Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Daniela Morvayová a Peter Kováčik   svadobný album

morda  •  49 fotiek  •  6. dec 2007, v Bratislave, okres Bratislava

Aká bola svadba:

Náš svadobný deň bol neskutočne krásny. Celý deň sme boli uvoľnení, užívali sme si to. Čakali nás aj prekvapenia, o ktorých sme nevedeli, napr. objednaná limuzína. Najväčšia vďaka patrí našim rodičom, ktorí boli skvelí a skoro všetko zariadili a to úplne perfektne. Svadba bola skvelá, svadobčania boli veľmi milí, ďakujeme za nádherné dary. Na našu svadbu budeme spomínať ako na krásny deň.

Svadobné šaty: Salón El - bola som veľmi spokojná
Fotograf : Maňo Štrauch - fotky boli také krásne, až sme stratili dych. je to perfektný človek a skutočný profesionál.
Svadobná kytica a kvetinová výzdoba - pani Jarmila Támová - to bolo ďalšie prekvapenie dňa, úplne nádherná svadobná kytica a výzdoba. Všetko navrhla sama, všetko predčilo moje očakávania.
DJ - mali sme veľmi dobrého DJ-a, vedel urobiť skvelú zábavu (a to sme veľmi nároční)
Svadobnú hostinu sme mali na Ministerstve výstavby (blízko Patrónky) - boli sme nadmieru spokojní. Všetko zariadila pani prevádzkárka, ktorá je ústretová, milá, jedlo bolo veľmi chutné, kvalitné, veľké porcie, a veľmi dobrá cena. Odporúčame!
Svadobné zákusky a svadobnú tortu nám robila pani z Mariánky (na požiadanie dám kontakt) - výborné, krásne, ďaľšie prekvapenie dňa.
Oddával nás páter Pius- dominikán z Kalvárie. Mal krásnu kázeň, ktorá všetkých oslovila. Boli sme veľmi radi, že si urobil pre nás čas a oddal nás (kvôli tomu si presunul aj dovolenku).
Svadobnú hostinu nám natáčal na video môj strýko Jožo z Kanady. Video sme ešte nevideli, ale určite to bude perfektné. Ďakujem, Jožo.
Na hostine Fotil môj bratranec Jojo z Kanady. Nafotil 800 fotiek, a veľmi sa mi páčia, vystihujú náladu dňa. Vďaka, Jojo.
A zabudnúť nesmiem ani na super kočky v salone Prestige blízko Justičného paláca. Vizážistka a kaderníčka ma zmenili na nepoznanie (manželovi som sa veľmi páčila)

Všetkým dodávateľom ďakujeme.

svedkovia
Svedkovia
Ja s ocinom
Ja s ocinom
Naši svedkovia: Peťov brat a moja sestra
Naši svedkovia: Peťov brat a moja sestra
Majka- moja najlepšia kamarátka- čítala čítanie
Majka- moja najlepšia kamarátka- čítala čítanie
Paťa- Best friend- čítala 2. čítanie
Paťa- Best friend- čítala 2. čítanie
Naše krstniatko- Zuzanka
Naše krstniatko- Zuzanka
:-))
:-))
Rodina z nevestinej strany
Rodina z nevestinej strany
nevesta so sestrou Jankou a bratom Martinom
Nevesta so sestrou Jankou a bratom Martinom


Reklama