Odporúčame: Modrastrecha.sk Modrykonik.sk Zahrada.sk Beremese.cz Modrastrecha.cz

Lenka a Tomáš   svadobný album

enka4  •  38 fotiek  •  27. okt 2010, V Čadci

Aká bola svadba:

Svadba sa konala na kysuciach v lyžiarskom stredisku Veľká Rača, bol to najkraší deň v mojom živote. Velmi sme si ho užili.

Oslavu sme mali v hot. Marlene. Každému toto miesto odporúčam, prístup majiteľov aj personálu bol neskutočný. Velmi mi pomohli so všetkým. Som im za to nesmierne vďačná. Naozaj profesionálny prístup. Rovnako odporúčam svadobnú agentúru Fantastic flower ktorá mi robila výzdobu. Bola očarujúca, rozprávková, romantická. Všetkým padla sánka keď vstupili do sály. Naozaj profesionálky. Majiteľka agentúra je úžasná baba, naozaj srdečne odporúčam každému kto nieco takéto plánuje. Aj napriek tomu že agentúra má sídlo v Nitre boli ochotné ísť 200km aby mi pripravili výzdobu. Naozaj ešte raz srdečne ďakujem a vrelo odporúčam. Čo sa týka šiat to už bolo troška horšie, neochota personálu v Bratislave ma uplne dostala, pripada som si tam ako taka chudera, najskor mi nechceli dať moje číslo ktoré som mala objednané, na druhý deň som sa tam trepala zasa aby som si vydupala číslo ktoré som chcela, konečne už bolo prichystane, pani ktoré tam boli ma stihli aj pourážať či som náhodou nepribrala lebo mi ich nevedeli zapnut pritom to nebolo nič zložité. Pôvodne som si šaty objednávala v Nitre kde boli pani strasne zlaté, ochotné a v pohode ma zapla JEDNA pani, v BA ma zapínali dve a to sa tvárili že je to neviem aka práca.A že som neviem jak pribrala, takže nasebavedomí mi to nepridalo. Šaty mi ani neskracovali takže som si po nich celu svadbu skákala, okrem toho ked som prisla domov a pozrela som si ich zistila som ze su roztrhnuté a musela som si ich este dodatočne došívať lebo vlečka bola zle prichytená, takže tento salon velmi neodporúčam, teda aspon čo sa týka Bratislavkých salónov. V Nitre som bola veľmi spokojná. Od 500 eurových šiat som čakala troška viac, a troška lepší pristup. Takže NR odporúčam, tam som bola spokojná ale BA velmi nie, pani majiteľka by si mala poriadne asi prehodnotiť aký personál zamestnáva. Takže toľko k šatám. Inak všetko ostatné bolo super.
Make up :Kozmetický salón SIU- M, Pani Zuzana Holazová - veľká spokojnosť, odporúčam
Účes: Kaderníctvo MIlénium (nedajte na prvý dojem, pani Štefka je neskutočne šikovná)
Oba salóny sa nachádzajú v Čadci, Kaderníctvo sa nachádza na Sídlisku 3, a Kozmetika za Ternom pri kultúrnom dome.Reklama