Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Vierka Hnatová a Števo Eliáš   svadobný album

summer85  •  45 fotiek  •  29. nov 2009, v Košiciach, okres Košice

Aká bola svadba:

Náš svadobný deň bol nádherný. Ďakujeme našim rodičom, blízkym, priateľom a známym, že v tento náš veľký deň boli s nami.

Svadobné šaty - sú na predaj, bližšie info v IP
Oblek ženícha - Vincenzo, OC Carrefour
Vestička ženícha + kravata - Vincenzo, OC Carrefour - sú na predaj, bližšie info v IP
Svadobná hostina - Reštaurácia Rubín, Košice - Krásna nad Hornádom. Boli sme veľmi, veľmi, veľmi spokojní. Profesionálny a seriózny prístup p. majiteľa a profesionalita personálu, nám urobili našu svadobnú hostinu takú akú sme chceli mať. Výzdoba sály, ktorú nám zabezpečili bola nádherná. Svadobné menu bolo vynikajúce. Niet čo vytknúť.
Kameraman + fotograf - výborný človek a skvelý profesionál Peťo Krbaťa. Hneď pri prvom fotení z nás opadol stres, výborný prístup a krásne fotografie a DVD. Výborná práca. Môžeme vrelo odporučiť. Kontakt poskytneme cez IP.
Hudba - Hudobná skupina Family. Partia skvelých hudobníkov. Výborný zabávači. Atmosféra bola nezabudnuteľná.
Naša obrovská vďaka patrí našim rodičom, starým rodičom, krstným rodičom, sestrám, príbuzným, priateľom a známym, ktorý v tento náš svadobný deň boli s nami, užívali si to s nami a bez ktorých by tento deň nebol taký výnimočný aký bol.
Naša obrovská vďaka patrí aj Peťovi Krbaťovi, Hudobnej skupine Family a Reštaurácií Rubín. Sme radi, že sme si tak dobre vybrali. Všetko bolo 100 % - ne. Ďakujeme.

Svadobná cesta Turecko
Svadobná cesta Turecko


Reklama