Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Veronika Gutmanová a Peter Kollár   svadobný album

nikastar1  •  38 fotiek  •  19. mar 2010, Rímsko-katolícky kostol v Topolčiankach, okres Zlaté Moravce

Aká bola svadba:

Náš svadobný deň bol úplné úžasný. Ráno trochu pršalo ale potom zasvietilo aj slniečko. Mala som aj menší stres, keď som sedela u kaderníčky a zistila som, že som si doma zabudla čelenku ku závoju. Ale nakoniec všetko dobre dopadlo. Všetko šlo podľa plánu a všade bola dobrá nálada, celá ulica sa tešila spolu s nami a každý sa snažil pomôcť ako sa dalo. Nemuseli sme sa o nič starať. Počasie bolo skvelé celý deň a počas svadobného obradu nám pršalo.(ako sa hovorí-pršalo nám šťastie!!!). Svadobná hostina bola super, aj vďaka reštaurácii. Mali sme 40 hostí, všetko len najbližšia rodina, priatelia a tý ktorých si vážime a stoja za to. Všetcia sa spolu skvele zabávali až do rána. Obaja by sme si to kludne zopakovali každý rok... Bol to náš najkrajší deň v živote a sme radi, že sa tak stalo 25.7.2009...

S organizáciou som nenechala nič na náhodu a zapojila som do príprav nášho "dňa D":
Svadobná kytica, pierko pre ženícha, kytica na auto a kvety do kostola som objednala v kvetinárstve v Jednote, Zlaté Morave - kvety boli čerstvé a nádhernééééé.
Foto - VGV Studio Zlaté Moravce - nádherné fotky
DVD - Robino z Oslian (názov firmy? hm myslím dv studio...poznám ho hlavne menom a nie názvom firmy- skvelé spracované DVD!
O svadobné šaty sa postaral svadobný salón Gabriela Mercedes -Tešedíkovo (šaty mi padli ako uliate...)
Obrúčky sme kúpili v Prievidzi
Svadobné topánky - obuv BaJ Zlaté Moravce - ani som nevedela, že mám topánky na nohe (také pohodlné topánky som na nohe ešte nemala) Peťo tu tiež kúpil topánky a mal nohy ako vo vatičke...
Výzdobu v Kostole mala pod palcom kostolníčka a urobila ju nádhernú!
Reštaurácia RIO Zlaté Moravce - vynikajúco varia a urobili nám aj nádhernú výzdobu
Hudba - RYTMUS Oslany - bola to živá hudba, ale zahrali všetko.
Starejšia - Dana Udvardyová z Novej Dediny - úžasne ma došli pýtať a potom sa postarala o zábavu - neverila som že sa toľko nasmejeme - jednoducho treba vidieť a pochopíte!!!

Kytička od manžela k 1. výročiu
Kytička od manžela k 1. výročiu
Oslavovali sme v Trenčiankych Tepliciach
Oslavovali sme v Trenčiankych Tepliciach
Náš Oliver
1Náš Oliver


Reklama