Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Zuzana a Martin   svadobný album

lindustek  •  32 fotiek  •  23. máj 2008, v Topoľčanoch, okres Topoľčany

Aká bola svadba:

Bol super, určite naň nikdy nezabudneme:)
Rada by som sa poďakovala hlavne našim rodičom, ktorý nám pomohli s prípravami, a bez nich by to určite nebolo take krásne aké to bolo... Ďakujeme!!! Veľké ďakujem partí aj našim kamarátom, ktorý boli pri prípravach na náš veľký deň, zvlásť mojim družičkám, ktoré mali so mnou trpezlivosť (LuckaP.,Lucka CH.,Janka J.,Ivka A.)... diky baby:)
Pôvodne som sem žiadne fotky dávať nechcela, ale povedala som si, že to skusim a pre inšpiraciu sem pár foto dam :) Napriek tomu Vás prosím, nerozširujte a nekopírujte naše fotky do prípravnych albumov. Ďakujeme ...

ŠATY: La Sposa-Miereia, požičané v salóne Nicol v Nitre (veľká spokojnosť, milá obsluha)
ÚČES: kaderníčka Janka (doniesla som si na obrázku ako si to predstavujem a vykuzlila presne to čo som chcela... (veľká spokojnosť - šikovná baba), môžem iba odporučiť!!!!
MAKE-UP: vizážistka Lucka (PE), skvelá práca, ešte v ten deň som nevedela ako to ma vypadať, ale jej stacilo sa pozrieť a presne vedela co a ako:)SUPER
KYTIČKA: kvetinárstvo v Topoľčanoch, a kytička uplne podla mojich predstáv
OBRÚČKY: robené na zákazku, nadherná práca, dokonca ešte krajšie ako sme chceli:))
HOSTINA: reštaurácia AXA v Topoľčanoch... fantastické jedlo, super obsluha, holky vyzdobili stoly presne podla mojich predstáv... no neviem si už nikde inde ani svadbu predstavit.. Fantasticke!!!
FOTO: manželia Žitňanský z Topoľčian, skvele odvedená práca, veľké ďakujem patrí Katke, ktorá odviedla neskutočne dobrú prácu - su fakt profesionáli !!! Môžem vrelo iba odporučiť!!!
FOTO v sobotu: náš kamarát Rudko:) ktorý tiez odviedol vybornupracu, jeho foto su tie v kostole :)

NAJ
NAJ


Reklama