Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Pani pána Jána a Pán ján   svadobný album

vierao  •  1 fotka  •  31. aug 2013, Detva, okres Detva

Odporúčam dodávateľov:

Doplnky nevesty Svadobný salón Orchidea Detva - Pani Ďuricová je ústretová, ceny sú primerané detvianskym pomerom, páčilo sa mi viac, než vo zvolenských svadobkách
Ženíchove doplnky Svadobný salón Orchidea Detva - Pani Ďuricová je ústretová, ceny sú primerané detvianskym pomerom, páčilo sa mi viac, než vo zvolenských svadobkách
Dj DJ Dimo a DJ Slawo
Hostina Hotel Detva - Architektúra je síce vrcholne komunistická, ale personál veľmi milý a ústretový. Výhodou je, že tam majú chladničku, od ktorej sú kľúče a možno si tam uskladniť koláče aj nápoje deň pred svadbou a deň po svadbe. Je tam priestor, kde sa dajú robiť výslužky. Výzdobu robila pani Libiaková a robí to fakt super. Urobila to krásne.
Ubytovanie Hotel Detva - Dostali sme na noc svadby izbu grátis.
Torta Pani Priadková Detva - Všetkým chutila - biela marcipánová,
Svadobné šaty Kúpené cez internet
Účes Veronika Oláhová Detva
Svadobné obrúčky Zlatníctvo Alica - Emília Ľalíková
Výzdoba Jana Libiaková - Hotel Detva
Oznámenia Vlastná výroba
Usušená svadobná kytica - vyzerá to pekne, no keď sa pozriete do vnútra kytice, sú tam kúsky plesne, nevhodné do bytu. Sušila som ju v izbovej teplote zavesenú v byte.
2Usušená svadobná kytica - vyzerá to pekne, no keď sa pozriete do vnútra kytice, sú tam kúsky plesne, nevhodné do bytu. Sušila som ju v izbovej teplote zavesenú v byte.


Reklama