Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Zuzka Mayerová a Igor Košč   svadobný album

mellysek  •  14 fotiek  •  26. jún 2008, v Bratislave, okres Bratislava

Aká bola svadba:

Bolo to krásne a najmä naše. Som veľmi vďačná všetkým, čo nás prišli v tento náš deň podporiť a tešili sa s nami :-) Bolo úžasné vidieť okolo seba toľko prajúcich a priateľských ľudí. Ďakujeme rodičom, že nám to umožnili a že pri nás stáli a tiež nášmu kňazovi Peťovi Šantavému, ktorý bol celý čas úplne úžasný a urobil nám krásny a veľmi osobný sobášny obrad i celú omšu.

Salón Nicole - mala som od nich šaty Nectar, ktoré boli nádherné, pohodlné, presne na mňa upravené a každý ich obdivoval... Tety v salóne na mňa boli vždy príjemné, všetko bez problémov. Som nadšená.
Otto Berg - kupovali sme tu oblek pre ženícha a košeľu. Personál bol hrozne zlatý, telefonali do ďalších pobočiek v BA ked nemali našu veľkosť apod. a všade boli ochotní na jedničku.
Kvetinárstvo Semiramis - svadobná kytička a pierko. Kytička bola pekná, ale trochu sa rozpadávala a na druhý deň už bola odkvitnutá.
Hotel Vinársky dom - po počiatočných nedorozumeniach v komunikácii hostina dopadla úžasne. Ich priestory sú prekrásne, čisté, jedlo chutné a úroveň služieb vysoká. Sme veľmi spokojní.
Foto - môj švagor Vladko - som veľmi spokojná a ďakujem! :-)
Renelook - vizáž a účes. Upravovali ma dve príjemné a mladé osôbky, vedeli sa prispôsobiť mojim prianiam (napr. minimálne líčenie) a upravili aj zvyšok rodiny. Doporučujem.
Rotax - naše obrúčky. Maximálna spokojnosť s prístupom i výsledkom.Reklama