Moja sestra je človek, čo sa rád vymyká :) hlavne obliekaním a výzorom. Vlasy má na jednej strane kratučké na druhej dlhšie s ofinkou a krikľavoružovej farby, oči má najradšej namaľované na čierno...veľmi čierno a sem tam to zmení na tyrkysovú :). najobľúbenejšia farba je samozrejme čierna :). Budúci manžel ju žiadal o ruku v nemocnici pár hodín po pôrode - sestra sa vyjadrila, že bola jak vybľuta rezanka a cítila sa ako keby ju prešiel vlak a vyzerala ešte horšie - no romantika, čo budem hovoriť :D. Už asi tušíte, že nebude klasická nevesta. Ako prvé vyhlásila, že chce mať čierne čipkované šaty - ako svadobné... a výzdobu sály v čiernej ... no čo na to povedať :D.
Svadba je podľa nej skoro nutné zlo ( nie svadba ako akt spojenia dvoch ľudí, ale ako tie "žvásty kolem") a do všetkého ju treba nahánať (Prepáč sestrička, :D ty vieš, že to tak je ;). Ona by bola ideálny zákazník pre svadobnú agentúru a tí ľudia by si ozaj zaslúžili svoje peniaze :) NAVYŠE-
Momentálne čaká so svojim nastávajúcim prírastok do rodinky a nemá na niektoré veci sily (tie, ktoré ste v tehotenstve objímali záchodovú misu každý deň, asi máte predstavu:) .
Našťastie (alebo aj nanešťastie) ja (a niekedy aj môj priateľ ... on hlavne plesy:) milujem svadby, oslavy a všetko okolo toho (bridezilla). Sestra sa onehdy vyjadrila, že celá rodina sa stala obeťou krstín môjho a priateľovho syna :) - a to sme si len vybrali menu iné ako klasické kombináciu ryža, hranolky, maso ,obloha a predjedlo iné ako šunkovo syrový tanierik ;) - veduca reštiky mala radosť, že konečne zmena, na stoloch sme mali tematicke menovky v ktorych vnutri bola básnička na mieru každému zúžastnenému a jeho vzťahu k nášmu synovi :) - a viacero iných maličkostí. lenže maličkosti sú práve tie, vďaka ktorým si svadbu a iné oslavy pamätáte v zlom alebo dobrom .... no ale odbočila som
Jednoducho sestra sa svadbou trošku otravuje, ja som zase až príliš akčná ... - takže som presedela hodiny a dni na internete a hľadala čierno červeno bielu čipkovanú výzdobu, čierne okrúhle sviečky, tematicke oznámenia, tematicku výzdobu, tematicke darčeky, svadobné hry, prekvapenia tradície svadobné šaty, návrh na svadobnú kyticu... pustila som sa do výroby pierok (urobila som asi 6 verzií a oni si prišli vybrať) , iniciálov na dvere, keďže sestre je zle a mala podmienky na tri druhy koláčov tak ostatné som bola vyberať tiež ja :) a ešte je mnoho vecí, ktoré treba domyslieť :) - ale mňa to jednoducho baví :)...dokonca som si založila "diár" kde mám poznačené čo všetko treba, druhý diár s popismi čo treba kedy urobiť (na konkrétne dátumy), mamka má svoj diár, kde si píše počty a výdaje a ešte mám ja svoj vlastný, kde mám poznačené čo mám stíhať ja (a keďže sa venujem zdobeniu topánok pre nevesty na mieru tak je toho požehnane:D) - no a so všetkými týmito diármi ju chodím otravovať ;)

Prinášam teda pohľad na doterajšie výtvory :)