávam fakt, že krásna nevesta v šatách od Julie Vino bola na svadbe len 5 mesiacov po pôrode.
Kuly povedal 2x áno a vzal si za ženu takmer o 1/2 mladšiu Luciu, ktorá si šaty kupovala vo Viedni a to preto, aby ostali potomkom. Módny guru Kuly mal hnedé topánky pretože len tie sa hodia k modrému obleku. Snáď z nej nebude mať hemoroidy...
1Kuly povedal 2x áno a vzal si za ženu takmer o 1/2 mladšiu Luciu, ktorá si šaty kupovala vo Viedni a to preto, aby ostali potomkom. Módny guru Kuly mal hnedé topánky pretože len tie sa hodia k modrému obleku. Snáď z nej nebude mať hemoroidy...


Reklama