Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Juliána T. a Erinko T.   svadobný album

zmolinka  •  37 fotiek  •  10. aug 2008, Prievidza-Bojnice, okres Prievidza

Aká bola svadba:

úžasné, najkrajšie, nezabudnutelné... aj počasie nám prialo:) svietilo slniečko, pršali nám slzičky šťastia:) všetko bolo presne tak, ako sme si vysnívali :):):)

Chceme sa poďakovať každému, kto strávil s nami tento najúžasnejší deň v našom živote, máme Vás moc radi:):):). Osobitne veľké vďaka rodičom, súrodencom, svedkom, tetám, ujom, starkej, sesterniciam, bratrancom, kamarátom no Vám našim najbližším :):):)

najlepšia speváčka :) naša Ivanka, nám krásne zaspievala počas obradu a rozplakala zopár hostí:) a večer nám spríjemnila sladáčikom. Ivanka ešte raz veľké ďakujeme:):):)

najlepšia fotografka pod slniečkom Katka Žitnanská, spravila pri fotení úžasnú atmosféru, i keď nebolo až toľko času, ako sme plánovali, ale bolo to úžasné:) Cítila som sa ako princezná, nič lepšie sme si nemohli priať a ani vybrať.

kamera - Jožko Žitnanský, ani sme nevedeli, že tam bol a už teraz sa tešíme na video:) vieme, že bude superrrrrrrr:):):). Klip je nádherný:):):) Ste proste super zohraná dvojka, na vašu prácu niet čo dodať ... Veľká vďaka Katka a Jožko :) DVD už máme a je super- veľmi profesionálna práca.

starejší a dj- najlepší Robko Krchník, všetci sa bavili, robil skvelý program a zábavu až do rána a vďaka nemu, naša svadba bola plná smiechu, radosti a veľa prekvapení :):):)

hostina - Hotel Kaskada, chutné jedlo, milý pán vedúci:), obsluha veľmi milá, ďakujeme Vám:)

ubytovanie pre hostí - Villa sv.Tereza, krásne ubytovanie, bolo všetko úplne super, aj hosťom sa dobre spinkalo:) a pre úžasný odpočinok odporúčam:) boli sme tam týždeň pred svadbou a nič lepšie sme nemohli spraviť, úplná pohoda:)

aranžérka-dekoracie pani Renátka Kočišová - Grace, veľmi milá pani, dokázala splniť moje očakávania, bola som v tom dosť náročná- všetko čo som jej dodala, použila presne podla mojích predstáv vďaka:)

oblečenie pre nás - svadobný salón Milady v PD, úplne doporučujem, krásne šatôčky aj oblek, zlatučká pani a kopec úžasných maličkostí:):):) šatičky mali úspech:) juj a krásne voňali...

kaderníčka - úplne super Janka z PD, a jej zlaté ručičky splnili môj sen o účese, držal strašne dlho a bol by ešte aj dnes :):). Bolo to bez jedinej skúšky, a na prvý krát to super vyšlo:)

vizážistka - Adka z PD, je strašná šikulka a hrozné milá baba, vždy keď sa na mňa usmiala, chcelo sa mi smiať tiež, takže super zdroj energie:):):) vďaka za trpezlivosť pri klipkajúcich očkách.

svadobná kytička - Marcela Svitková z PD, kytička bola prekrásna a ružičky krásne voňali už sa suší :)

svadobné autíčko - Robert Kellner z PD, autíčko prišlo krásne vyzdobené a strašne sme sa tešili na cestu ním:) bol to super zážitok...

medovníčky pre hostí - pani M.Cingelova - medona, sú krásne a aj dobre chutia:)

PROSIME NEKOPIROVAT FOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

naše prstienky
Naše prstienky
popolnočné oblečenie :)
Popolnočné oblečenie :)
šup do šiat ...
Šup do šiat ...
môj fešák:)
Môj fešák:)
toto bol super zážitok, ako filmová hviezda xixixi:)
Toto bol super zážitok, ako filmová hviezda xixixi:)
a leteli spolu.....
A leteli spolu.....
krájanie svadobnej tortičky:) mňam bola úžasná
Krájanie svadobnej tortičky:) mňam bola úžasná
naša svadobná tortička, bola úžasná, len čo sa začala krájať dokrájala sa po posledný kúsok... mňam
Naša svadobná tortička, bola úžasná, len čo sa začala krájať dokrájala sa po posledný kúsok... mňam
Egypt -Taba,svadobna cesta
Egypt -Taba,svadobna cesta
jeruzalem - svadobna cesta
Jeruzalem - svadobna cesta


Reklama