Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Miriama Píšová a Ladislav Lauro   svadobný album

miriamkaaa  •  25 fotiek  •  8. feb 2010, v Prievidzi, resp. v Bojniciach, okres Prievidza

Aká bola svadba:

Celý deň bol nezabudnuteľným a určite jedným z najkrajších v mojom živote. Na moje prekvapenie som vôbec nebola nervózna, ale celý víkend som si riadne užívala. Pri oltáre som to trochu rozdýchavala, ale nakoniec som sa len usmievala... Každej to prajem zažiť!!!

Určite odporúčam fotografa Martina Minicha, kamarát, ktorý ma absolútne prekvapil, čo som sa bála, že budem na fotkách vyzerať hrozne, tak som bola úžasne prekvapená, aké sú nádherné tie fotky. Veľmi veľmi som spokojná... Ďakujem.
Kameraman Mirko Holík, perfektne spracované video, plné života a nápaditosti, čo som u nikoho ešte nevidela. Veľmi veľmi som spokojná... Odporúčam určite každej. Super človek. Ďakujem.
A v neposlednej rade BOJNICKÝ VINNÝ DOM, kde sa konala svadba. Okrem toho, že majitelia sú úžasní ľudia, s ktorými je radosť sa poznať, tak prostredie bolo rozprávkové, nádherné lustre, ktoré ma stále fascinujú, personál ako zo škatuľky, jedlo kráľovské a svadobný apartmán... no sen každej nevesty iste splní tento rozprávkový dom. A ako čerešnička na torte bola jacuzzi a masáž celého tela - hroznová a vínná terapia. No proste rozprávka. Veľmi veľmi som bola spokojná. Ďakujem.Reklama