Tak sa to stalo...24.12.2009 ma moj mojo požiadal tesne pred večerou o ruku. Bolo to hrozne milé ako sa hanbil a zrazu mu došli slová....Ale koniec koncov, slov veľa ani netreba a odo mňa mu úplne stačilo len to jedno :O). Tak začíname plánovať. Spísali sme si zoznam hostí, bude nás tak do 65, tak sme k tomu prispôsobovali aj miesto konania hostiny. Na zopár odporúčaní sme si vybrali jedáleň SOŠ na ul. Jilemníckeho (Trenčín). Boli sme sa tam pozrieť a myslím, že keď si to vyzdobíme, bude to fajn. Ako kapelu sme si našli skupinu Kompromis z Lednice-zajednané. Fotografa nám bude robiť jeden kamarát. Je to profesionál (fotí pre Star, La femme...), a aj keď svadby nie sú práve jeho šálka kávy, my mu veríme. Človek jeho kvalít odfotí všetko. Ďakujeme Danko (danielkaplavka.com). Kameramanom po dlhom zvažovaní a hľadaní bude pan Prochazka (www.fotopro.sk).AK s ním máte niektorá skúsenosti, budem rada, ak sa o ne podelíte. Cenu má fajn, je to sympatický človek, tak snáď bude mať aj dobré nápady. Okrem iného mám zajednanú na líčenie skvelú Katku Mahríkovú, o ktorej som tu nečítala nič iné ako len chválu, tak som neodolala a hneď som jej napísala.Videla som tu jej práce a verím, že aj zo mňa urobí v tento významný deň "princeznú".Vlásky zverím do rúk mojej známej Aďke,ktorá mi upravuje vlasy aj bežne, tak verím,že mi vymyslí niečo zajímavé.
Po druhej skúške šiat som sa rozhodla pre úplne iné, ako som si pôvodne zajednala,aj v inom salóne samozrejme tak dúfam, že neobanujem tých premrhaných 70EUR zálohy, ktorá mi vďaka tomu prepadla.
Absolvovali sme prvé strenutie s farárkom a dohodli sme si definitívny dátum a čas sobáša. Takže už len pár dní počkať a ide sa na to .O)