Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Sisa a Vladík   svadobný album

miazmia  •  27 fotiek  •  14. sep 2012, Prievidza, okres Prievidza

Aká bola svadba:

Svadba bola výborná. Mali sme dosť času na prípravu a chceli sme, aby to nebolo príliš upnutné a najmä aby sa hostia cítili príjemne. Na svadbe sa nalievala naša pálenka (jabĺčkovica a hruškovica), náš domáci likér (jahodový a malinový) a výzdoba bola z veľkej časti riešená našimi kvetmi, ktoré boli použité aj do svadobnej kytice.

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Peter a Veronika - Keď sme videli ich prácu, tak sme si hneď povedali, že by bolo super, keby fotili aj našu svadbu. Ich fotky sú nielen krásne, ale aj trendy. Nehľadali sme špeciálny exteriér, fotilo sa na Púšti a blízkom okolí a fotografie sú nádherné. Okrem toho sme si sadli aj ľudsky. Naozaj milý párik :-).
Kameraman Jan Vician, Handlova - Opäť sme išli na istotu. Videli sme predošlé svadobné videá, ktoré sa nám zapáčili. A opäť sme natrafili na veľmi milého človeka :-).
Dj DJ Chobot, Handlová - Spolu so starejším Igorom Suchým vytvorili perfektnú náladu!
Starejší Igor Suchý, Handlová - Dalo sa s ním výborne dohodnúť. Keďže sme mali na svadbe kopec detí, spravil pre ne asi hodinové pásmo zložené z hier, súťaží a detskej minidiskotéky. Všetci rodičia si pochvaľovali!
Civilný obrad RS Púšť Prievidza - Keďže obrad v kostole nepripadal do úvahy a na zámku ani mestskom úrade sme to mať nechceli, tak to bola jediná a zároveň výborná voľba. Veľkým plusom bolo aj to, že sme sa nemuseli nikam presúvať. Keďže sme nemali odobierku, všetci hostia prišli priamo na Púšť.
Hostina RS Púšť Prievidza - Hneď sme vedeli, že chceme mať servírovanú večeru a potom bufetové stoly. Teplý bufet bol riešený grilovačkou a všetci si veľmi chválili.
Torta Cukráreň Emili Kanianka (www.emili.sk) - Krásna, vybrali sme si ju z katalógu.
Koláče Cukráreň Emili Kanianka - Do výslužiek sme vyberali štandardnú veľkosť koláčov, ale na hostinu sme volili menšie banketky. Je to úžasné a všetci si chválili. Okrem toho, že je to určite príjemnejšie na konzumáciu, ľudia môžu ochutnať z viacerých koláčikov. Ako bonus je, že vyrábajú aj bezlepkové dezerty.
Víno Víno Topolčianky - Majú skvelý výber aj dezertných vín za super ceny.
Svadobné šaty Mamina - Svadboné šaty mi šila moja mamina, presne podľa mojich predstáv. Látku (bodkovaný tyl) sme kupovali cez internet. V šatách som vydržala pohodlne celú noc, boli ľahučké ako pierko a originálne! Skrátka moja mamina má zlaté ruky.
Popolnočné šaty, spoločenské šaty Mamina - Látku sme kupovali v Bratislave. Sú krásne a efektné.
Ženíchov oblek Podniková predajňa Ozeta v Topoľčanoch - Hľadali sme bledý oblek a našli sme ho navyše aj za výbornú cenu!
Make-up Kozmetička Danka Šúšolová - Keďže na skúšku nebol čas, dohodli sme sa na predstave a vyšlo to na jednotku! Pani Danka robí v malom salóne v Prievidzi na Severe. Ak niekto bude potrebovať tel. kontakt, nech sa ozve :-).
Účes Kaderníčka Marika Uhlárová - Už nejeden spoločenský účes mi dokázala vyčarovať. Či už z krátkych alebo dlhých vlasov. Pani Marika robí tiež v salóne na Severe, takže ak niekto chcete číslo, ozvite sa :-).
Svadobné obrúčky KAMEA s.r.o. - Slovenský výrobca svadobných obrúčok & šperkov - Neskutočný výber v rôznych cenových kategóriách.
Kvety Modrý deň, Bojnice (www.modryden.sk) - Páči sa mi, ak sa niekto teší z trochu netradičného nápadu. A to sa mi stalo aj v tomto kvetinárstve, keď som im oznámila, že máme vlastné kvietky, z ktorých by sme chceli spraviť svadobnú kyticu. Druhý raz sa potešili, keď som povedala, aby bola farebná. Kytica bola nádherná, čo je vidno aj na fotografiách. Okrem nej, spravili aj kytičku na hádzanie, kytice pre svadobné maminy a pierka pre svadobných tatkov.
Kvety Evička Zentko (http://mikadominx.blogspot.sk/) - Evku sme poprosili, aby spravila pre ženícha nejaké zaujímavé pierko, čo sa aj podarilo. Dala nám na výber z troch návrhov, zvolili sme si naozajstné pierko :-).
Oznámenia Martin Remiar - Jeden zo ženíchových najlepších kamarátov :-). Spravil krásne a originálne oznámenie, z ktorého sme potom dali spraviť aj vignety.
None
6
None
5
None
1
None
1
None
3
None
1
None
None
1
None
3
None
1
None
4
None
None
None
None
4
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None


Reklama