Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Alexandra Prokopyová a Ladislav Žudel   svadobný album

karakula  •  37 fotiek  •  20. okt 2012, Svit, okres Poprad

Aká bola svadba:

Svadba bola krásna a dopadla až nad očakávania :-) Ďakujem všetkým za pomoc a rady.

Odporúčam dodávateľov:

Fotograf Ľuboš Prager - Luboško nám urobil nádherné fotky, sme s nimi veľmi spokojní. Ďakujeme veľmi pekne za snahu a námahu...mal si to ťažké s nami :-)
Hostina SPOLCENTRUM SVIT - Super prístup a ochota, pani nám poradila vo všetkom veľmi dobre. Jedlo chutilo, síce predjedlo na prvý pohľad hrúza ale chutilo super :-)
Civilný obrad Kežmarská hradná kaplnka - Krásne miesto a prostedie...nenechajte sa odbiť pracovníčkami matriky, ktoré sa snažili ma presvedčiť, že nám tam bude hrozná zima už v októbri :-)
Torta Cukráreň Domenico - Torta bola podľa mojich predstáv, nádherná a chutila ešte lepšie. Odporúčam a ďakujem za námahu.
Svadobné šaty Lenka Wolfová - Šaty som mala šité na mieru presne podľa mojich predstáv, bola som s nimi veľmi spokojná...Ak by mal o ne niekto záujem, ozvyte sa.
Svadobné obrúčky Zlatnictvo Rubin Košice - Obrúčky sa nám zapáčili na prvý pohľad :-) Sme s nimi spokojní.
Výzdoba LEILLA wedding agency - Spokojnosť, ústretovosť...veľa ľudí chválilo výzdobu.
Kvety Veľkosklad Kvety Victor Poprad - Kytica bola krásna, bola som z nej unesená a ikebany nádherné taktiež. Ďakujem za super prácu.
Dj Dj,moderátor na vašu svadbu Celé Slovensko. - Vytvoril perfektnú atmosféru na našej svadbe. Všetci sme sa skvelo zabavili až do rána a urobil aj krásne osvetlenie...boli sme veľmi spokojní a aj hostia si ho chválili...vrelo odporúčam :-)
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None


Reklama