Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Lenka a Palko   svadobný album

magnetism  •  41 fotiek  •  1. okt 2011, Šaľa, okres Šaľa

Aká bola svadba:

Najlepšia, akú som kedy zažila a na akej som bola. :-)

Dokonalá, luxusná, rozprávková žúrka. :-) Užili sme si ju od rána do rána a kedykoľvek v rovnakej zostave zopakovali. :-)

Týždňové bolesti všetkých kĺbov hovoria za všetko. :-)))

Bol to zážitok na celý život, vďaka mojej láske a ľuďom, čo nám ho taký urobili... Ani v najkrajších snoch som si ju takú nepredstavovala, úúúúúúúple všetko vyšlo ešte viac, ako malo. :-)

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Lolla Fukari - Profesionálka, fotila nás od rána (prípravy) až do jednej po polnoci. 1800 záberov a pamiatka na celý život. :-) Uvoľnená priateľská atmosféra. Lollu sme si vybrali skôr ako termín svadby. :-)
Dj Marek Zalesnak - Leone - Spokojnosť, absolvovali sme predsvadobné stretnutie, kde sme si všetko prešli, čo si želáme a čo si naopak neželáme. Upresnili sme to mailom. Všetko podľa dohody, hľadali sme DJa a moderátora v jednom.
Kostol Rímsko-katolícky kostol sv. Margity v Šali - Krásny a hlavne osobný obrad vďaka nášmu pánovi farárovi z Trnovca. :-) Presne tak som si ho predstavovala. Ako bonus bol spevák Norbi, z ktorého mi behali zimomriavky po tele. :-)
Hostina Hotel Centrál Šaľa - Všetko podľa dohody - s majiteľom sme sa stretli 3krát, všetko písomne potvrdené, odkomunikované. Maximálna spokojnosť s priestorom, jedlom, aj rautami. Ako bonus sme dostali zopár prekvapení. :-) Ešte raz, volím rovnaké miesto.
Torta Teta z Galanty - Našla som ju náhodou, keď zlyhal plán A. A som rada, že zlyhal. Umelecké dielo, ktoré každý fotil a obdivoval, celá jedlá, každé poschodie iná a úžasná chuť. Zjedla sa celá. :-)
Koláče Cukráreň Ervin, Tešedíkovo - Vraj výborné, aj v práci sa po nich len zaprášilo :-))) A ceny skvelé, ak beriete vo veľkom.
Svadobné šaty Šité na mieru - Tak toto bol projekt roka :-) Ale vďaka mojej návrhárke a neskutočne šikovnej krajčírke sme to zvládli. :-) Základ Maggie Sotero Belle, ostatné vyskladané z viacerých šiat, lebo som nechcela byť "torta" :-) Kým som však našla látky... :-D Pravý svadobný satén kombinovaný s pravou talianskou čipkou Prada. Bolerko satén. :-) Vyčistené, ako nové a sú na predaj. :-) Cítila som sa v nich skvele - druhá koža - žiadne utrpenie, ako mi tvrdili v salónoch - že to si treba odtrpieť...
Make-up Salón Jarka - Krásne svieže líčenie, ktoré vydržalo do rána. :-)
Svadobné obrúčky BISAKU - Zatiaľ som ich nevidela nikomu. :-) Ani na nete :-)
Účes Moja Monika - Bez skúšky, za hodinku a výsledok dokonalý :-)
Kvety Kvetinarstvo Viktoria Šaľa - Kytička krajšia, akú som chcela :-) Vraj sa Elenka snažila ako pri svojej. :-)
Oznámenia Známy grafik a vlastná tvorba - Rovnako aj etikety na víno a pozvánky
Ja a môj superman :-)
Ja a môj superman :-)
A ide sa na fotenie...
A ide sa na fotenie...
Kytička a prstienky
2Kytička a prstienky
None
None
None
None
None
None
2
None
4
None
Zrkadielko, zrkadielko...
Zrkadielko, zrkadielko...
Ale je dnes krásny deň, taký iný :-)
Ale je dnes krásny deň, taký iný :-)
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
Moja vlastná tvorba :-)
2Moja vlastná tvorba :-)
None
None
None
Manželský kvíz :-)
Manželský kvíz :-)
None
None
Umelecké dielo :-p
4Umelecké dielo :-p
None
None
None
None
None
None
Na oznamko
Na oznamko


Reklama