Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

loovely Aktívny

Svadba bola 16. júla 2016 okres Prešov  • 

  • 16.júl 2016 všetko sa to začalo skoro ráno, keď pršalo mrholilo...
    Ale pekne po poriadku, malá rekapitulácia zoznámenie rok 2007 na diskusnom krúžku - gymnázium, chodenie 5.3. 2011, zásnuby 28.10.2016 (odkaz na video) https://www.youtube.com/watch?v=cGtJizPafX4 a po 5 rokoch spolu, prišiel deň D ... a bola svadba.
    Hneď od začiatku plánovania svadby sme sa s manželom zhodli na tom, že súčasťou svadby budú len tie zvyky, ktoré sú nám blízke a nebudú nanútené "ale veď to tak musí byť" ...nie nemusí (vynechali sme odobierku, stretávanie hostí pred obradom). Ďalším čím sme sa pri plánovaní svadby riadili bolo, aby celý priebeh svadby bol čo najjednoduchší a tak všetko prirodzene a nenútene na seba nadväzovalo.
    Deň pred svadbou som spolu s krsnou a family vytvorila v reštaurácii vlastnú výzdobu, ktorá vyšla presne podľa predstavy jemne ružová doplnená živými kvetmi. Nechcela som tuctovú výzdobu, kde vám za kopec peňazí, dajú všetko čo chcete ale účel to nakoniec nesplní.... veď biele návleky na stoličke spolu s mašľami po pol hodine sa zosúvajú, padajú. Rezané kvety o týždeň vyhodíte (moje v črepníkoch mi kvitli do konca septembra a rozdala som ich svadobným mamkám a babkám). Zobrali sme všetko čo som vyrobila, nakúpila a čo dom dal (lampáše, vence, dekorácie). A zdobili a zdobili, candy bar mi pripravila krstna s kamoškou a taktiež pripravili fotokútik. Po vyzdobení reštaurácie sme sa presunuli do kostola, kde sme taktiež s family pomocou všetko jemne vyzdobili.
    Svadba sa začala obradom v kostole, k oltáru ma viedol manžel...prišlo nám to také prirodzené veď predsa my dvaja sa chceme zobrať. Obrad bol veľmi pekný nakoľko mal kázeň manželov bratranec a počas podpisovania nám operný spevák zaspieval Ave Maria. Hostina sa zahájila rozbitím taniera, manžel otoril šampanské sabrážou a preniesol ma k svadobnému stolu. Musím však priznať, že to upršané počasie malo za následok úžasnú nespútanú zábavu našich hostí, keďže sa počas zábavy mohli schladiť na terase reštaurácie, a načerpať novú energiu do tanca. Pred polnocou prišiel folklórny súbor s programom čepčenia, ktorý vytvoril neopakovateľnú atmosféru, kedy som medzi všetkými uprenými pohľadmi hostí, ktorí sa zišli do úzkej blízkosti, hľadala svojho už manžela. Tak a po redovom tanci a zabávalo až do rána :)
Príspevky pre registrovaných užívateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
loovely
Petra Ján
Registrácia: júl 2013
Bydlisko: okres Prešov
Príspevkov: 4
Inzerátov: 0
Priatelia: 9
6 8 1 dní
po svadbe.
Páčia sa mi tieto fotoblogy (4)