Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Lucia a Paul   svadobný album

vavercakova  •  0 fotiek  •  2. aug 2008, v Prahe, Trojský zámok, Česká republika

Aká bola svadba:

Najkrajší deň v našom živote! Nezabudnuteľné, deň plný neskutočného šťastia a lásky.

Svadbu nám trvalo zorganizovať 1 rok. Šlo o víkendovú akciu pre 150 ľudí z viacerých štátov, čo znamenalo, že v Prahe bude väčšina zo svadobných hostí minimálne celý víkend. Preto sme si považovali za česť sa o všetkých svadobných hostí postarať od piatku do nedele.

Piatok, večera - miesto akcie: Obecný dům, Plzeňská reštaurácia
Sobota - Obrad: Staromestská radnica, Zahradná party, slavnostná večera a neskorá večera v priestoroch Trojského zámku v Prahe
Nedeľa - Brunch, neskoré raňajky spojené s obedom: reštaurácia Petřínské terasy, Petřín, Praha

Žiadneho svadobného koordinátora sme nepoužili vymysleli sme si všetko sami od oznámení, miesta akcie, až po kvetinovú výzdobu, výzdobu stolov........ tých vecí bolo asi milión.

Samozrejme by som chcela poďakovať všetkým, ktorí sa na našej svadbe podielali a bez ich pomoci by sme to skutočne nezvládli.
Z firiem spomeniem tie najhlavnejšie - hlavne catering Vyšehrad 2000 z Prahy konkrétne pana Bouru a jeho tím za absolútne perfektní servis a skvelé menu - všetci boli z vašich prekrásnych kulinárskych diel nadšení, ďalej úžasnému kvetinárstvu Metamophorsis v Prahe za kompletnú kvetinovú výzdobu, cukrárke pani Nedvědovej z Kladna za nenormálnu svadobnú tortu a foto štúdiu, pani Ing. Šebestovej za prekrásne fotky!
Účes - Salon Libor Šula, Praha - Honzík, je absolútne fantastický. Honzík veľmi pekne ďakujem za super účes a za trpezlivosť so mnou!
Make up - Eva Svobodová, Praha

Svadobné šaty boli skutečne oriešok, mala som presnú predstavu, že musí ísť o jednoduché šaty, ktoré zároveň budú prekrásne. Ja som ich našla spolu so závojom v Londýne, firma Pronovias,94 New Bond Street. Skutočne poskytujú perfektný servis s akým som sa doposiaľ na Slovensku a ani v Čechách nestretla. Dodacia lehota cca 6 mesiacov od výberu šiat po poslednú skúšku, sú 2. Šaty z akejkoľvek kolekcie Vám ušijú priamo na mieru, poradia Vám, robia skutočne všetko preto, aby nevesta vedela, že šaty sú priamo pre ňu a je tá nakrajšia na svete.
Šaty - Niagara, Pronovias.
Závoj - Manuel Mota
Spona vo vlasoch - Swarovski - v predajni Swarovski ponúkajú šperky vo svadobnej kolekcii

Je toho skutočne veľa čo všetko sa muselo stihnúť a preto som vybrala len pár vecí, ktoré mňa ako nevestu najviac ťažili.

Ak máte niekto z vás otázku, rada ju zodpoviem alebo poradím čoho sa vyvarovať. Každá svadba môže byť nádherná ak má šťastnú nevestu a ženícha. Hlavne zobrať papier a pero a všetko si písať do poznámok, aby ste na niečo nezabudli. Hlavne počítajte s tým, že nie všetko dopadne tak ako si prajete, aj nám sa to stalo, ale musíte si povedať, že nie všetky veci dokážete ovplyvniť. Takže nezkolabovať ak príde kytica akú ste nechcela, ak sa šaty polejú červeným vínom, alebo sa zabudne na krájanie svadobnej torty. Je to život a skutočne pocity šťastia a lásky, ktoré zažijete v tento deň nič nepredčí a nič vám ich nezkazí!

Ďakujem z celého srdca za všetky krásne gratulácie a priania!

Lucia MorrisonReklama