Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Simona a Miro   svadobný album

simimirko  •  57 fotiek  •  4. sep 2010, Trenčín, okres Trenčín

Aká bola svadba:

Spočiatku ten správny stres, potom to celé odpadlo a náš svadobný deň sme si v plnej miere vychutnali. Veľká vďaka patrí najmä mojim rodičom, bez nich by to nebolo také aké to bolo. Ešte raz vďaka.

Hostina a výzdoba: Hostinec u Ondreja. Hostinský Paľo nám maximálne vyšiel v ústrety, ani raz, čo sme tam pred svadbou chodili sa poradiť, nepovedal, že sa nedá, alebo to nemajú. Chceli sme výzdobu v čisto bielej farbe, žiadny problém, zabezpečil aj to. A tá jeho svadobná slepačia nemá vo svete konkurenciu, kľudne by vyhral aj majstrovstvá sveta, keby sa niečo také organizovalo. Jedlo chutilo všetkým, švédske stoly boli oveľa chutnejšie ako v nejakom Kempinskom. Sála u Ondreja je neveľká, ale útulná, atmosféra je omnoho intímnejšia ako v kulturáku. Ľudia, skúste Ondreja.

Svadobné šaty : svadobný salón Danica, Mierové nám., Trenčín. Mala som šťastie na novú kolekciu, šaty predo mnou ešte nikto nemal oblečené.

Oblek ženícha: na mieru ušitý oblek v Accorde v Trenčíne, nakoľko ženích je dvojmetrový a bežná kolekcia mu nesedí, o rukávoch ani nehovorím.
Svadobný účes: kaderníčka Monika, ktorej meno nesie aj názov salónu, mi spravila krásny a jednoduchý účes, žiadne vtáčie hniezdo, čo bolo aj prianie môjho muža.
Svadobné líčenie: o líčenie sa postarala moja krstná, zaviedla ma kamsi na Sihoť v Trenčíne. Kým som si stihla uvedomiť kde som, líčenie bolo u konca a už sme sa zase ponáhľali za fotografom. S líčením som však bola spokojná, sami uvidíte na fotkách.

Svadobné kytička: kyticu som si stiahla z netu, o jej výrobu sa postaral môj krstný otec. Bola krásna, pierko pre ženícha tiež. Z kytice som sa teším doteraz, máme ju spolu s pierkom vystavenú v obývačke.

Svadobné prstene: zlatníctvo Kamea. Perfektný a individuálny prístup. Môžeme len odporúčať.

Fotograf a kamera: Artpro a pán Lendacký sa postarali nielen o krásne fotky, ale aj svojím prístupom zahnali stres a nervozitu. Na počasie sme mali v ten deň smolu, lialo od rána, pre neho to však žiadny problém nebol, zobral nás do hotela Park v Trenč.Tepliciach. Len z hotelového altánku vznikla polovica albumu. Fotografa mi odporučil známy a my odporúčame ďalej.

Kapela: Veselé trio a krásne pesničky. Nepustili nás z parketu do pol piatej do rána.

None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None


Reklama