Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Janka Gallovičová a Jožko Ďuračka   svadobný album

jajaajojo  •  50 fotiek  •  22. jún 2009, v Novej Dubnici, okres Trenčín

Aká bola svadba:

Ťažko popísať tento úžasný deň slovami, snáď len úžasný deň tvoriaci množstvo nádherných spomienok. Aj keď nesvietilo slniečko ako sme si veľmi želali tento deň nám rozžiarilo množstvo iných vecí. Všetko dopadlo nad očakávanie dobre a naši hostia sa perfektne bavili. Čo povedať, snáď len toľko, že toto treba zažiť...

Svadobné šaty a doplnky: salón Amaro Dubnica nad Váhom
Kytičku mi pripravil Guru presne podľa mojich predstáv...
Svadobné topánky: svadobný salón Innessa Dubnica nad Váhom
Výzdoba sály a svadobné topánky: svadobný salón Innessa - niečo nádherné čo dokázali urobiť s tou sálou! Môžem iba pochváliť, stretla som sa len s príjemným prístupom a ochotou
Svadobný oblek: OD Prior Trenčín
Obrúčky: OD Fix Dubnica nad Váhom
Hudba: hubobná skupina Kompromis z Lednice-klobúk dole, títo ľudia nám tak perfektne zabavili ľudí, že som žasla. Až na moje prekvapenie, spokojní boli všetci, ako mladší, tak aj starší hostia! Chlapci a slečna, ďakujeme!!!
Vlasy: kaderníctvo Armani Trenčín- Ľubka si skutočne profesionálka, s účesom som bola veľmi spokojná a cítila som sa u Vás veľmi dobre, možem len odporučiť!
Foto: Peťo Mrázik-veľmi milý, príjemný a ústretový pán, sme radi, že si nám tento deˇn mohol zachytiť zrovna ty! Ďakujeme, fotky sú geniálne!Odporúčam!
Kamera: pani Popelárová Nové mesto nad Váhom - taktiež veľmi príjemná pani plná skvelých nápadov.... Môžem len odporučiť!
Špeciálne ďakujem patrí našim rodičom, ktorí nám ochotne pomáhali ako s prípravami, tak aj počas nášho svadobného dňa!
Dúfam, že som na nikoho nezabudla, skutočne sme boli so všetkým veľmi spokojný. Ešte raz ďakujeme...Reklama