Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Jarka Pohorelcová a Majko Martinčík   svadobný album

jajuska  •  34 fotiek  •  15. okt 2006, v Dúbravách, okres Detva

Aká bola svadba:

Bol to náš najkrajší deň v živote. Niečo nádherné, proste neopísateľné. Mal len jednu chybu, že tak neuveriteľne rýchlo ubehol. Počasie nám vyšlo ako na objednávku, celý deň svietilo a príjemne nás zohrievalo slniečko.

Reštaurácia Vígľaš pod zámkom - milý a ochotný personál za výbornú cenu. Každému odporúčam
Svadobné šaty: Šité v módnom salóne na Sliači - p. Miriam Koreňová, veľmi milá a ochotná žienka.
Kameraman: Mgr. Marián Vaco z Kováčovej, veľmi milý, priateľský a šikovný pán. Kazeta a DVD sú nad naše očakávania, naša spokojnosť je 100%. Môžeme určite odporučiť.
Kytica pre nevestu: Pani Ľudka Vacová z Kováčovej, šikovná, milá mladá pani. Kyticu som mala nádhernú, presne podľa mojich predstáv a ešte krajšiu. Veď posúďte sami. Cena bola oveľa nižšia ako som čakala. Takisto odporúčam.
Fotografka: Gabika Halajová, Vígľaš - Pstruša, takisto šikovná, zlatá žienka. Výborne nás naladila a odhodila z nás celý ten stres.
Hudba: Paprčkovci starší z Hriňovej, boli sme veľmi spokojní, milí páni, ktorí nám vytvorili perfektnú hudobnú a tanečnú atmosféru. určite odporúčam.
Starejší: Pán Milan Mitter z Hriňovej - zlatý a milý pán, bez ktorého by som si našu svadbu nevedela ani predstaviť. Vie všetko výborne zorganizovať. Určite ho všetkým odporúčam.

Takisto ďakujeme našim rodičom, krstným rodičom, mojej birmovnej krstnej mame Danke, jej manželovi Majkovi a všetkým ostatným, ktorí nám so svadbou pomáhali.Reklama