Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Mimka a Milanko   svadobný album

yuxela  •  28 fotiek  •  28. nov 2007, v Košiciach, okres Košice

Aká bola svadba:

Tento deň bol najúžasnejší v živote nás oboch. Počasie bolo krásne, ajkeď deň predtým ešte bola strašná zima. O stresoch deň predtým nehovorím, veď každá z nás vie, že sa to bez toho nezaobíde :o)

ÚČES: Kaderníctvo CHARNEL, bola som spokojná.
MAKE UP: len náhoda,
KOSTOL: Kostol sv. Rodiny v Košiciach ( Furča ). Kaplán bol úžasný a milý, ako vždy.
HOSTINA: Reštaurácia Ryba. Výzdoba bola pekná, obsluha nám vychádzala v ústrety, kuchárka urobila všetko chutné. Len sme trochu zažili aj stresu.... Mali sme aj ohňostroj, ktorý pôsobil romanticky a krásne.
OBRÚČKY: Zlatokov, Košice
PERNÍKY: ďakujeme p.Trpákovej
ŠATY: svadobný salón Princess. Veľmi milé dievčatá, ktoré robia svoju robotku naozaj dobre. Boli milé, obliekali, prezliekali, obúvali a aj pravdivo ohodnotili. Ďakujem. Šaty popolnočné ešte doplním, aj tie boli z Princessu, ako aj poháre.
BIŽUTÉRIA: salón Princess ( ale požičaná od Janky, ďakujem za pomoc )
KVETY a VÝZDOBA AUTA: kvetinárstvo Rozprávka
HUDBA: skupina TREND, odporúčam, super zábava, super hlasy, super výber pesničiek.
FOTO: Marek Lukačko. Posúdťe sami. Dúfam, že sa Vám páčia, ako nám.
VIDEO: Production BaB(Beáta a Berty). Vynikajúca práca, najkrajší romantický film a spracovanie. Bola natočená dvoma kamerami, určite odporúčam. S dvoma kamerami je to oveľa kvalitnejšie A hlavne, keď sú kameramani zohratí tím. Sú to milí ľudia, ktorí vyšli v ústrety vo všetkom. vrelá vďaka.
Ďakujeme:
Všetkým, ktorí nám skrášlili tento deň, ktorí nám akokoľvek pomohli. Vďaka rodičom a rodine za všetko. Aďka a Slavko ( Šofíky ) boli ste nádherní svedkovia, ktorí nám pomohli v mnohých veciach. A ďakujem Katke a Michalovi, ktorí prišli zablahoželať až zo Zvolena. Sú to moji najmilší kolegovci a naši veľkí kamaráti.
Kamarátom, ktorí nám pomohli, ktorí prišli a urobili vynikajúcu zábavu. A nakoniec ešte... díky Peti, že ste prišli s Guillaumom a s Maxíkom až z Anglicka ( bez teba by to nebolo ono, si moja dlhoročná kamarátka )a ostatným, ktorí merali takisto túto diaľku.Reklama