Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

luciahanka Aktívny

Svadba bola 23. júna 2018 okres Ružomberok  • 

 • Náš svadobný deň bol jednoducho nádherný, krásny, úžasný, plný radosti, úsmevov, lásky, ale aj dojemných chvíľ a slzičiek šťastia. Bol to ten najkrajší deň v mojom živote😍, ktorý by som si určite ešte párkrát zopakovala (samozrejme, s mojím manželom).
  Počasie nám síce nevyšlo podľa našich predstáv (v náš svadobný deň sa ochladilo na 13°C), ale v konečnom dôsledku nám chladnejšie počasie padlo vhod, najmä počas zábavy a tancovania. Najhoršie to bolo, keď sme čakali pred kostolom- kvôli meškaniu omše pred nami sme von čakali dlhšie ako sme predpokladali a moje pery žiarili fialovo-modrou farbou⛄.
  Celú noc pred svadbou som ani nemohla spať, bola som trochu nervózna, ale bola to taká pozitívna nervozita, nedočkavosť a napätie z očakávania, čo nám celý svadobný deň prinesie😏.
  Z celého dňa som sa najviac tešila na moment, keď ma môj Štefan prvýkrát uvidí v svadobných šatách ... Samozrejme sa to nezaobišlo bez slzičiek, ale to k tomu patrí😘 .
  Svadobné fotenie sme si obaja veľmi užívali a som rada, že nám pri ňom robila spoločnosť moja sestra s priateľom, bolo to trochu odviazanejšie a uvoľnenejšie. Fotenie dopadlo na výbornú, keď sme fotili v exteriéri (Čutkovská dolina) bolo oblačno a trošku nám vykuklo aj Slnko a keď sme fotili v interiéri (Kostolík v Ludrovej) začalo nám pršať. Dokonale načasované.
  Krásnou a dojemnou časťou dňa bola aj odobierka, ktorá sa začala smiechom a srandičkami, pokračovala slzami pri poďakovaní rodičom a požehnaní a skončila malým prípitkom v kruhu našich najbližších.
  Najviac nervózni sme boli obaja z kostola💒. Obávali sme sa, či všetko prečítame a povieme v poriadku, ale obavy boli zbytočné. Aj vďaka p. kaplánovi dopadlo všetko veľmi dobre a približne o 16.30 hod. sme už boli oficiálne pán a pani Sebešovci❤.
  Cesta do miesta svadobnej hostiny bola zábavná a obaja sme si ju naplno užívali, pretože mamina so sestrou nám pripravili prekvapenie v podobe novomanželských plechoviek, ktoré nám cestou štrngali ako konské podkovy.
  Svadobná hostina sa začala tradičným privítaním, rozbíjaním taniera a prenesením nevesty (manžel to zvládol bez ujmy). Svadobná večera bola výborná👌, veľmi sme si pochutili a bolo to asi poslednýkrát počas dňa, kedy sme kľudne sedeli a užívali si prítomný moment.
  Nasledoval náš novomanželský tanec💃, ktorý sme si doma trochu nacvičili a ktorý bol doplnený konfetami🎉, o ktorých sme nemali ani tušenia. Zvyšok hostiny ubehol akoby mávnutím čarovného prútika - krájanie torty, tanečné kolá, vyhodnotenie svadobného binga, ktoré sme si pripravili pre hostí, večerné bufety, ohňostroj, začepčenie (bolo to nádherné), venčekový tanec, program pre hostí, tancovačka ... a zrazu boli 4.00 hod. ráno a postupne sme vyprevádzali posledných vytrvalých hostí.
  Náš svadobný deň💑 ubehol tak neskutočne rýchlo, až mi je to ľúto, že som si nemohla každý jeden jediný okamih vychutnať plnými dúškami a naplno nasávať atmosféru všetkých okamihov. Na náš deň mám len tie najkrajšie nezabudnuteľné spomienky.
  ĎAKUJEM môjmu manželovi za prekrásny svadobný deň a celej našej rodine, že s nami oslávili náš krásny deň. Aj vďaka nim bola atmosféra celého svadobného dňa nezabudnuteľná, nádherná a taká krásna💕 💖.
Lucia a Štefan - 23. júna 2018 - okres Ružomberok - 127 fotiek
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
luciahanka
Ahojte žienky 😘 Náš svadobný deň, krok po kroku bude na mojom blogu rozdelený do štyroch článkov. Prvý článok z edície "Wedding day" 👰 🤵 si môžete prečítať po kliknutí na tento odkaz ❣️: https://lucia-lifestyle.blogspot.com/2018/08/we... ❣️
luciahanka
Ahojte kočky🙋 Musím sa Vám pochváliť, že svadbu máme úspešne za sebou, už 6 dní som pani Sebešovou❤ Pomaly si zvykám na status "manželky" a na nové priezvisko a podpis😜. Svadba bola nádherná, krásna, emotívna, dojímavá a my sme sa obaja cítili šťastne, neskutočne šťastne. Všetko prebiehalo bez problémov, komplikácií a stresu. Celý deň sme si užili a stále sme... Zobraz celú správu
luciahanka
Ahojte milé nevestičky👰 Dni do svadby už odpočítavam ako sekundy do Nového roku🤩. Na mojom blogu som v rámci trošky voľného času spracovala posledný článok z edície "Wedding inspiration", v ktorom sa dozviete, ako približne bude vyzerať celý môj svadobný look👰 Ak máte záujem, kliknite na tento odkaz❤: http://lucia-lifestyle.blogspot.com/2018/06/wed...
luciahanka
Lucia Štefan
Registrácia: jún 2017
Bydlisko: okres Ružomberok
Príspevkov: 0
Inzerátov: 1
Priatelia: 2
2 1 0 dní
po svadbe.