Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Veronika Varechová, Dominika Varechová a Zdenko Bilčák, Marián Tóth   svadobný album

weron11  •  26 fotiek  •  6. okt 2012, Dolná Strehová, okres Veľký Krtíš

Aká bola svadba:

weron11
6.10.2012 - dvojitá svadba: Veronika & Zdenko, Dominika & Majo...svadobný obrad sa konal v evanjelickom kostole vo Veľkých Stracinách a svadobná oslava bola v Dolnej Strehovej...prípravy na našu svadbu trvali presne rok...1.10.2011 sme sa zasnúbili a rovno aj dohodli termín svadby... ja a moja sestra máme úžasný sesterský vzťah a preto sme si ani svadbu jedna bez druhej nevedeli predstaviť a preto... však si to pozrite v albume...

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Sandra Spryňová - Moja kamarátka zo školy, ktorá sa venuje fotografovaniu, výborná spolupráca, krásne fotky
Kameraman Miriam Korimová & Marián Korim, http://www.videostudiomk.tym.sk - Úžasní ľudia, prerfektná spolupráva a výsledok ? krásne video...nahliadnite v mojom fotoblogu :-)
Hudobná skupina Duo Axis - party band - Myslím, že 90% úspešnosti svadby má na svedomí dobrá kapela, tá naša splnila očakávania nad 200%, môžem vám všetkým, ktorí sa len chystáte na svadbobnú hostinu vrele odporúčať.
Catering Janka Milulášová, Koprovnica - ...o koprovnickom kolektíve môžem povedať nasledovné: Řád zlaté vařečky!!! výborné jedlo, perfektí ľudia, perfektné vedenie :-)
Make-up Permanentný make - up a visage studio, Mgr. Adriana Kovaľová - Krásne líčenie, profesionálny prístup, vrele odporúčam :-)
Účes Dominika Tóthová - Salón Nelly a Katarína Herchlová - Kadernícky salón Kate - ...a česala nevesta Dominika nevestu Veronikua tým pádom sestra sestru a sesternica Katka nevestu sesternicu Dominiku, tak to muse dopadnúť len a len dobre :-)
Kvety Erika Varechová
Oznámenia Erika Varechová
Výzdoba Erika Varechová
None
None
None
None
naši najmilší miláčikovia :-)
2Naši najmilší miláčikovia :-)
ja a moja sestra :-)
3Ja a moja sestra :-)
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
1
None
None
None
None


Reklama