... konečne prípravy, už som sa nemohla dočkať:) takže pôvodný dátum svadby 20.09.2008 sme museli kvôli sále a kostolu zmeniť na 27.09.2008, ale vôbec to nevadí. Už teda máme zajednanú sálu, kostol, výzdobu, kaderníčku, a úžasnú skvelú cukrárku, ktorá mi splní každé želanie - moja teta:))) už pomaličky aj šaty, ale chýba nám ešte straaaaaaaašné množstvo vecí a ľudí... dúfam, že všetko zoženiem. Určite Vás budem informovať;)
...budúcu sobotu si ideme vypočuť našu kapelu a už aj to bude...joj, už sa to konečne rozbieha, juhúúú

2.6.2008 máme hudobníkov! Super chalani sú to, sme s nimi aj pokecali chvíľku... no a fotografa máme konečne tiež už zajednaného, totálny pohoďák, už sa normálne teším na fotenie... a drahý tiež, a on sa teda fakt že nerád fotí :o) už len obrúčky a oznamká nám chýbajú, ale v priebehu tohto týždňa sa to budeme snažiť vyriešiť. takže ďalšie info o týždeň... dúfam:)))))))))
zohnali sme už aj oblek - síce až v Maďarsku, ale je krááááááásny... viď foto:) 24.6. sme si objednali obrúčky, presne tie, ktoré mám v albume, sú úžasné :)... a už mám zajednané znovu šaty, keďže tie pôvodné zo salónu Jarka sa uplne zničili... moje odporúčanie však zatiaľ naďalej platí, pani majiteľka je super - aj keď mi nedali vedieť, že nemám už šaty - uvidím čo povedia, keď v sobotu prídem pre zálohu:) ešte chýbajú oznámenia a kameraman a vestička ženícha, a je to... ani to nebola taká fuška:))))))))))))))))

kameramana uz mame a je to velmi prijemny pan a sikovny, videli sme jeho tvorbu :) takze oznamka uz by sme tiez mali, uz ich len vytlacit, a vesticka bude hotova 30.08.2008 :)
aaaaaaaaa, zmena, fotit nas bude moja najnajnajlepsia kamoska, lebo je skvela a sikovna a urobila nam aj na oznamka skutocne profi fotky :)
10.9.2008 uz som uplne vystresovaná... mali sme "super" príhodu... nasi skveli hudobníci odriekli, lebo jeden musí ísť na operáciu, ale VDAKA BUSNI z tejto skvelej najlepšejšej stránky som mala číslo na najochotnejšieho chlapíka - hudobníka na svete - na Adriána Hollósiho, mal jednu jedinú voľnú sobotu a bola to práve tá naša - našťastie, takže príde :) už mám aj kytičku objednanú, aj kvietky sú, takže sme spokojní, len dúfame, že ďalšia takáto nepríjemnosť ako s hudbou sa nám už nestane... zatial tolko teda a ešte napíšem :)