Takže s mojím priateľom sa poznáme už skoro 5 rokov a z toho 4 roky sme spolu nerozlučná dvojka. Keďže študujem ešte na VŠ, tak svadbu plánujeme až potom keď skončím. No už máme, vlastne skôr ja mám premyslených pár detailov o ktoré sa chcem s vami podeliť.

Keďže podľa hesla človek mieni Pán Boh mení, tak aj my sme sa rozhodli, že nebudeme čakať kým skončím, ale zoberieme sa už budúci rok presne na moje narodeniny teda 17.10.2009.
Svadbu už pomaličky plánujem, aspoň sme sa už dohodli na mieste, hudbe, kameramanovi, fotografke a ja už viem čo a ako so šatami. Takže na začiatok by to stačilo. Zatiaľ tu budem pridávať všetko čo sa mi podarí zohnať. Tak mi držte palce nech to zvládnem
tak základné veci už máme. Budúci týždeň ideme vyberať obrúčky, poháre a tiež sa ideme fotiť na oznámenia, ktré nám potom spraví jeden kamarát. Šaty som si už vybrala, teda vlastne typ šiat, pretože si ich idem šiť. Na chvíľu by som si mala dať pauzu, bo to nestíham svadbu aj školu. no som zvedavá keď budem končiť, či to prežijem a ak hej urobím takú rozlúčku so slobodou, že až.
Už máme obrúčky, presne také aké sa páčia nám obom. Objednané sú už, majú prísť za mesiac tak som zvedavá. Teraz sa budem sústrediť na školu, aby som to nejak zvládla a potom hor sa na svadobné prípravy. Už sa neviem dočkať.
Tak obrúčky už došli, objednali sme si svadobné poháre, tie majú dôjsť niekedy v septembri. svadobná kytica objednaná. šaty vybraté. Akurát som dokončili svadobné oznámenia a ideme ich dať vytlačiť.