Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Lenka a Peter   svadobný album

lenka_h  •  31 fotiek  •  2. aug 2008, v Michalovciach, Slovensko

Aká bola svadba:

najkrajší deň v živote...

Svadobná hostina: hotel Družba
Hudba: skupina Avanti z Bardejova, hostia sa výborne zabávali a to je na svadbe predsa najdôležitejšie.
Kameraman: Marek Papcún, boli sme s ním veľmi spokojní. Má kamarátsky prístup a spolu s fotografom boli veľmi zohraní tím, takže pri kamerovaní a fotografovaní sme mali kopec srandy. Vrelo odporúčam oboch.
Fotograf: Milan Bančej, spravil nám nádhernú fotoknihu, každému sa veľmi páčila. Ostanú nám naozaj pekné a nevšedné spomienky.
Svadobné šaty: svadobný salón Annie. Maximálna spokojnosť so šatkami a takisto aj s prístupom majiteliek salónu. Aj popolnočné šatky boli od nich. 100% záruka, že také nikto iný nebude mať :) tieto milé žienky šijú naozaj krásne šatičky.
Svadobný oblek a ženíchove doplnky: Jantex Michalovce, OD Dargov KE
Svadobná kytička a pierko: kvetinárstvo Rado, Tesco. Kytica od Mareka bola krajšia, než som očakávala. 100% spokojnosť, ako inak...
Svadobný účes: kadernícky salón Zlaťa. S účesom som bola spokojná, kučery mi vydržali až do svadobnej cesty.
Svadobné líčenie: kozmetický salón Chameleón. Na skúške som ani nebola, lebo Evke maximálne dôverujem. Nesklamala ani tentokrát. Ak chcete mať vo svadobný deň pohodovú atmosféru, určite odporúčam jej salón, uvarí vám kávičku, navlečie papučky, zapne relaxačnú hudbu a pustí sa do práce. Ani sa nenazdáte a je z vás najkrajšia nevesta na svete :)
svadobné oznámenia: agentúra Uhal
svadobné obrúčky: zlatníctvo Rubín, Košice. Široký výber prstienkov a ochotní predavači. Gravírovanie máte dokonca v cene.

sestra s rodinkou
Sestra s rodinkou
anjelik Simonko :)
Anjelik Simonko :)


Reklama