Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Slávka a Jaroslav   svadobný album

slavaf  •  41 fotiek  •  27. júl 2010, v Košiciach, okres Košice

Aká bola svadba:

Dokonalý, všetko vyšlo nad naše očakávania:-)

Všetci dodávatelia boli absolútne skvelí a patrí im naša vďaka.
sála: Gloria Palac, Košice - fantastický personál, ochota pomôcť, urobili, čo nám na očiach videli. Vynikajúca kuchyňa a výzdoba sály :-)
koláče: Cukráreň Na Grunte, Košice - vynikajúce koláče a služby. Dodali koláče priamo na miesto, všetko bolo perfektne pripravené.
torty: pani Krivoš-Bellušová, Košice - hostia si ich nevedeli vynachváliť, dokonca pýtali recepty. Boli nádherne vyzdobené a chutili priam božsky :-)
účes nevesty: salón Michelle, Košice, pani Špaková - z mojich krátkych vlasov vyčarila rozprávku. Absolútna spokojnosť, každý bol z účesu hotový. Vydržal úplne v pohode do ďalšieho dňa.
líčenie: salón Michelle, Košice. Úžasná práca, absolútna spokojnosť.
foto: Nostalgia Košice - fotenie sme si naozaj užili, atmosféra bola výborná, nikam sme sa neponáhľali a užívali sme si to, pani fotografka mala výborné nápady a s výsledkom sme nadmieru spokojní
foto obrad: Classic Digital Foto Košice - štúdio dlhodobo spolupracuje s matrikou, ktorú sme si vybrali a preto je to vidieť aj na fotkách. Výsledok je výborný.
kamera: pán Javornický - PRODES; video je úplne super, tak ako bola aj celá spolupráca
sobášiaci: doc. Matula, prekrásny a dôstojný obrad, veľmi osobný príhovor, ktorý sa páčil naozaj všetkým (matrika Košice - Staré mesto)
svadobná kytica: kvetinárstvo U Dagmary, Košice - nádherná kytica, presne ako som si predstavovala

None
2
None
2


Reklama