Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Danka a Marek   svadobný album

luvvinka  •  38 fotiek  •  11. apr 2009, na Smolenickom zámku, okres Trnava

Aká bola svadba:Náš najkrajší deň - jedinečný a nezabudniteľný. Aj nám trošku popršalo šťastie :O)

Svadbu som spolu s mojím drahým dlho pripravovala - keďže som detailistka, všetko muselo byť ako inak bezchybné a minimálne na 100%. Najťažšie to mala asi moja najbližšia rodinka, ktorá so mnou všetko prežívala - najmä moja maminka, bez pomoci ktorej by som to asi len ťažko zvládala a ktorej chcem zároveň týmto za všetko poďakovať. Výber dodávateľov nebol jednoduchý, ale aj vďaka nim všetko prebehlo bez problémov a predčilo naše predstavy. A keďže sme všetko zariadili ešte pred svadbou tak, aby sme už počas nej nemuseli nič riešiť, celú svadbu sme si poriadne užili a máme len tie najkrajšie spomienky.

Špeciálne ĎAKUJEM patrí najmä: mojim rodičom za všetku trpezlivosť a pomoc pred, počas aj po svadbe, mojej družičke Hanke za pomoc a "pravú ruku" na svadbe, Ivanke Janskej z agentúry Your Way za čítanie mojich myšlienok, fotografovi Martinovi Žilkovi za super atmosféru a nádherné fotky a všetkým ostatným dodávateľom a rodine za to, že na tento deň budeme spomínať len v tom najlepšom.

FOTO PROSÍM NEKOPÍROVAŤ!!!

Obrad - konal sa na zámku v Smoleniciach. Sobášiaci boli veľmi milí - vo všetkom nám vyhoveli, príhovory sme nechali v ich réžii a boli naozaj krásne. Bez problémov nám pustili aj našu hudbu - pri príchode sme mali klasiku - svadobný pochod, počas podpisovania pieseň z filmu Cindy (Bonnie Bianco & Pierre Cosso - Stay) a počas gratulácii zasa Wet Wet Wet - Love Is All Around. A všetky sadli tak ako mali :O)
Hostina - Horský hotel Istota v Kučišdorfskej doline pri Pezinku. Moderný hotel v krásnom horskom prostredí. Vychádzali nám vo všetkom v ústrety, jedlo bolo výborné, obsluha ochotná, popri povinnom odbere sme si mohli doniesť aj vlastné pitie a koláčiky či slané pečivo. Prevádzkar nás pri príchode originálne privítal a počas hostiny na všetko dohliadal. Boli sme maximálne spokojní.
Fotograf - Martin Žilka, photomartini.com - veľmi príjemný, charizmatický a spontánny človek, ktorý vie zachytiť ten správny okamih neštandardným spôsobom - skutočný profesionál. Na fotení nám spravil vynikajúcu atmosféru - na obrad sme išli absolútne uvoľnení. Hoci ja som sa pred svadbou veľmi rada nefotila, fotenie sme si aj s manželom naozaj užili. Pri výbere fotografa sme si dávali záležiť a s Martinovou prácou sme nadmieru spokojní. Je to pán fotograf s veľkým F. Spravil nám aj prezentáciu zo svadby - už aj s fotkami zo svadobnej cesty :O)
Svadobné šaty - salón Mia Sposa v Bratislave. Mali tu najkrajšie šaty (a to som obehla všetky bratislavské salóny a okolie) - novučičké, čistučké a hlavne veľký výber v krásnych priestoroch. Moje krémové som ale "spoznala" hneď :O) Poradenstvo aj ochota na jednotku s hviezdičkou.
Popolnočné šaty - salón Michelle v Bratislave. Uvažovala som, či sa v nich nebudem aj vydávať - tak sa mi páčili, ale biela je predsa len biela :O)
Ženíchov oblek - Modev v bratislavskom Poluse - zháňali sme ho asi 3 mesiace
Výzdoba, živé kvety a všetky doplnky - Ivanka Janká z agentúry Your Way - maximálne ochotná, spoľahlivá a milá kočka s veľkým srdcom, skvelými nápadmi a nekonečnou fantáziou - zabezpečila všetko - od výzdoby, cez obrúčky, kyticu, pierka, podbradníčky, ozdobu na tortu až po svadobné albumy či ďakovné magnetky. Veľmi nám uľahčila všetky prípravy a hlavne - vždy vedela, čo chcem (aj keď som to ja sama niekedy nevedela) a zvládala aj moju nerozhodnosť a vymýšľance :O)
Hudba - DJ Ivan Butko - zahral všetko čo sme chceli my aj naši hostia - od valčíkov, cez malú dávku dychovky až po najnovšie hity, atmosféra bola výborná, všetci sme sa skvelo bavili
Make - up - Lenka Mičunková zo salóna Tina v Pezinku - veľmi šikovná, milá a príjemná kočka, vedela presne, aký make-up na svadbu chcem, aby som to bola naozaj ja. Make-up mi vydržal bez problémov až do ďalšieho dňa.
Nechtíky - Anka Kotešovcová - hodili sa presne k šatám a Anka mi spravila aj krásnu zlatú gelovú ružičku na prštek s obrúčkou :O)
Svadobná kytica - Ivanka Janská z agentúry Your Way - kytica ďaleko predčila moje očakávania a keď som ju prvýkrát zbadala, neverila som, že je naozaj moja. Pre mňa bola dokonalá a bolo mi ľúto, že mi nezostane navždy.
Svadobný účes (nevesta aj ženích) - moja kaderníčka Martinka Ďurišová z kaderníctva v Lednických Rovniach. Prišla kvôli mne až do Smoleníc, aby mi vyčarila na hlave hotové umelecké dielo - 200%-ná spokojnosť, ostatne ako vždy :O)
Obrúčky + vankúšik - agentúra Your Way, o obrúčkach sme mali predstavu, len sme nezohnali nikoho, kto by nám vedel vyrobiť presne podľa obrázka, nakoniec keď sme videli naše, na obrázok sme rýchlo zabudli :O) Sú z bieleho zlata, moja s troma briliantmi.
Svadobná torta - pani Štiglicová z Kráľovej pri Senci - torta bola krásna a chuťovo bezkonkurenčná; ozdobu na vrch torty a zlaté ružičky na ozdobenie poschodí zabezpečila agentúra Your Way
Svadobné auto - agentúra DA SK - milý šofér, prišiel dokonca asi o 30 minút skôr než sme sa dohodli, ochotne nás vozil všade kam sme potrebovali a hlavne jazdil bezpečne
Výzdoba svadobného auta - Ivanka Janská, agentúra Your Way - presne tak som si to predstavovala
Topánky nevesta - salón Mia Sposa v Bratislave (a ako nevesta, ktorá si zo salónu požičala šaty, som dostala aj zľavu)
Topánky ženích - obuv Admar v Optime v Košiciach
Svadobné poháre - Praha, nápis mien a dátumu svadby zabezpečila agentúra Your Way
Podbradničky - agentúra Your Way
Pierka - ženích, maminky a moja teta ako svedok mali pierka zo živých kvetov, ostatní hostia látkové so zlatou ružičkou, ockovia rovnako látkové so zlatou ružičkou, avšak väčšie než ostatní - všetky pierka zabezpečovala agentúra Your Way
Magnetky s našou fotkou - dávali sme ich hosťom ako poďakovanie po svadbe - zabezpečovala agentúra Your Way

svadobný účes - ešte počas príprav na hoteli
Svadobný účes - ešte počas príprav na hoteli
pred hotelom už na nás čakalo naše svadobné autíčko - krásne ozdobené (agentúra Your Way) a milým šoférom
Pred hotelom už na nás čakalo naše svadobné autíčko - krásne ozdobené (agentúra Your Way) a milým šoférom
ozdôbka na kľučkách auta
Ozdôbka na kľučkách auta
svadobné pierka - pre ženícha, maminky a moju tetu, ktorá mi bola za svedka
Svadobné pierka - pre ženícha, maminky a moju tetu, ktorá mi bola za svedka
svadobná kytica - bola jednoducho nádhernáááá
Svadobná kytica - bola jednoducho nádhernáááá
naše svadobné topánočky
Naše svadobné topánočky
bezkonkurenčná vlečka - pritanci sa dala vypnúť
Bezkonkurenčná vlečka - pritanci sa dala vypnúť
moje šatičky - v priestoroch Smolenického zámku som sa cítila ako skutočná princezná
Moje šatičky - v priestoroch Smolenického zámku som sa cítila ako skutočná princezná
jedna z našich najobľúbenejších - dali sme si ju urobiť aj na magnetky, ktoré sme dávali hosťom ako poďakovanie za svadobné dary a za to, že boli v tento deň s nami
Jedna z našich najobľúbenejších - dali sme si ju urobiť aj na magnetky, ktoré sme dávali hosťom ako poďakovanie za svadobné dary a za to, že boli v tento deň s nami
moja obrúčka - na nechte zlatá gelová ružička
Moja obrúčka - na nechte zlatá gelová ružička
vankúšik s obrúčkami - oboje od Ivanky Janskej z agentúry Your Way, v Smoleniciach nám k nim dali ružičku :O)
Vankúšik s obrúčkami - oboje od Ivanky Janskej z agentúry Your Way, v Smoleniciach nám k nim dali ružičku :O)
svadobná torta - bola ešte krajšia než som plánovala... a hlavne bola vynikajúca! Každé poschodie bolo inej príchuti - spodné čokoládovo-orieškové, stredné karamelové a vrchné ovocné.
Svadobná torta - bola ešte krajšia než som plánovala... a hlavne bola vynikajúca! Každé poschodie bolo inej príchuti - spodné čokoládovo-orieškové, stredné karamelové a vrchné ovocné.
svadobné poháre - kúpila som ich v Prahe, akurát mená a dátum sme už nechali dopísať na Slovensku - zabezpečila agentúra Your Way
Svadobné poháre - kúpila som ich v Prahe, akurát mená a dátum sme už nechali dopísať na Slovensku - zabezpečila agentúra Your Way
jedlo nielen výborne vyzeralo, ale aj chutnalo
Jedlo nielen výborne vyzeralo, ale aj chutnalo
naše podbradníčky
Naše podbradníčky
motýliky na záclonách
Motýliky na záclonách
výzdoba bola ladená do zlata
Výzdoba bola ladená do zlata
po polnoci
Po polnoci
švédske stoly po polnoci - čokoládová fontána s ovocím nesmela chýbať a bola jednou z hlavných  atrakcií večera
Švédske stoly po polnoci - čokoládová fontána s ovocím nesmela chýbať a bola jednou z hlavných atrakcií večera
náš DJ
Náš DJ
výborne sme sa bavili
Výborne sme sa bavili
a tu sme všetci
A tu sme všetci


Reklama