Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Vera Wang – najusporiadanejší chaos

V mojom živote mi je najbližších päť kamarátok. Môžem ísť s nimi len tak na kávu, ale aj zavolať, keď horí o polnoci. Jedna z nich sa vydala, keď sme sa ešte nepoznali. Druhá toho pravého ešte hľadá a ja som si istá, že ho čoskoro nájde. Tretia sa vydala na španielskej ambasáde, keď si odskočila s priateľom na zápas FC Madrid a poslala nám dodatočne oznámenie. Štvrtá svadbu preskočila a dnes dokáže myslieť len na to, ako dobehne jej 4 ročného syna pred tým, ako sebe alebo niekomu cudziemu jej malý zlobor ublíži. A tá posledná mi pred rokom a pol oznámila, že sa vydáva.

Hystericky nadšená konečne prvou svadbou v kolektíve a ako správna kamarátka, som sa ihneď pustila do detailného skúmania posledných trendov vo svete svadobných šiat. A zaľúbila som sa - do Very Wang.  Väčšina z vás si možno povie, že čo tu dievča vzdychá, však neobjavila Ameriku. Ale pre mňa to bol najmenej objav Atlantídy. Pani Wang pôsobí v móde už veľa rôčkov a za túto dobu sa dostala až na vrchol návrhárstva pre nevesty. A na moje potešenie nenavrhuje len pre celebrity, ktoré utratia za šaty od smiešnych 8000 EUR vyššie. Obliecť sa do jej šiat môžete, aj keď sa ráno a večer nekúpete v Eviane, ale v poctivo chlórovanej slovenskej vode. Jej White kolekcia vyjde vo výpredaji na davidsbridal.com od 800 USD a sú to rovnako krásne ako tie dizajnérske kúsky pre Jennifer Lopez alebo Ivanku Tramp.

A čo na Vere Wang milujem najviac? Aj keď na jedných šatách narátate stovky precíznych detailov a volánov, v konečnom výsledku sú to tie najčistejšie línie aké som v mojom živote na šatách videla. Je to ten najusporiadanejší chaos. Čerešničkou na torte je u nej sivá, hnedá a čierna. Používa ich s takou samozrejmosťou, že zabudnete, že biela vôbec v základnom spektre farieb existuje. 

Veru Wang som som si nakoniec nekúpila, pretože bola predsa len finančne nad moju psychologickú hranicu. Ale myslím, že šaty, ktoré som si v slovenskom salóne požičala od nej nie sú ďaleko. A už sa ich nemôžem dočkať, ale o tom nabudúce.

Zatiaľ dávam ako ochutnávku do fotoblogu moje najobľúbenejšie kúsky od Very Wang (kolekciu Fall 2011 milujem).

PS. Poslednou ostro sledovanou celebritou, ktorú Vera obliekla bola Kim Kardashian (takže ani dámy s väčším pozadím nemusia zúfať). Svadba stála 15 miliónov dolárov a manželstvo je vydržalo rekordných 72 dní. Dodnes ju podozrievam, že sa vydala len preto, aby mala dôvod obliecť si Veru Wang.

>>> http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/nostress/clanok/tour-de-kastiel/

Pridané 21. apr 2012  •  Páči sa mi to
nostress  
Pridané 21. apr 2012