Odporúčame: Modrykonik.sk Modrastrecha.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Alexandra Búziková a Miroslav Frtús   svadobný album

sashy  •  50 fotiek  •  7. jún 2009, v Hriňovej, okres Zvolen, Slovensko

Aká bola svadba:

Krajší ako sme očakávali.

Svadobný obrad: Kostol Božského Srdca Ježišovho - Zvolen - Sekier - nádherný nový kostolík v novodobom štýle. Tu sme si povedali svoje ÁNO.

Oddávajúci Pán Kaplán: Juraj Mojžiš - nádherná kázeň, nezabudnuteľný okamih našeho života, veľká vďaka patrí miestnemu spevokolu, ktorého spev nás úplne dostal. Hlavne Mirka to veľmi dojalo.

Svadobná hostina: RUDHAN restaurant, Biely Dom - Hriňová.
Majiteľ reštaurácie: Imrich Ostrihoň (Hriňová) - výborná spolupráca, vysoká profesionalita, skvelý človek, splnil všetky naše požiadavky, ba aj navyše, nadmieru sme boli spokojní, teda 100% spokojnosť.

Starejší: Vladko Zvara (Strelníky) - skúsený starejší, len čo je pravda, pripravil nám a aj hosťom veselé chvílky spestrené zábavným programom, môžeme len odporučiť, 100% spokojnosť.

DJ: Duško Bobot (Detva) - zábavou nás sprevádzala hudba v podaní tohto veselého a skvelého človeka v jednej osobe, Duška možeme všetkým odporučiť, 100% spokojnosť.

Fotograf 1: FOTOFUNN - Gabriela Halajová, pán Veverka (Zvolen) - štandartne perfektné fotky v podaní tejto profesionálnej dvojice, ktorá sa perfektne dopĺňala pri jednotlivých záberoch, čas nám ušiel ani sme nevedeli ako, bola to radosť s nimi fotiť, človek sa úplne odreaguje a perfektne sa naštartuje a zabudne na akýkoľvek stres, 100% spokojnosť.

Fotograf 2: Rastislav Valach (Zvolen) - perfektný človek, jeho fotky sú skvélé aj preto, lebo fotenie je jeho záľuba, potom je to aj na nich vidieť - sú jednoducho nádherné, 100% spokojnosť.

Svadobná výzdoba kostola: ANJA-GAGO (Hriňová) - dve milé osôbky, ktoré sa Vá postarali o výzdobu, majú jednoducho na to cit, výborne sa s nimi spolupracovalo, možeme tiež odporučiť, 100% spokojnosť.

Svadobné šaty nevesty - svadobný salón GABRIELA - MERCEDES (Galanta) - skúšanie a aj preberanie, či odovzdávka šiat bola bezproblémová, cítili sme sa vždy príjemne nakoľko tam pracuje veľmi milá slečna, 100% spokojnosť.

Svadobný oblek ženícha: DI MARCO, obchodný dom MAX (Trnava) - Mirko bol veľmi spokojný a o to viac, že sa páčil svojej nastávajúcej. Totiž výber obleku bol za jej pomoci, 100% spokojnosť.

Svadobné obrúčky: klenotníctvo MALACHIT (Liptovský Mikuláš) - jednoduché a pekné, no proste naše naj, 100% spokojnosť.

Svadobné poháre: PAMAS GLASS (Trenčín) - naše vysnívané, vybrali sme si ich na svadobnom veľtrhu v Bratislave, novinka roku 2009, 100% spokojnosť.

Svadobný účes: Kaderníctvo BALDOWSKI (Zvolen) - Katka Jurčiaková - maximálna spokojnosť, viď foto, 100% spokojnosť.

Svadobná vizážistka: Erika Martincová (Zvolen) - nádherné jemné líčenie + požiačanie popolnočných šiat, ktoré mali úspech u sv. hostí ale hlavne u Mirka, 100% spokojnosť.

Svadobná manikúra: Salón krásy TINA - slečna Ľudmila - krásne a jemne spravené nechty, 100% spokojnosť.

Svadobná kytica pre nevestu a pierko pre ženícha: KAUFLAND (Zvolen) - veľká vďaka pani Kmeťovej - má zlaté ruky, máme to tam odskúšané, vrelo odporúčame všetkým, 100% spokojnosť.

Svadobné oznámenia: COPYPRINT (Zvolen) - také milé oznamko, všetkým sa páčilo, profesionálny prístup k zákazníkovi, 100% spokojnosť.

Ubytovanie mladomanželov - Penzión ANKA (Hriňová) - milý prístup k hosťom, 100% spokojnosť.

Svadobná torta - cukráreň FEDITA - torta bola krásna a dobrá, ale jej celkový dojem pokazila jej príšerná cena, pán majiteľ sa zachoval vysoko neprofesionálne, nakoľko hoci to bola iba ústna dohoda, ale bola, nám pri platení zaspieval o 2000 korún vyššiu cenu ako bolo dohodnuté pri objednávke, to sa jednoducho nerobí, NIKDY VIAC. Boli sme z toho sklamaní, ale nenechali sme si kvoli tomu pokaziť náš VEĽKÝ DEŇ.

naše prstienky v nevestinej kytičke
Naše prstienky v nevestinej kytičke
novomanželia a ženíchoví rodičia
Novomanželia a ženíchoví rodičia
novomanželia a rodičia nevesty
Novomanželia a rodičia nevesty
naši svedkovia - sestry
Naši svedkovia - sestry
takto nám pripravili výzdobu - nádhera
Takto nám pripravili výzdobu - nádhera
po polnoci - skúška poznania
Po polnoci - skúška poznania