Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Viki a Mirko Holuboví   svadobný album

mirkovaviki  •  25 fotiek  •  3. sep 2008, V Košiciach, okres Košice

Aká bola svadba:

Bol to doposiaľ najkrajší deň nášho života. Všetko bolo perfektné, bola to krajšia svadba, o akej som snívala. V svadobný deň už opadol všetok stres a každú minútku sme si už len užívali.
Najkrajšia časť celej svadby bola celá svätá omša. Zo srdca ďakujeme naším drahým kňazom, predovšetkým otcovi Angelovi. Slovami sa nedá opísať radosť v našich srdiach, ktorá 23.8. začala a veríme, že bude pokračovať navždy.

Svadobná hostina prebiehala v GES-ku. Všetko bolo krásne pripravené, krásna výzdoba, chutné jedlo, ochotný personál. Dokonca sa tam dal prenajať apartmán, kde sme uložili detičky spať, prezliekali sme sa tam a ostali tam do nedele. Apartmán bol krásne zariadený, čistý.

Náš milý fotograf sa volá Gabriel Bodnár. Príjemný, ochotný človek, urobil krásne fotky za dosť dobrú cenu. Fotografovanie bolo aj super zábavou.

Mali sme tiež super kameramana, ktorý tiež urobil aj nie málo záberov. Volá sa Dušan Malo, mal veľmi profesionálny prístup, nádherné bolo aj kamerovanie na Hrabine. Je to veľmi milý,spoľahlivý a ochotný človek, ktorý nič neodflákne, ale snaží sa, aby všetko bolo dokonalé.

Svadobné šaty som mala požičané z požičovne Janette, veľmi milá pani majiteľka, tiež vestička a výzdoba na auto boli z tohto salónu. Tento salón bol najlepší, aký som v meste našla.

Svadobná kytička bola úplne nádherná a vydržala 5 dní. Ďakujem, pani Petríková, bola nádherná! Pani kvetinárka bola veľmi milá a veľmi sa snažila výjsť mi v ústrety.

Zábava bola skvelá vďaka našej úžasnej skupine New Barbados, hrali super pesničky, vedeli zahrať úplne všetko, čo sme chceli. Bola to najlepšia skupina, akú som doposiaľ vôbec na svadbe stretla.

s mojím bračekom
S mojím bračekom
redový še začína....
Redový še začína....
Miláčik dáva pozor, aby ma nikto neukradol
Miláčik dáva pozor, aby ma nikto neukradol
poriadne sme to roztočili
Poriadne sme to roztočili
s najmladším hosťom našej svadby-maličká Chiara
S najmladším hosťom našej svadby-maličká Chiara
Ale sa nám bozkávalo...
Ale sa nám bozkávalo...
1. tanec
1. tanec
a takto to vyzeralo v GES - ku
A takto to vyzeralo v GES - ku
modlitba pred večerou
Modlitba pred večerou


Reklama