Rozhodli sme sa,že našu lásku spečatíme 30.08.2008, i keď je to ešte ďaleko, pomaly začínam s prípravou, chodím ešte do školy a aby sme to pekne stihli a na náš deň nezabudli. Najprv sme sa rozhodlovali nad dátumom 2.8.2008, ale sálu som už mala obsadenú, tak sme to posunuli.. Sálu máme, hudbu tiež a aj dobrého fotografa, už som videla jeho prácu, tak verím, že ma nesklame. Pridávam zopár foto, čo ma zaujalo, výsledok potom uvidíte vo svadobnom albume o rok. Výzdobu chceme cyklamenovo - zlatú, s tou mi pomôže moja susedka, ktorá organizuje svadby.

7.1.08
no, ani sme sa nenazdali a pomaly sa téma " svadba" u nás skloňuje častejšie. Do dnešného dňa máme: sálu - už nám dali aj výber z menu, kameramana, fotografa, hudbu.
Pravidelne navštevujeme kňaza - na Veľkú noc bude miláčik už pokrstený. Mám kúpené popolnočné topánky a chystám sa konečne hľadať látku na moje šaty po polnoci. Kamoška, čo sa mi stará o výzdobu som ju zasvätila do ďalších vecí, čo potrebujem ( pierka pre hostí, svadobné poháre, podbradníky pre nás,...).
15.1.08 Mam doma svadobný bedeker, ktorý je super pomocník.
26.02.08
Svadobné auto, koláče, kaderník, vizáž - zaistené. Kúpila som si svadobné topánky, svadobnú bižutériu. Pomaly kupujeme alkohol, tak sa to už podobá pomaly na svadbu.
14.03.08
Kúpené popolnočné šaty, presne také aké som chcela, cyklamenové. Zaistené svadobné šaty a máme vybraté oznámenia, objednávku dáme v máji.
Za posledny mesiac sa u nas vela udialo - a svadbu prekladame na 1.8.09..a to z dovodu, ze snubencovi zomrel ocko 17.6.08...zivot niekedy prinasa krute a nestatne chvile...