Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Dominika a Miroslav   svadobný album

phillipa  •  21 fotiek  •  2. aug 2014, Piešťany, okres Piešťany

Aká bola svadba:

Svadba bola uzasna, tak ako pisu vsetky nevesty. Uzasna bola nielen vdaka nam, ako skvelym hostitelom ;), nielen kvoli vsetkym hostom, ktorych mame radi, ale aj vdaka vsetkym tym, ktori sa na nasej svadbe podielali - personal penzionu Diana, Lucke Plackovej z Diany, Eliska Pichonska, tim z cukrarenskej vyroby Floril, Dominika Letkova z Bieleho atelieru, dievcata z atelieru PapaVer, DJ Erni, pani Zabkova, ktora mi sila saty, Lenka Lackovicova - fotografka, skvele baby zo Zelenca, ktore nam piekli strudle a pracliky... Vsetci menovani urobili vsetko preto, aby nasa svadba bola naozaj nezabudnutelna... A taka aj naozaj bola. Dakujeme.

Odporúčam dodávateľov:

Hostina Penzión Diana Piešťany - Ing. Lucka Plačková, manažérka penziónu, ktorá sa o nás starala od začiatku svadobných príprav, je naozaj úžasná osoba v pracovnom i v súkromnom živote a nevieme si našu svadbu bez jej pozorného oka predstaviť. Sme radi, že práve ona mala dohľad nad všetkým, pretože výber miesta pre obrad, hostinu, zábavu a zároveň ubytovania pre všetkých hostí v penzióne Diana bol najlepší výber, aký sme mohli urobiť. Krásne prostredie, výborné jedlo a profesionálny prístup personálu sa ukázal ako jeden z kľúčových momentov svadby.
Dj DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs - DJ Erni bol ďalšou štastnou voľbou pri našom rozhodovaní. Milý a príjemný človek, ale najmä obrovský profesionál, ktorý s nami od začiatku komunikoval na profi úrovni. My dvaja, ale hlavne všetci hostia boli maximálne spokojní s tanečnými kolami a piesňami na želanie. Celú svadbu aj odmoderoval, veľmi príjemným spôsobom.
Make-up Eliška Pichoňská - Eliška Pichoňská je PANI vizážistka a hairstylistka s veľkým P! AJ som jej to spolu s mojimi družicami povedala :) To, čo dokázala vyčarovať z mojich vlasov a aký nádherný makeup vytvorila na mojej tvári, ospevovali všetci prítomní, aj tí čo videli fotografie. Makeup vydržal bez porušenia až do rána, vlasy do pondelka. Eliška ale dokázala ešte jednu úžasnú vec - spríjemnila nám celý svadobný deň od rána. Ďakujem, Eli.
Torta Cukraren Floril-Malinovo - Svadobnú tortu aj záskusky sme objednali v cukrárenskej výrobe v Malinove a bol to neskutočne dobrý výber. Svadobná torta sa zjedla celá na svadbe a aj tí najväčší neprajníci sladkostí ochutnali a boli unesení. Svadobné koláčiky - banketky boli chutné, čerstvé, voňavé. Objednávka nám bola dovezená do penziónu v chladiarenskom aute a my sme sa nemuseli o nič starať. Ďakujeme.
Ubytovanie Penzión Diana Piešťany - Ubytovanie v penzióne si chválili všetci hostia - izby krásne zariadené, čisté a voňavé s plným vybavením. Hotelové služby na profesionálnej úrovni. Raňajky výborné - veľký výber.
Fotograf Lenka Lackovičová - Naším svadobným fotografom bola úžasná mladá baba zo Zelenča pri Trnave, ktorá bola nenápadná, ale pritom dokázala zachytiť všetky momenty našej svadby.
Svadobné šaty Pani Žabková - Svadobné i popolnočné šaty mi šila pani Žabková zo Sliača. Všetky moje netradičné požiadavky na šaty splnila a šaty mi ušila presne na mieru - aby to, čo malo byť zakryté, zakryté ostalo a to, čo malo byť ukázané, ukázané bolo.
Výzdoba Dominika Letková - Biely ateliér, Piešťany - Ing, Dominika Letková nám pripravila krásne prekvapenie - svadobná výzdoba nám vyrazila dych - ružová a žltá sa spojili a vytvorili nádhernú svadobnú kombináciu. Všetky moje požiadavky boli dodržané a spolu s Dominikinými nápadmi vznikla úžasná atmosféra - sviečky, kvety, aranžmány...Ďakujeme.
Kvety Ateliér Papaver Trnava - Svadobnú kytici, pierka a forsáže nám vytvoril tím z Papaver v Trnave. Profesionálny prístup, nápaditosť a originalita. Všetky produkty vydržali až do rána.
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
2


Reklama