Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Svadba v utajení

Sme tri najlepšie kamarátky z vysokej školy. Zažili sme spolu úžasné veci a ešte úžasnejšie roky. A samozrejme veľa nedospelého smiechu, pri ktorom sa neviete nadýchnuť, vydávate zvuky ako keby to bolo naposledy a na druhý deň máte brušnú svalovicu. Sladké časy študentské. Vždy som si myslela, že keď príde na svadbu prvej z nás, bude to vrcholový zážitok, na ktorý nikdy nezabudneme. Nebol. Nie preto, že by svadba stála za babku, ale preto, že sme na nej neboli. Prvá z nás sa vydala potichúčky na zahraničnej ambasáde, v kvetovaných šatách a s kytičkou z blízkeho kvetinárstva. Bez rodiny, bez priateľov, bez davu hostí, ktorí ani neviete, z ktorej strany vlastne boli pozvaní. Vtedy mi to prišlo ľúto, pretože to bolo naša prvá svadba v kolektíve, ale časom som veľa vecí pochopila. Aj keď sme tam neboli spolu a nemala som oblečené fialové šaty s veľkou mašlou na zadku ako sme celú školu plánovali, dnes si myslím, že to bol najúžasnejší deň v živote mojej kamarátky. Dobre - možno v poradí tretí, pretože narodenie jej dvoch nádherných detí prebíja všetko asi najvyššou kartou.

A viete pri akej príležitosti som si na túto utajenú svadbu spomenula? Pri dnešnom čítaní blogu mojej obľúbenej dekoratérky Jung Lee z agentúry Fête v New Yorku. Narazila som na príbeh páru, ktorý sa rozhodol, že usporiada netradičnú svadbu. Niekomu to bude pripadať smutné, niekomu pre dušu prázdne.  Pre mňa je to však jedna z najromantickejších svadieb, aké som za poslednú dobu videla.

Svadba bola zorganizovaná za krátke dva týždňe a zúčastnilo sa na nej iba 5 hostí z Európy. Do New Yorku pricestovali snúbenci a ich nič netušiace deti, ktoré sa rozhodli po 14 rokoch spolužitia takto originálne prekvapiť. Obrad v katedrále dotvorený rozprávkovým svetlom sviečok a komorná večera uprostred Rockefeller Centra. Neviem ako vás dámy, ale mňa tento príbeh po celom týždni stresu a naháňania sa za vecami, prácou, ľuďmi a úlohami príjemne pohladil na duši.

Prajem vám nádhernú a pokojnú nedeľu.

>>>  http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/nostress/clanok/a-kravu-uz-mate/

  

zdroj: Fête

Pridané 17. jún 2012  •  Páči sa mi to
nostress  
Pridané 17. jún 2012