Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Petra a Martin   svadobný album

iron_lady  •  20 fotiek  •  31. aug 2013, Košická Nová Ves, okres Košice

Aká bola svadba:

Svadba bola nádherná ... bol to náš najkrajší deň v živote. Všetko išlo tak pekne ale až príliš rýchlo, minimálne 5 hodín by sme v ten deň privítali naviac. Samozrejme sa to nezaobišlo bez problémov a komplikácií :) Ako keď nám prišlo auto bez svadobných ŠPZ lebo nato prosím pekne zabudli :D a skoro ich ani šofér nezohnal behal po celých KE kvôli čomu sme nestihli ani fotenie :) ktoré by sme aj ták nestihli lebo ženích sa preháňal s tortami do sály a späť :D
Aj napriek tomu to bol nádherný deň s príjemnými obavami a stresom, ktorý sme si vychutnali naplno. Obrad bol tak krásny, ďakujem p. kaplánovi, ktorý urobil všetko preto aby sme s radosťou vstúpili do stavu manželského, bol priateľský a hlavne vtipný, počas celej omše nás rozveseľoval aby z nás opadol stres. Sme radi, že sme to takto hrdinsky zvládli, hoci celú tú hodinu som mala v brušku neporiadok :) Teda aspoň do sľubu, potom už stres opadol :)
Hostinu si všetci hostia s nami na čele užili, hudba hrala nonstop, nohy nás boleli :) Personál, ktorý sa o nás staral bol prvotriedny, nič nám nechýbalo patrí im veľká vďaka zato, že to s nami vydržali do pol siedmej rána :) ďakujem všetkým hosťom :) úžasne sme sa s nimi zabavili a tento deň si perfektne užili.
SVADBA je najkrajší deň v živote dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli stráviť zvyšok života spolu. ĎAKUJEME všetkým, ktorý sa akokoľvek na tomto dni zúčastnili.

Odporúčam dodávateľov:

Hudobná skupina DJ Fero Vargovčák - Perfektný človek s veľkým srdcom, najlepšie vizitka DJa je plný parket, čo v našom prípade to bol úspech na 100%. Ďakujeme
Kostol Rímsko-katolícky kostol sv. Gorazda v Košiciach - Úžasný prístup farára aj kaplánov, veľmi záživná náuka, ktorá nám priniesla iný pohľad na život, pripravila nás na spoločnú cestu a bola aj sranda :) Získali sme mnoho skvelých rád ...a vybavili za nás všetku byrokraciu.
Hostina Reštaurácia Magnólia Košická Nová Ves - Krása, krása a ešte raz krása. Výzdoba bola nádherne spracovaná, prístup personálu a hlavne prevádzkarky priateľský. Patrí im veľká vďaka, hlavne zato, že s nami vydržali do pol siedmej rána :D
Catering Reštaurácia Magnólia Košická Nová Ves - Jedlo bolo krásne naaranžované a veľmi chutné, všetko sa zjedlo čiže to svedčí samo o sebe :)
Poháre SvadobneOzdoby.sk
Svadobné auto BMW - Eurobus taxi služba - požičovňa svadobných áut
Torta Cukráreň Čečejovce
Koláče Cukráreň Čečejovce - Veľmi chutné :)
Víno Spirits
Svadobné šaty Svadobný salón MAGGIE - Spokojnosť 200 %
Ženíchov oblek Butik Daniel Košice - Šité na mieru, krása :) určite sa oplatí ...
Ženíchove doplnky Butik Adam Košice
Účes Anita Hair Studio, Kosice - Anitka je skvelá baba, budete sa u nej cítiť aj popri tom predsvadobnom strese veeeeľmi príjemne :) A jej práca je bezdebaty geniálna.
Svadobné obrúčky KIM GOLD s.r.o. - Obrúčky krásne a výnimočné ... ale žiaľ prístup obchodného zástupcu nás sklamal.
Kvety Kvety Flos Košice
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Menovky :D
Menovky :D
None
None
None
None
None
None
None
None
None


Reklama