Začala som chystať svadbu v decembri 2008. Presne rok od nášho zasnúbenia.Pripadá mi to, akoby to bola pred chvíľou. Stále som hovorila ... ešte 9 mesiacov, potom ešte 1/2 roka a už je to za 2 mesiace tu. Strašne rýchlo to letí, ale chvalabohu som si všetko rozplánovala tak, aby som to všetko stíhala postupne bez stresu.
Ako prvé som zajednala sálu, lebo mi veľmi záležalo na tom, aby naša svadobná hostina bola v príjemnom prostredí. Nechcela som klasickú sálu so stĺmi a preto som našla presne to, čo som hľadala.
Od toho sa potom odvíjalo všetko ostatné. Ale teda hlavne dátum našej svadby, lebo v tejto sále sú veľmi vyťažení, majú oslavy skoro stále, piatky, soboty aj nedele. Tak potom som upresnila dátum požičania svadobných šiat, objednala som sa u kaderníčky, no hlavne som zajednala kapelu, kameramana a fotografa, čo som sa bála, že už ani nezoženiem, lebo verte alebo nie, tak toto treba naozaj aspoň 1 rok pred svadbou zajednávať - teda ak chcete mať poriadne fotky, video aj hudbu. Istotne s tým máte aj ostatné skúsenosť.
No a ďalej už nasledovalo už všetko ostatné, ako torta, postavička na ňu, bižutéria, krabice na zákusky a na výslužky ... , ale ešte nemám zďaleka všetko, takže sa teraz snažím pozháňať aj všetko ostatné.
Takže pokračujem ďalej ...

A máme to za sebou. Mali sme prekrásnu svadbu presne podľa našich predstáv !!!!