Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Lucia Oravcová a Ján Habáň   svadobný album

lucy_jany  •  38 fotiek  •  12. okt 2008, v Jacovciach, okres Topoľčany

Aká bola svadba:

Týždeň pred svadbou stresy, ako všetko postíhame a ako to dopadne no a vo svadobný deň, ktorý bol najkrajší v mojom živote, všetko klaplo super, až na pár drobností. Všetci boli veľmi spokojní s priebehom celého dňa, môžem povedať: stálo to za to.
Ďakujem mojim milovaným rodičom, že mi pomohli a zariaďovali, bez nich by som to nezvládla a samozrejme aj manželovým rodičom. Všetci sa snažili a organizovali no a zvládli to na jednotku. ĎAKUJEM !!!

Svadobné šaty: Salón Regina v Topoľčanoch - príjemné vystupovanie pani majiteľky, ochota poradiť, boli by mi obliekli všetky šaty, na ktoré by som si ukázala.
Účes: Kaderníctvo Daniela v Topoľčanoch - pani Danka mi vybrala vhodný odtieň tónovacieho šampónu a urobila perfektný účes.
Líčenie: Kozmetika Lucy v Topoľčanoch - Lucka Naštická - šikovná kočka, stačil jej jediný krátky pohľad a nalíčila ma stopercentne bez usmernenia.
Obrúčky: Zlatníctvo Anda v Topoľčanoch.
Svadobná hostina: Reštaurácia Jazmin na Duchonke - neveľká sála, no v pohode sme sa zmestili, schuti si zatancovali, dievčatá nás obsluhovali ochotne a s úsmevom na tvári, za čo si zaslúžia vďaku.
Výzdoba sály, svadobná kytica, pierko, kytica na auto - Kvetinárstvo Jasmin v Topoľčanoch -výzdoba bola úchvatná, môžem len chváliť.
Hudba: M-trio z Topoľčian + starejšia Zuzka Martišková - urobili vynikajúci zábavu, fantasticky hrali, môžem len doporučiť. Starejšia jednotlivé kroky výborne organizovala a super nás zabávala.
Foto: Daniel Hubinský z Topoľčian - fotil jeho kolega, kvalitné a pekné foto, bolo z čoho vyberať. Navyše obaja páni mali príjemné vystupovanie, takže dobrá spolupráca.
Kamera: Alica Káčerová z Topoľčian - všetko pekne zosnímala a urobila skvelý film bez zbytočných záberov a na záver úžasný zostrih. Pri pozeraní sa mi tlačili slzy do očí. Na svadbe sa dokonca podieľala na zábave spolu so starejšou, a bola skrátka super.Reklama