Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Katka a Peťo   svadobný album

kety75  •  7 fotiek  •  11. júl 2007, v Žiline, okres Žilina

Aká bola svadba:

Náš svadobný deň bol jedným slovom neskutočne NÁDHERNÝ . . .
Plný smiechu, dobrej nálady, milých ľudí ... Dokonca aj počasie vyšlo na 100%.
Nepokazila nám to ani nevestina chrípka a strata hlasu :o)
Splnili sa nám všetky aj tie najtajnejšie sny a túžby o našom veľkom svadobnom dni!
Už viem, prečo tu všetci píšu, že im svadobný deň prešiel veľmi rýchlo, už sme to zažili aj my na vlastnej koži a musíme iba potvrdiť, že to celé naozaj až neskutočne rýchlo ubehlo... !
Ostanú v nás nádherné spomienky a ak sa nám všetky gratulácie naozaj v živote aj splnia, bude náš život jedna rozprávka ... :o))
ĎAKUJEME všetkým za gratulácie!

SVADOBNÉ ŠATY: Salón NIKOL, Národná ul., Žilina - spokojnosť tak na 80%, nejaké úpravy som si na nich musela urobiť sama, korzet sa už na fotení začal párať, no a po troch dňom potenia v posteli s chrípkou som schudla nejaké to kilečko, a tak mi sukňa aj tak padala...

ÚČES: kamarátka Tánička - Salón KATHY, Farská ulička, Žilina - bola som veľmi spokojná, prehovárala ma síce na rozpustené vlasy, no bolo dobré, že sme ich nakoniec vypli dohora, keďže bolo v sobotu dosť teplo a môj účes bol veľmi pohodlný a praktický...

MAKE UP: Majka Tóthová, veľmi milá osôbka. Prvýkrát ma líčila profesionálka, no je to naozaj rozdiel, nič sa nerozmazalo, stačilo len sem - tam prepúdrovať "noštek" :o))

FOTO: úplne všetci svadobčania, od svedka, cez švagra až po môjho synčeka. "Profík"-fotograf bol tiež, kamarát Majo Hluško. Jeho zábery sú OK, no treba na nich ešte čo-to popracovať... Spravili sme ich veľmi veľa, už sme sa všetci smiali, že ich budeme mať viacej ako nejaká "celebrita" ... :o))

HUDBA: Náš "zajednaný" Dj zostal v piatok pred svadbou na infúziách v nemocnici, no urobil aj nemožné a za jeden deň našiel náhradu - kamaráta, hm aj som zabudla ako sa Dj volá :o))
No spokojnosť na 101% ! Bol super, zábava sa začala našim svadobným tancom - valčíkom a skončila sa až o 6-tej ráno ... to hovorí za všetko. Bavili sa úplne všetci od najmladšieho mesačného hosťa až po 80-ročnu starú mamu... :o))

HOSTINA: Hotel Slovan, Žilina. Spokojnosť 100%. Veľmi milá a ústretová pani riaditeľka Šurinová, ochotný personál, obsluha... Priestor ideálny tak pre 40 až 60 hostí. ODPORÚČAM

VIDEO: Manželia Ela a Peťo, Žilina, keď sme videli DVD z iných svadieb, čo natáčali, bolo to naozaj super, žiadne strihy v polovičke slova, v strede pesničky... Ten ich je ako taký film, jeden záber točený z dvoch uhlov ... no už sa teším! A mala som sa aj na čo, už ho máme doma a DVD je fakt SUPER! Vrelo ODPORÚČAM! Aj keď sú dosť vyťažení, skúste, kontakt je: www.arjan.sk, sú naozaj No1.

KOLAČE A TORTA: staršie cukrárky, jedna z Trnového = torty, boli veľmi chutné, koláče pani z Bytčice a nová cukrárenská výroba v Tepličke nad Váhom, koláčiky boli šikovné maličké, farebné, každý ináč chutil aj vyzeral, mali sme 7 preložiek a veľmi veľa druhov.

SVADOBNÉ AUTO: Audi 8, "chameleón" - to sa najviac páčilo môjmu synovi. Samozrejme aj nám!

Môj synček mi povedal nádhernú vetu: "Mamička, dnes je môj najšťastnejší deň v živote!" To bolo to najkrajšie a najúprimnejšie, čo som mohla v svoj veľký Deň počuť... aj mi slzičky vyhrkli!
Môj synček mi povedal nádhernú vetu: "Mamička, dnes je môj najšťastnejší deň v živote!" To bolo to najkrajšie a najúprimnejšie, čo som mohla v svoj veľký Deň počuť... aj mi slzičky vyhrkli!
Kytica - frézie nádherne voňali
Kytica - frézie nádherne voňali
Únos nevesty - našiel si ju veľmi rýchlo (Holiday Inn)
Únos nevesty - našiel si ju veľmi rýchlo (Holiday Inn)
Niečo modré ... až na to, že mi stále padal, treba dopredu vyskúšať ...
Niečo modré ... až na to, že mi stále padal, treba dopredu vyskúšať ...
Výslužkové vínko
Výslužkové vínko
Svadobné poháre
1Svadobné poháre
SAMOS :o)
SAMOS :o)


Reklama