Created by Wedding Favors

Predbežne som začala plánovať už apríl/máj 2010, t.j. surfovanie po internete a hľadanie inšpirácii. Teraz je jún a mám zabezpečené: ...
Termín svadby, pevný a dojednaný - Turzov dom v Banskej Bystrici. Je za to príplatok (70€) ale je k dispozícii horné poschodie na fotografovanie a je to tam zariadenie v meštiackom štýle. Máme vybraté obrúčky (cca 350 €) už stačí len objednať a mali by prísť do cca 2 týždňov ... ideme objednať v auguste.
Je kúpený svadobný oblek pre partnera (70 €), mám zabezpečené poplnočné šaty (85€), navrhnuté oznámenia, ktoré idú do tlače v júni.
O dva dni mi prídu na skúšku svadobné šaty (140€).
Už som presondovala možné miesta pre hostinu po celej Bystrici ... budeme mať 40 ľudí .... do posledného výberu prešlii .. učilište v Sásovej, reštaurácia v Kremničke a reštaurácia "pod" sporiteľňou na sídlisku pri Kauflande ... bohužiaľ nemám dodácie na svadbu a musíme počítať každý cent. Tu ma to bude stáť 13 - 24 € na osobu ...
Kúpené sú už pierka pre svadobčanov, stáli 8 € a je ich 100 ks ... Oblek, popolnočné a pierka sme kupovali v Polsku ... svadobné sú z výpredaja svadobného salónu.
Fotogram je dojednaný (cca 170 €) - radím, zabezpečte si ho čo najskôr :-).
Starejšieho nebudeme mať ... máme zabávačov v rodine :) takže ...
Dj je dojednaný ...